Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az abortusztúl...

Mi a véleményed az abortusztúlélőkről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 7. 10:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
48%
a gyerek nem hüle
2011. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
56%
az is tudja, akinél csak beszéltünk róla...benne van a viselkedésében..látni ilyet
2011. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Mit látsz ezeken a gyerekeken? Mik a tünetek?
2011. ápr. 7. 11:07
 4/40 anonim ***** válasza:
50%
emléxik mindenki a magzatkorára..miért hallgatott az egész Pink Floyd nemzedék olyan elhagyatott zenét? ..amikor őket hordta az anyjuk, sóvárogva várta a remény hírét a háborúban lévő apákról...ez az érzés 25 év múlva egy elidegenedett zenében testet öltött
2011. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
57%
hogy folyton bizonygatni kell neki, hogy szükség van rád, szeretnek, kellessz, van helyed...pedig ez természetes.Legtöbbnek az.Néha túlságosan is :) Van akinek meg mindannyiszor külön kell mondani..ezt a "bocsánat, hoyg élek" hozzáállást
2011. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
56%
Nézve a videót, csak azon járt az eszem, hogy hogy lehet az, hogy megbízok egy orvost az abortusszal, és nem hajtja végre teljesen...
2011. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
78%

megdöbbentő..


ezek után nincs véleményem, inkább csak örülök hogy nem velem történt.


Sajnálom őket.

2011. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
75%
úr isten. Ez iszonyatosan durva ezek után nekem ha gyerekem lesz én biztos nem vetetném el semmi pénzért
2011. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 szamóca. ***** válasza:
74%
bizonyított dolog hogy az anyaméhben történtek kihatnak a gyerekre... például azoknál a lány gyerekeknél, akik helyett fiút vártak nagyobb a mellrák kockázata...
2011. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ez f@szság. Honnan tudja az anyaméhben a lányom, hogy én fiút várok? És miért lenne ettől mellrákos? Humbug.
2011. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!