Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekután nem helytálló az az...

Ezekután nem helytálló az az állítás, hogy én tartom el a tesómat az egyetemen?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és a szüleimmel élek, akik minden hónapban 100ezret küldenek a bátyámnak az egyetemre.

Anyám rokkantnyudíjas, és drágák a gyógyszerei, apám 350 nettót keres, de mellette alkoholista láncdohányos, és havi minimum 250et cigire és piára költ. Én nettó 200at keresek, és abból 150et le kell adnom itthon, tehát csak havi 50 költőpénzem marad.

Mikor szót emeltem azért, hogy túl sok pénzt kérnek tőlem, és nem az én kötelességem a tesóm tanulmányainak a finanszírozása, akkor azt lecsesztek, hogy nem tesómnak fizetem a pénzt, hanem a rezsire és a kajára.



ma 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen fölöslegesen matekozol azon, hogy pontosan melyik bankjegyeket küldik a tesódnak, mert nem lényeges. Ennyi erővel lehet, hogy apád cigijét finanszírozod, vagy épp anyád gyógyszereit.

Azon gondolkodj, hogy hogyan tudnál elköltözni. Keress jobban fizető munkát, esetleg olyat ami szállást is ad.

ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lépnék otthonról az biztos.
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
150 ezerért otthon lakni? Elhúznék albérletbe/szobába.
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kamionsofőr szeretnék lenni, de azt majd csak 21 évesen csinálhatom. A megmaradó 50ezremből 20at a CE jogsira teszem félre.
ma 15:32
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha elmész albérletbe az többe fog kerülni. Keress másik munkát és ne mond meg mennyit keresel.

Ha a bátyádnak elegendő 100000 szerintük akkor te miért 150000et fizetsz? Erre hivatkozz és adjál csak 100000et.

ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Huh, ennyiért kapsz albérletet, igaz, kaja nélkül.
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

150 ezerért eszel iszol fűtesz fürdesz mosnak rád takarítanak szóval szavad nem lehet.

Ha nem tetszik menj albérletbe hidd el drágább lesz.

ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Oké, ennyi pénzért eszek-iszok, fűtenek és mosnak rám...eddig stimmel. De a tesóm ugyanezeket megkapja ingyen. Hol fair ez?
ma 16:22
 9/14 anonim ***** válasza:

Az élet nem fair.


Talán később a tesód tud és akár is majd támogatni téged.

ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
"Talán később a tesód tud és akár is majd támogatni téged." -Erre nem alapoznék.
ma 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!