Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az abortusztúl...

Mi a véleményed az abortusztúlélőkről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 7. 10:58
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
61%

Kedves utolsó!


Köszönjük véleményed kultúrál kifejtését. Reméljük ezután sem lány, sem fiú nem születik, akinek átadhatnád cizellált kifejezésmódodat.

2011. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 szamóca. ***** válasza:
93%

[link]

jó, ebben épp testi elváltozásról nem ír.

baromi lusta avgyok előkeresni a jegyzeteim, pszichológiából tanultam..nem akarok hülyeséget mondani, ugyhogy nem próbálom megmagyarázni miért rákosodhat el (valami sejtekkel kapcsolatos), de ez csak egy példa volt. általában csak viselkedésben nyilvánul meg, nemi identitáskeresésben, esetleg kis mellben... ilyesmi.

mindegy, lehet nem igaz, én így tanultam :)

2011. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ez marhaság. Magzati korban az agy még annyira kezdetleges, hogy egyszerűen nincs mivel emlékezni, szagolni, érezni, stb.! Léteznek magzati emlékek, persze! De csak a harmadik hónaptól, akkor pedig már nem is lehet elvetetni, hiszen ha jól tudom, két hónap a határ egészséges magzatok esetében (beteg magzat esetén 3-4). Szóval a videóban szereplő nőnek még ha igaz is lenne a sztorija, nem emlékezhet semmire.

[link]

A másik: hogy maradhatna már meg akár egyetlen magzat is abortusz esetén, hogyha egyszer ilyenkor gyakorlatilag lekaparják a méhfalról az egész nyálkahártyát, amibe a csíra beágyazódott. Tehát csírástul eltűnik az egész...Egyedül az volt igaz,hogy a kislány lombikbébi programmal született és a két testvére közben meghalt, de akkor sem emlékezhetett rá, az a kosárba beülős sztori marhaság, ez még nem tudományos bizonyíték arra, hogy hiányzik neki a másik két pete-testvére, ennyi erővel bebizonyítom, hogy az ég azért kék, mert még a vízben is kéken tükröződik vissza.

2011. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
77%
12 hetes korig lehet elvetetni azt ha kiszámolod 3 hónap
2011. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ilyen nem létezik. A Naplóban sok mindent előadnak, ami előbb-utóbb kiderül, hogy kamu, vagy nem éppen úgy igaz, ahogy a riportban mondják.

Azt nem értem még, hogy az orvos miért nem vette el mindkét gyereket, ha az anya abortuszra ment, miért csak az egyiket szedte ki.

2011. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
44%
Az tényleg érdekes hogy mért cska az egyik babát, de lehet úgy volt a másik hogy azt nem vette észre vagy nem tudom
2011. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
66%

off, az egyik válaszolónak

nem az elme emlékezik, hanem az izmok, a test.Átveszik azt az érzést, pl. a szorongás során. Van testemlékezet is.

Biztos volt, hoyg nem tudtad a belépő kódot már,, de az ujjaid még emlékeztek..

2011. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
53%

A naplós riportok nagy része kamu. Miért nem tértek ki arra, hogy miért csak az egyik gyereket vették el?


Egyébként ez nyilván azt rázza meg, aki hisz benne. Én nem hiszek, és nem lettem abortuszellenes a videótól.

2011. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
40%

Na meg ott van az is, hogy kaparásnál mindent kaparnak. Mondjuk két petéjű ikrek voltak, két burokkal, de akkor is eléggé képtelenség, hogy a másik nem sérült meg. Meg aztán uh-gal ellenőrzik, nem vették észre, hogy ott maradt az egyik? És igaza van az egyik hozzászólónak, hogy hogy a fenébe emlékezne már, hisz akkor fejlődik ki az agy. Meg az, hogy a kislány beleült a kosárba....ugyan már. Akkor most ha a kislányom játszik és véletlen ugyanezt a jelenetet játsza le, akkor ő is lombikos volt?:D Ez tök röhej. Azért szeretem a tojás sárgáját, mert szőke akarok lenni...ennek kábé ennyi köze van egymáshoz:D

Én meg arra emlékszem magzatkoromból, hogy a kedvenc játékom a kötélhúzás és a karate volt.:D Legkorábbi emlékeim 1.5-2.5 éves koromból valók, de hallottam már olyat is, hogy 1 éves korára visszaemlékezik valaki, ezt még elhiszem, de hogy a magzati korára, ez egyszerűen röhej.

2011. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ez egy nagy m@rhaság.....

Magzati életre emlékezés.Ja.Emlékszem arra is,mikor csuklottam anya hasában.....

A másik ha egy magzatot embriót elvesznek,az kizárt ne vegyék észre,hogy ott van mégy egy.....

2011. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!