Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleimnek van igaza, és...

A szüleimnek van igaza, és tényleg el kellene mennem bulizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szilveszterkor nem megyek sehová bulizni, mivel nem akarok, és mert egy hónappal ezelőtt azt hittem, hogy lesz egy buli, amire megyünk a barátnőmmel, de végül az mégsem kerül megrendezésre.

A szüleim nem rég megtudták, hogy három lány, akikkel jóban vagyok mennek egy buliba, ami itt, ami településünkön lesz - elvileg. Ezért most nagyon szeretnék, hogyha elmennék oda, hogy ne velük (a családdal) legyek Szilveszterkor, mivel én biztos jobban élvezném, hogyha korom béliekkel lennék. Nos, ezzel csak az a baj, hogy nekem most éppen semmi kedvem nincsen bulizni, nem olyan volt nekem ez az év, hogy egy bulival akarnám lezárni, meg amúgy sem vagyok valami party arc. Most csak egy nyugis estét szeretnék, megvárom az éjfélt, aztán annyi.

A szüleim viszont nem tudják elfogadni, hogy én nem fogom meg ezt a vissza nem térő alkalmat arra, hogy társaságban legyek. Én úgy gondolom, hogy ha valaki bulit szervez, arra meghívja azokat az embereket, akiket meg akar hívni. Engem ebbe a buliba senki nem hívott meg. Ezen nem fogok megsértődni, mert felesleges. Apukám szerint rá kéne írnom a lányokra, hogy mehetek-e. Ezt én nem akarom megtenni, szerintem borzalmasan ciki egy előre lerendezett programra - amire téged meg se hívtak - bekéretszkedni. Tudom, hogy a szüleim csak jót akarnak nekem, de miért nem tudják elfogadni, hogy én nem úgy gondolkodok mint ők?

Nekik van igazuk, vagy nekem? Kérlek ne legyetek durvák a válaszokban, köszönöm, ha válaszoltok :).

17/L.



2022. dec. 30. 13:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem mindenkinek a saját dolga azt eldönteni, hogy szeretne -e bulizni vagy sem.

Nekem az eredeti szilveszteri programom nem jött össze és úgy vagyok vele hogy nem is baj, mert kicsit szeretnék pihenni.

2022. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nincs olyan hogy kell...
2022. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek veled, én se kéredzkedék be egy olyan buliba, ahova nem hívtak, meg ahogy írtad amúgy sincs most hangulatod a bulizáshoz, így hiábavaló lenne elmenni.
2022. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

Kamuzd azt hogy elmész, és nem stresszelnek.

Max elmész a városba vagy az erdőbe sétálgatni, viszel telefont stb...

2022. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad. Bekéredzkedni tényleg kellemetlen. Mondjuk attól függ, mennyire vagy jóban azokkal a lányokkal. Ha vagytok annyira barátok, hogyha megtudnák hogy egyedül voltál szilveszterkor, akkor azt mondanák, hogy "jaj, komolyan? Ne már, miért nem szóltál?! Eljöhettél volna velünk!", akkor még oké. De ha felszínesebb a kapcsolat, és inkább csak jobb híján szoktatok néha együtt lógni, akkor valószínűleg furán néznének rád, és magadra is hagynának a buliban.

És ha amúgy sem vagy partyarc, akkor csak annál elveszettebb lennél ott. Én is erőltettem magamra tizenévesen 1-2 olyan bulit, amihez kedvem sem volt, a társaságot sem éreztem a magaménak, csak nem akartam "unalmas" lenni, hanem "bulizós". De nem éreztem jól magam, az volt a kedvenc részem, mikor hazaértem.

Nem csak szilveszterkor lehet társasági életet élni. Majd elmész más bulikra, összejövetelekre, ahová akarsz is. (Remélem, azért szoktál eljárogatni. Mondjuk a kérdésből úgy tűnik, igen, hiszen most is lett volna programod, csak elmaradt.) Mondd meg a szüleidnek, hogy ettől az egy estétől nem leszel remete, akkor sem, ha ez a szilveszter.

2022. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#5, a lányok valószínűleg tudták, hogy nekem (mivel elmaradt a másik) nincsen programom. Nem hívtak meg, ennyi. Másik buliba viszont hívtak, abba sem akartam menni, anyukám ezt is nehezen értette meg.

2022. dec. 30. 13:43
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kedved és meg sem hívtak, akkor ne menj, érezd jól magad otthon.
2022. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Úgy alakítsd, ahogy neked kényelmes.
2022. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Jó, hat biztos azt akarják hogy jól érezd magad, de a te életed. Én személy szerint nem tudnék otthon ülni szilveszterkor, úgy érezném hogy elpazarlom ezt az ünnepet. De ez én vagyok... Ha te 100% ig jól éreznéd így magad, akkor jó döntés ha otthon maradsz. Most kirúgni nem fognak otthonról, ha maradsz 😂
2022. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

Hat most na, anyadek egy hatalmasat akartak szexelni szilveszterkor, pezsgosuvegeket akartak egymasnak feldugni a nappali kozepen, mikorben a hatterben uvolt a Korda Gyuri, most elrontottad a tervuket.


Csak viccelek, bar ki tudja. Mondd meg nekik, hogy most inkabb nyugalomban lennel, atgondolni a terveid a jovo evre, stb.

2022. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!