Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemek harca-WC ülőke háború...

Nemek harca-WC ülőke háború napról-napra. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A kérdésem aproróját nem igazán otthoni eset adta, hanem munkahelyi. A koedukált vécében valaki nem hajtotta le az ülőkét (le sem húzta, de ez már egy másik filozófiai kérdést vet fel), ekkor el kezdtem gondolkodni, hogy melón kívül ilyennel nem is nagyon találkozom. Egyszülős családban nőttem fel, teljes nőuralomban. Mi a trónust csak takarításkor emeltük. A párommal sem harcolok, mivel ő is nőuralomban nőtt fel, tehát meg kellett adnia magát. Nálatok hogy van? Dúl az ádáz harc, vagy nem érdekel?
2011. máj. 10. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
71%

"Tehát nem fogok ülve pisilni és lehajtani sem, még akkor sem ha erre rámegy a kapcsolat"

Nem is lehet túl nagy baj, ha erre rámegy a kapcsolat. Úgy értem, nem szeretheted nagyon azt a nőt, ha hagyod, hogy emiatt elveszítsd. Így megmarad neked a wc.

2011. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
42%

"ha valaki tőlem azt kérné, hogy ülve pisiljek, azt nem élné túl a kapcsolatunk."


Én is igy vagyok vele, de majd mindjárt jönnek a csajok és lepontoznak, gondolom ők már átélték ezt csak a másik oldalról, végre itt a bosszú ideje:-)


Ők nem értik ebben a kérésben mi a gond, én meg nem értem ezt ők miért nem értik.

Ha egy haveromra nyitnék igy rá, nálam csökkene a renoméja.

Végülis egy férfi állva pisil, persze ha kiölsz belőle minden férfiast - többek között ezt is - akkor vagy elégedett leszel vagy elhagyod mert olyan nyámnyila.


Kell a nőknek egy bábú, aki rendesen ül, lehajtja a wc-t, ülve pisil, nem horkol, a fogkrémet a végén kezdi, stb, stb. egy ilyet boldogan fel lehet vállalni a rokonok elött.

Az sem számít ha arctalan, csak ezeknek feleljen meg.

2011. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem is hajtsa le a wc ülőket, mert van keze és mert mi nők többen vagyunk a háztartásban:) Sőt takarítsa is, meg minden mást is, és mosson, teregessen, vasaljon, pont úgy, mint én. Nálunk ez így működik:)
2011. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
96%

15:23

Én még nem kértem ilyet, de ha valaki azt gondolja, hogy attól férfi, mert állva pisil, és ha elveszik tőle, már nem is férfi, ott nagy gondok vannak.

Úgy érzem, bármilyen férfi lehet férfias ülve pisilve is. Ezt is lehet férfiasan vállalni. Viszont sokkal férfiatlanabb a te hozzáállásod.

Legalábbis számomra.

2011. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
57%

"Úgy értem, nem szeretheted nagyon azt a nőt, ha hagyod, hogy emiatt elveszítsd."


Ez alap volt, hogy ilyen epés megjegyzést ir majd egy nő de ez nem árulkodik másról mint arról ha tényröl hogy csak a saját oldalával van tisztában. Vagy még rosszabb, tisztában van mindkét oldallal, de a másik oldal nem érdekli.


Igy ezt az epés megjegyzést én is tudom mondani: elment a pasi, légy boldog, tiéd a lehajtott wc.

2011. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
86%

15:29

Engem szemernyit sem érdekel a wc deszka, és nem is hagynám, hogy ez tönkretegyen bármit, ugyanis annyit nem ér. Nekem.

2011. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom elhinni, illetve eltudom, csak nem jön, hogy elhiggyem, hogy vannak párok, kapcsolatok, akiknek ez gond, akadály:D

Egyébként néhány kommentet visszaolvastam, én nő vagyok, de nehogy már egy nő mondja meg a pasinak, hogy ülve vagy állva végezze el a dolgát:D Egy ilyen nő mellett én sem maradnék...

Az meg, hogy ki, mikor ,hogy hagyja az ülőkét, ez egy olyan dolog, hogy mindenkinek van KÉT KEZE és le tudja hajtani...

Aki nem tudna megbirkózni ezzel a feladattal várom beszélgetésre, egy pszichológus (:

2011. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
78%

15:29,

sőt: elmész, légy boldog, keress egy új vécét. :))


(meg aki helyes kis köténykében mos, vasal, tereget. Nem azért, hogy segítsen neked, hanem mert az "jár") :)

2011. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
7%

Hát én lány vagyok de ha a pasim ülve pisilne repülne is......persze lehet mondani hogy szerelem így meg úgy, de ha majd elmúlik szeretnék rá férfiként nézni nem valami mutánsnak gondolni......

Jézusom szánalom ...ez olyan mintha én a wc fölé állva csinálnám.....

jajjjjjjj

2011. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
78%
Hát én meg azt se tudom, hogy ülve vagy állva pisil a párom. Valamiért erről soha nem faggattam. De meg is érdeklődöm este :)
2011. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!