Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Középkorúak vagyunk. Másfél ève van egy párom. Péntektől-vasárnapig együtt élünk nála . Hétköznap a munka végett nem. Hétvégén ha szeretném elvisz a szüleimhez vagy a gyerekemhez, igaz nem nagy örömmel viszont feltűnt hogy soha nem hívja meg se a szüleimet se a gyerekemet hozzá! Azért írom hogy hozzá mivel nála töltjük mindig a hétvégét . A szüleimnek ez rosszul is esik nekem szóvá tették, hogy ők fogadják ha jövünk, de ők soha nincsenek meghívva hozzá. Szép háza van tehát nem ilyen a probléma . Kérdem én ha át szeretném hívni a szüleimet vagy a gyerekemet akkor haza kell mennem a saját házamba hogy tudjam őket fogadni? Szerintetek ez mennyire normális ? Nem tudom mit tegyek mert a szüleim ezt nehezményezik
ma 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nincs
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Azért meg lehet érteni őket is, szeretnék látni, hogy hol élsz.

Furcsállnám n is - a helyükben - hogy megosztja ugyan az otthonát veled, de mégsem tekinti közös otthonnak, ahova - ahogy a saját - úgy a te családodat is várja szeretettel.

ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
A gyerekedet nem te neveled??férfi vagy nő vagy??
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Beszéltek erről a pároddal?
ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Nincs igazuk.

Ez csak egy felszínes kapcsolat.

ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Nincs igazuk. Azt hív oda, akit akar. Eleve ez a te és a szüleid kapcsolata - nyilván te mész a szüleidhez, ők meg mehetnek hozzád. De hát ahogy hallom, a te állandó lakhelyed az nem a pasid lakhelye. Eleve a szülők mit pukkadoznak ezen? Örüljenek, hogy boldog vagy, ne akarjanak tolakodni. Mert boldog vagy, nem?
ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3# nő vagyok. A gyerekem már külön el.

6# igen boldog vagyok csak zavar engem is hogy a családom úgy érzem kizárja . Senkimet nem hív oda . És ha én dobom fel az ötletet akkor nem dijazza

ma 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
De kérdező, akkor ne úgy tedd fel a kérdést, hogy a szüleidnek igaza van-e, mert ez a kapcsolat nem a szüleidé... Ez téged zavar, ne velük takarózz. :D De továbbra is, mint látjuk, a párod nem kíváncsi a szüleidre. Azt is gondolom továbbá, hogy együtt élnétek, ha rád pedig minden nap kíváncsi lenne.
ma 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem éltek együtt, miért is kéne a szüleidnek a pasid lakásába menni?

Ha mennek hozzád a szüleid, akkor a te lakásodba menjenek. Esetleg a párod is legyen nálad ha van kedve. Bár én ezt inkább csak pasidnak nevezném, nem párodnak.

Amúgy meg nem tinik vagytok, hogy be kellene mutatkozni a szülőknek. Két középkorú ember ha összejön, felesleges ez a szülő bemutatás.

ma 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!