Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy kaptam egy osztályfőnőki intőt?

Figyelt kérdés
Az egész osztály kapott mert már harmadszorra logtunk el ugyan arról az óráról, mert a tanár csak másoltat s pont utolsó óra egy torna óra után.... S eddig még nam kaptam ilyent s nem tudom hogy mondjam el ..... Ma péntek van s hétfőn a szülő aláírásával vissza kell vinni.... Hogy mondjam el s mikor?

2022. márc. 4. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

amikor hazaérnek munkából, vagy megkérdezik milyen napod volt, mi volt a suliban.

Anya, Apa, ma már harmadszor mindenki haza ment az utolsó óráról, mert a tanár mindig csak másoltat. Ezért osztályfőnökit kaptunk.


de nem értem, ha elmentetek óráról, hogy került az ellenőrzőbe az intő?

2022. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem írja, hogy ma kapták.
2022. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Elmondod így, ahogy a kérdés alatt leírtad.

És várod a reakciót.

2022. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Azért érdekes egy iskola lehet, ahol az egész osztály kollektívan ellóg egy órát, és nem is először.

Na meg jó nagy szamarak is vagytok, ha azt képzeltétek, hogy ennek sosem lesz következménye. Pl. most van 3 db igazolatlan órátok is.

2022. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Jobb az ilyenen túlesni. Előveszed, odaadod. Majd míg habzó szájjal üvöltenek egy sort, addig elmondod nyugodtan, hogy ez azért van mert utáltok ott lenni, mertnem hajlandó semmire válaszolni így megelégeltétek, hogy nem végzi a dolgát, semmit nem segít nektek, az neki a tanítás, hogy másoltat. Egyben meg is kéred őket, hogy segítsenek nektek annyival, hogy választ írnak rá, melyben kifogásolják a tanár módszerét, hátha sikerül olyan tanárt kapni, aki miatt nem maradtok le és nem kell pénzt áldozni külön órákra!
2022. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
E-napló van. Milyen aláírás?
2022. márc. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Hol van még papír alapú ellenőrző?

Nálunk minden ilyen a Krétában van, előbb tudom meg szinte, mint a gyerek.

2022. márc. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Na igen, ahogy a 7-es írja.


A kérdező jobban tenné, ha azonnal elmondaná, mert akkor nagyobb grimbusz lesz, ha a szülők előbb olvassák a Krétában...

2022. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
S csak mondd el őszintén, s vállad a következményeket, s.
2022. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Mondjuk nálunk van papír ellenőrző IS, mert némely szülők sz@rnak az e-naplóra.

Ettől függetlenül nyilván hoztál egy döntést, vállalod a következményeit. Elmondod, aztán kiderül, hogy mik is azok pontosan.

2022. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!