Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az abortusztúl...

Mi a véleményed az abortusztúlélőkről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 7. 10:58
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
51%

Én vagyok az első szkeptikus, akit nem zavar, hogy lepontoztak, mert én legalább nem hiszek el mindent gondolkodás nélkül az olyan agymosó, szenzációhajhász, pénzéhes csatornáknak, mint a TV2.

Én úgy tudom, hogy abortusz után a páciens még egy csomóhormont is kap, amitől lesz egy jó hosszú "menstruációja", ami során még a maradék is eltűnik, ah esetleg az orvos béna volt. De tételezzük fel, hogy túlélte a magzat...olyan nincs, hogy ezek után még fogyaték nélkül szülessen meg!

+ a kislány és a kosárka esete továbbra is légből kapott hülyeség, nem tudományos kísérlet. Az ehhez hasonló magzati emlékek meg nem így jönnek elő, mint ennél a nőnél, hogy relaxál, és egyszercsak bumm! Azért relaxáció és hipnózis között baromi nagy különbség van...

Az orvostan hallgatótól kérdezném: szagokat is lehet érezni már az első trimeszterben? Én úgy tudom, nem. Ez a nő viszont szagokra is emlékezett...

2011. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
33%
Ez egy kamu. Körülbelül annyira hihető, mint az a nő, aki előadta, hogy kapcsolatban áll a földönkívüliekkel, meg halottakkal... De a sok buta embernek, mint párnak itt is, belehet ezt mesélni :)
2011. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2011. ápr. 7. 16:34
 34/40 anonim ***** válasza:
24%
Visszakerestem a szaglóideg fejlődését, és azt írja a könyv, hogy a 9. héttől már kifejlődött, szóval (elvileg) érezhet szagokat az első trimeszterben (de a 12. héttől már mindenképpen).
2011. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
68%

Van olyan, hogy prenatális pszichológia. Ha nem érnék a magzatot hatások, nem foglalkozna ezekkel a pszichológia egy külön ága.

Orvosi műhibák is léteznek. Egy kis ismerősünket pl. sugározták, mint daganatot. Végül egészségesen megszületett. A 90-es ultrahangos években.

2011. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Az valóban igaz, hogy a magzatban, ha tudattalanul is, de nyomot hagynak azok a hatások, amik a méhen belül érik, és, hogy már egy ilyen kis emberkezdemény is "viselkedik" valahogy. Tesóm kislánya pl. a 10. heti ultrahangnál a készülék elől "menekült" - nem tetszett neki, hogy macerálják meg nyomogatják, és megpróbált odébb húzódni.


Szóval én a magzatkori emlékek meglétét nem vitatom. : )

Ez az abortusztúlélősös videó viszont nem több, mint szenzációhajhászat, szerintem.

2011. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Kedves ikres kolléganős.

Elővettem az ultrahangos vizsgálati lapjaimat. Tévedtem, nem 3, hanem 4 ultrahang vizsgálatot csináltak.

Egy borsodi kis faluban lakunk (mindig itt laktam), nincs 1000 lakosa a falunak (a nyolcvanas években majdhogynem elérte az 1000ret) Nőgyógyász a közeli (25 km) kisvárosban volt legközelebb, az ultrahangra a megyei kórházba kellett bemenni (valamivel több, mint 50 km-re van)

A gyerekeim 26 és 23 évesek.

Mindkettőnél 4 UH vizsgálatot végeztek, amit a "vizsgálati lapon" vezettek: a 15/14, 19/19, 26/25 héten, és az utolsót szülés előtt 2, illetve 1 nappal.

A méhlepény helyzetét kétszer jelölték be mindkét esetben.

Első alkalommal beírták, hogy 1 élő norm. magzat. A következő alkalmaknál bpd és kpf adatokat és a méhlepény elhelyezkedését és állapotát.

Sógornőm az ország másik felében él (ott végezték a vizsgálatokat is) Pár hónappal később szülte az első gyerekét, mint én. Neki is ugyanilyen időpontokban készítették az UH vizsgálatokat. Akkoriban nem volt net, az UH vizsgálatokról sem tudtunk sok infót szerezni, ezért összehasonlítgattuk a vizsgálati lapjainkat.

De ha valakinek nem csináltak UH vizsgálatot, a nőgyógyásznak és a védőnőnek a magzati szívhang hallgatásnál észre kellett volna vennie, hogy nem egy szívhang van, hanem kettő.

2011. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Ok, nyilván neked van igazad, és mindenki más akinek nem csináltak ennyi vizsgálatot az direkt kihagyta, és leszarta a gyerekét, vagy hazudik. Jó hogy te, ilyen szuperanya voltál! Légy büszke magadra, és köszönöm a kioktatást, és hogy jóformán hazugnak nevezel. Nem tűnt fel, hogy ma sem végeznek mindenhol ugyanúgy minden vizsgálatot? Én nem kérdőjeleztem meg hogy neked milyen vizsgálataid voltak, te miért nem tudod elfogadni amit én mondok, hogy esetleg úgy lehetett?
2011. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan kisfiút kb 9 éves,akinek az anyja elment abortuszra,és meg is történt a beavatkozás,csak ketten lettek volna,és egyik bent maradt.Sőt most is hallottam egy ilyen esetet,hogy elvolt az illető hölgy abortuszon,és később kiderült,hogy nem egy volt,őt újra megműtötték,de egy távolabbi neves kórházban,mert már időn túl volt,de félre kapcsolatból lett volna,így nem tudom mennyibe került neki,de most nem terhes az tuti.
2011. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
66%
én arra is emlékszem mikor több millió társammal együtt rohantunk vmi gömb szerű felé csak a koton az utunkba állt
2011. ápr. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!