Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemek harca-WC ülőke háború...

Nemek harca-WC ülőke háború napról-napra. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A kérdésem aproróját nem igazán otthoni eset adta, hanem munkahelyi. A koedukált vécében valaki nem hajtotta le az ülőkét (le sem húzta, de ez már egy másik filozófiai kérdést vet fel), ekkor el kezdtem gondolkodni, hogy melón kívül ilyennel nem is nagyon találkozom. Egyszülős családban nőttem fel, teljes nőuralomban. Mi a trónust csak takarításkor emeltük. A párommal sem harcolok, mivel ő is nőuralomban nőtt fel, tehát meg kellett adnia magát. Nálatok hogy van? Dúl az ádáz harc, vagy nem érdekel?
2011. máj. 10. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
57%

"Pár sztereotíp viselkedés, amivel kapaszkodsz a férfiasság látszatába"


Ilyen alapon szteretipia a retikül is, feltehetőleg te lennél az első aki nem csak dobnád a retikülös pasid, de még fel is tennéd a képét a szanalmas.hu-ra.


És ha már határozottságot vársz el, feltehetőleg épp erröl beszélek:


- pisilj ülve.

- nem.



Ez igy elég határozott?

2011. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
61%

Nálam a macska miatt van néhány szabály (wc tető le, wc ajtó nyitva), így ismerkedtünk meg, és tökéletesen megfelel mindenkinek. Még sosem haraptam le a fejét, ha nyitva felejtette :) Nála mindenki úgy hagyja, ahogy ő használta, ezen sincs vita. Ha már sorbanállunk, akkor átszoktuk hajtani a másiknak :)

És igen, párom is hagyott ott nőt, amikor közölte, hogy nála csak ülve lehet pisilni. És nem értitek, aki ilyenre kötelezné a felnőtt párját, az más galádságokra is képes :) Hozzáteszem, mostanában van, hogy ülve pisil, de azt magától, meg amikor épp úgy van kedve.

2011. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ebből soha az életben nem volt problémám. Se barátokkal, se haverokkal, se családdal, se senkivel. Vagy csak nem vettem észre. Nem szeretek problémákat generálni magamnak, szerintem ez nem akkora dolog, amitől égnek állna a hajam.
2011. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
61%

"És nem értitek, aki ilyenre kötelezné a felnőtt párját, az más galádságokra is képes :)"



Igen, megragadtad a lényeget. :)

2011. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
73%
Ő felhajtva hagyja, én lehajtva. Nem halt bele még senki.
2011. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a régi melón (Mc'Donaldsban dolgoztam, ott az első fokozat a takarító, én is igy kezdtem) nem csak, hogy felhajtva hagyták számtalamszor, de volt egy eset, amikor a földről kellett felkaparnom a kakit, amit egy kedves vendég hagyott nekem hátra. A wc papír tekercs szét volt szakítva, azt próbálta kanálnak használni, de nem jött neki össze, igy ott hagyta nekem beleszúrva a cuccba, díszként :P. De volt már a falra kenve is, meg ilyenek. Hát, ez volt az én "keresztelőm" ott.. :DDD
2011. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:

Számomra azért logikus a lehajtott változat, mert a nők mindkétszer lehajtott változatban használják, a férfiak egyszer lehajtottan, és egyetlen egyszer felhajtottan, így a végeredmény 3 az 1-hez a lehajtott ülőke javára.:)


Mindenesetre nem izgat a téma különösebben.:)

2011. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:

soha nem volt ebből még problémánk... hála égnek a férjem mindig lehajtja maga után az üllőkét...

de ha nem így lenne, biztos hogy megneveltem volna...

2011. máj. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:
Hát, erre nem gondoltam volna, h abból lesz vita, h mi a férfiasabb. Szerintem, amikor valaki a wc-re megy, az sem nem nőües, sem nem férfias, csak természetes. De ha már itt tartunk, akkor tudnotok kell, h az én párom skót, aki ünnepeken büszkén viseli a szoknyáját (olykor foci és rugby meccsen is), de ettől ő még ugyanolyan férfias. Amúgy mindig kijavít, h az nem szoknya, hanem kilt, de nekem egyre megy.
2011. máj. 12. 08:56
 60/62 anonim ***** válasza:

Sokévszázados hagyomány, semmi férfiatlan nincs benne, ha megfelelő alkalmakkor viseli.

(Amíg nem tangát húz alá...)

2011. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!