Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy kaptam egy osztályfőnőki intőt?

Figyelt kérdés
Az egész osztály kapott mert már harmadszorra logtunk el ugyan arról az óráról, mert a tanár csak másoltat s pont utolsó óra egy torna óra után.... S eddig még nam kaptam ilyent s nem tudom hogy mondjam el ..... Ma péntek van s hétfőn a szülő aláírásával vissza kell vinni.... Hogy mondjam el s mikor?

2022. márc. 4. 13:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk krétából papíron úgy is megtudják...
2022. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11%
Ez azért nem akkora vétek, hogy lefejezés járna érte, ha van humorérzéke a szüleidnek, akkor legfeljebb kacagnak majd egyet.
2022. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit elmondani, benne van a Krétában. Az én gyerekeim is szoktak néha hozni (na jó, a fiam "szokott", a kislányom egyszer kapott), őszintén szólva nem különösebben izgat.
2022. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Hétfő reggel add oda aláírásra egyiküknek. Mond meg, hogy nem akartad elrontani a hétvégi pihenésüket. Hétfőn meg eltereli a meló a figyelmüket, este lesz elbeszélgetés, de a dráma így lesz a legkisebb.
2022. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8%
Ezeket anno en alairtam Anyam helyett.
2022. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
15# de mostmár nem lehet eltitkolni, és bármikor rádborulhat a csontváz a szekrényből. Ez a baj.
2022. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!