Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemek harca-WC ülőke háború...

Nemek harca-WC ülőke háború napról-napra. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A kérdésem aproróját nem igazán otthoni eset adta, hanem munkahelyi. A koedukált vécében valaki nem hajtotta le az ülőkét (le sem húzta, de ez már egy másik filozófiai kérdést vet fel), ekkor el kezdtem gondolkodni, hogy melón kívül ilyennel nem is nagyon találkozom. Egyszülős családban nőttem fel, teljes nőuralomban. Mi a trónust csak takarításkor emeltük. A párommal sem harcolok, mivel ő is nőuralomban nőtt fel, tehát meg kellett adnia magát. Nálatok hogy van? Dúl az ádáz harc, vagy nem érdekel?
2011. máj. 10. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
56%

"Én még nem kértem ilyet, de ha valaki azt gondolja, hogy attól férfi, mert állva pisil, és ha elveszik tőle, már nem is férfi, ott nagy gondok vannak."


Ez tök jól hangzik, csakhogy nem ez hangzott el. Ez egy szelete a dolgoknak.

Ne kezdj vitába erröl velem, mert elég nagy a rutinom ezen a téren, jópár egymásra találást és szakitást átéltem már és a kapcsolataim felénél felmerült az ülve pisilés gondolata a nő fejében. De ha ez rendben lett volna, akkor a frogkrémes tubusba köt bele.

Mikor már minden rendben van, megfelelek neki, a családjának, a barátainak (akiket lehet hogy utálok, de ő erről nem is tud, mert ennyire nem ismer vagy ennyire nem érdekli ez a része a dolognak) akkor jön a gondolkodós rész a nőknél: - hmm-hmm, min is javitsunk még? Fogkrémes tubus rendben, porszivózik is, mosogat, ááhhh megvan! Állva pisil! Na nee, ezt most kicsikarom magamnak.


És elöbb utóbb meg fogja találni azt a párt ahol ezt a csatát (is) megnyeri.

De én elárulom neked, hogy igazából, olyan szinten ahol még talán saját magának sem ismeri be csalódott lesz.

2011. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
46%
15:44 nő létemre támogatlak:)
2011. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
55%
Kezdek megnyugodni, hogy a nők egy része mégsem az ülve pisilős férfiakra bukik. :))
2011. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
43%

15:44

A mondanivalódból pedig számomra ez jött le.


"Ha egy haveromra nyitnék igy rá, nálam csökkene a renoméja.

Végülis egy férfi állva pisil, persze ha kiölsz belőle minden férfiast - többek között ezt is - akkor vagy elégedett leszel vagy elhagyod mert olyan nyámnyila."


Még a saját haverod is kevesebb lenne a szemedben, ha így döntene valamiért. Akárhogy olvasom, szerinted ha valaki ülve pisil az nem férfi, azaz a férfiasság = állva pisilés.

Nem érdekel a wc deszka, vagy hogy hogy pisil a párom, a fogkrémes tubus sem érdekel (a közepén nyomkodom), de ha egy férfi összefüggésbe hozza az állva pisilést a férfiassággal... Hát, nálam ennél a pontnál csökken a renomé.

Mint mondtam, az is lehet nagybetűs FÉRFI, aki ülve pisil, és akármennyire pisil állva valaki, az is lehet nyámnyila pasi. Legalábbis az én szememben. De felőlem fejen állva is pisilhet bárki, ha neki úgy esik jól. Csak ne ettől akarjon férfi lenni, mert kiröhögöm.

2011. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
21%

15:44,

annyiban látom másképp, hogy egy állva pisilő valóban lehet nyámnyila, de az ülve pisilő meg NEM férfi. :)))

Ez olyan, mint a guggolós kankutya....


(Megjegyzem, eddig soha fel nem vetődött bennem a gondolat sem, hogy vannak hímneműnek látszó lények, akik ülve pisilnek!!!)

2011. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
56%
Az en ferjem nem hajtja fel a pisileshez a WC uloket, allva pisil, de soha nem kell utana takaritani, mert odafigyel. Kerdeztem, hogy miert nem hajtja fel, azt mondta, hogy azert, hogy nekem ne kelljen vissza hajtani. Nem mintha ebbol ugyet csinalnek. Neki pedig ferfi testvere van, megis ilyen. Tudja a rendet. Szerintem ez a lehajtos dolog abszolut nem szamit, de ha nem huzza le a nagy WC utan, az nagyon gaz. Es nem tudjatok, hogy melyik az a kollega?
2011. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
75%
Mi a baj az ülve pisilő férfiakkal? Szerintem nem attól lesz valaki FÉRFI, hogy állva pisil.
2011. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
45%

"Végülis egy férfi állva pisil, persze ha kiölsz belőle minden férfiast - többek között ezt is"


Itt van az orrod elött, épp most másoltad te is, de akkor 3x is hogy értelmezd: "többek között ezt is".

Tehát újra mondom, ez egy szelete a férfi jellemzőinek.

És még csak nem is az egy szelet elvesztése a legfontosabb dolog itt, hanem az hogy te ölöd ki ezt a parneredből, ő pedig ezen akaratodnak behódol.


Ha egy férfi utálja magát mert állandóan összehugyoza a plafont és úgy dönt, hogy emiatt ezentül ülve pisil akkor igy döntött.

De itt nem erröl van szó, hanem arról hogy te döntöttél igy ezentúl ülve kell brigeljen, ő pedig követi. Érted a különbséget?

Ha nem érted a diffit akkor neked kell a pszichológus, annak ellenére, hogy ezt nekem tanácsoltad.


Végülis köténykét is felvehetünk ha akarjátok. Tök praktikus, nem lesz zsíros a ruhám, stb. Miért ne vennénk?


Világos hogy most valaki be fog irni pasija köténykébe flangál otthon. De akkor remélhetőleg állva pisil. Vagy horkol. Vagy középen kezdi a tubust. Vagy valami.


Mert ha egy ilyen vagy még szóba jöhető 'hibája' sincs akkor nézétek meg még egyszer, megvan az ádámcsutkája egyáltalán?

2011. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
48%

16:26

Értem én, értem én :)

Mint már írtam, nem érdekel sem a wc deszka, sem a tubus, sem a kötény... Bár a horkolást rühellem, de azon meg nem lehet változtatni.

A tubust a közepén nyomom, mert úgy kényelmes. A wc-nek lehajtom a tetejét is, ha fel van hajtva az ülőke lehajtom, mert van kezem. Nincs kötényem.


Mellesleg úgy 10 éve volt egy barátom, aki közölte, hogy ő vendégségben (vagy otthon is, nem tudom) ülve pisil. Közöltem vele, hogy ez marha b*zis. Ugyanis még sosem hallottam erről előtte. Azóta rájöttem, hogy elterjedt dolog, nem csak ő csinálja, úgyhogy már nem tartom b*zisnak, sőt, férfiatlannak sem. Még hasznosnak is tűnik.

De tartom, -akkor is, ha nem ezt akartad mondani-, hogy ha valaki azt mondná, hogy azért nem pisil ülve, mert attól kevésbé lesz férfi, kiröhögném.

2011. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
55%

"Világos hogy most valaki be fog irni pasija köténykébe flangál otthon. De akkor remélhetőleg állva pisil. Vagy horkol. Vagy középen kezdi a tubust."


Ez a férfiasság??? XDDDDDD

Szánalom, hogy neked a férfiasságból ennyi maradt. Pár sztereotíp viselkedés, amivel kapaszkodsz a férfiasság látszatába. Egy férfit a határozottsága tesz férfivá. Nem pedig a média által férfiasnak tartott szokás.

Amúgy ezeket a Cosmo-ban olvastad?

2011. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!