Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemek harca-WC ülőke háború...

Nemek harca-WC ülőke háború napról-napra. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A kérdésem aproróját nem igazán otthoni eset adta, hanem munkahelyi. A koedukált vécében valaki nem hajtotta le az ülőkét (le sem húzta, de ez már egy másik filozófiai kérdést vet fel), ekkor el kezdtem gondolkodni, hogy melón kívül ilyennel nem is nagyon találkozom. Egyszülős családban nőttem fel, teljes nőuralomban. Mi a trónust csak takarításkor emeltük. A párommal sem harcolok, mivel ő is nőuralomban nőtt fel, tehát meg kellett adnia magát. Nálatok hogy van? Dúl az ádáz harc, vagy nem érdekel?
2011. máj. 10. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
93%

Mindig teljesen lecsukjuk, nem csak az ülőkét, hanem a tetejét is, és mindenki csak azt emeli fel, ami neki kell.

Munkahelyen van külön mosdó, de egyik kolléganő mellett még a pasik is normálisnak tűnnek. Ő a használt betétet dobálja bele a csészébe, és nagy dolog után se húzza.

Szerintünk barlangból jött :D

2011. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nincsen wc porbléma :) szerintem alapvető, hogy lehúzzuk, lehajtjuk.
2011. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem érdekel. Felőlem oda hajtja, ahova szeretné. Csak húzza le:-) De azért egy kulturált ember ált. lehúzza:-)
2011. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
80%
Egy férfi tag van a háztartásban, és 4 nő. A férfi alkalmazkodik nálunk.
2011. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk nincs ilyen gond hál istennek. A párom a szüleivel és a húgával nőtt fel, nem tudom ez mennyire befolyásolja. Szerintem ezt annyira nem nehéz megszokni a férfiaknak bár ők jobban tudják a választ.
2011. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
84%

Én nem értem, hogy ezekből pl miért kell ekkora ügyet csinálni? Egyesek direkt vitatényezőket találnak már ki. Ennyire unalmas lenne az életük?

Én nő vagy, a párom sem mindig hajtja le, de akkor én megyek és le fogom hajtani. Eddig egyszer sem szakadt le amiatt a karom. Evvel az erővel a férfiak is reklamálhatnak, hogy mi miért nem hajtjuk fel miután végeztünk. Nemde?

2011. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
87%
1.- úristen ez nagyon durva :/ :D
2011. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
92%

:D:D:D

nem nagyon dúl, habár hétvégén röhögtünk ezen a párommal, mert nagyon kellett menjek s épp fel volt hajtva, s úgy ültem rá:-S :D

Mondom neki, miért nem lehet lehajtani, mire ő nagy röhögve azt mondta, hogy örvendjek, hogy nincs olyan wc-je mint Barney Stinson nak :)) (hogy automatikusan felpattan:D)


Mi ezeken a dolgokon valahogy röhögünk, ha fel van hajtva lehajtjuk, ha lehajtva van felhajtjuk, ennél nagyobb gondunk ne legyen:D

21-L

2011. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
81%
Ülve pisil, mert, bár nekem hihetetlen volt, hogy férfiember ilyesmire képes, rá kellett döbbennem, hogy csak neveltetés kérdése. Ex erre nem volt hajlandó, szépen körbecsinálta a WC-t. Még ez sem zavart volna, ha kitakarítja maga után, ahogy kértem, de nem... Vendégségben is jártam utána, hogy ne égessem magunkat :) Szóval most nincs harc, régen volt.
2011. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%
Semmi problémám nincs leúzzuk lecsukjuk.
2011. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!