Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemek harca-WC ülőke háború...

Nemek harca-WC ülőke háború napról-napra. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A kérdésem aproróját nem igazán otthoni eset adta, hanem munkahelyi. A koedukált vécében valaki nem hajtotta le az ülőkét (le sem húzta, de ez már egy másik filozófiai kérdést vet fel), ekkor el kezdtem gondolkodni, hogy melón kívül ilyennel nem is nagyon találkozom. Egyszülős családban nőttem fel, teljes nőuralomban. Mi a trónust csak takarításkor emeltük. A párommal sem harcolok, mivel ő is nőuralomban nőtt fel, tehát meg kellett adnia magát. Nálatok hogy van? Dúl az ádáz harc, vagy nem érdekel?
2011. máj. 10. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem érdekel hogy áll, ha le kel hajtani le hajtom ha nem kell akkor meg úgy hagyom....
2011. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
91%
De komolyra fordítva: én férfiként azt mondom, ha emancipáció, legyen emancipáció. Én nem kérem számon rajtatok, ha utána nem hajtjátok fel. Ti se kérjétek számon rajtam, ha utána nem hajtom le. És cserébe nem fogom lepisilni az ülőkét.:)
2011. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
100%

Lehajtjuk a tetejét, és mindenki úgy állítja be magának, ahogy szeretné.

Már csak azért is,mert 2 kicsi gyerek van, és nincs kedvünk a telefonunkat, kulcsainkat stb... a wc-ből kipecázni. :)

De a gyerkőcök előtt sem volt ezzel gond.

Sajna, a melóhelyen vannak kirívó esetek/személyek, akikkel nem tudsz mit kezdeni...jobb esetben előttük, és nem utánuk mész wc-re.

2011. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
furcsa de ülve pisil. ez tök jo
2011. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
80%

Nem érdekel a dolog, ha fel van hajtva akkor lehajtom. Tudom, hogy vannak akik ezért vérre menő harcot vívnak, de valahogy engem soha nem érdekelt a dolog.

Munkahelyen viszont minden zavar, ami a WC-vel kapcsolatos.

2011. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
100%

Mi is fedéllel együtt hajtjuk le. Nem szeretem "nyitva" látni a wc-t, de ha úgy maradna, lehajtom, ha dolgom van.


(Apropó ülve pisilés. A sógoraim mind ülve pisilnek, egyikük már 15 éve. A másikuk pedig még meg is mossa utána a szerszámot)

2011. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is teljesen le van csukva az egész, amikor nincs használatban. És mindenki lehúzza maga után, sőt a férfiember is kiszokta takarítani, mert ő is tiszta és illetos wc-re szeret ülni.
2011. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
79%

Nincs probléma.Szerintem én gyakrabban hagyom felhajtva takarítás után,és ültem már éjszaka kómásan a hideg fajanszra,mert úgy maradt:)

Sőt tovább megyek a fogkrémen sem veszekszünk.

2011. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
60%

14:45

Minden nap újra és újra rá kell döbbennem, hogy még mindig van lejjebb... :/

2011. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
74%

én lehajtom magamnak,párom felhajtja magának


sosem értettem ezt a hisztit,hogy "hajtsd le"


neked nincs kezed h lehajtsd? vagy te meg felhajtod magad után,hogy a párodnak ne kelljen felhajtania?

N

2011. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!