Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megdöbbentő! "Divat" szeretőne...

Megdöbbentő! "Divat" szeretőnek lenni?

Figyelt kérdés

Egy női magazint lapozgatva (JOY) rácsodálkoztam egy cikkre. Olyan nőket mutat be, akik szeretőként vannak jelen egy kapcsolatban. Tehát a férfinél feleség, gyerekek és a plussz egy fő, a fiatal független nő, aki mit sem törődve azzal, hogy valószínűleg tönkretesz egy családot (mindamellett, hogy természetesen mindenhez 2 ember kell), azért ez óriási felelősség és teher! És dühítő!!!

A sok kis fiatal 18-20 éves p*csa (tisztelet a kivételnek, én is csak 21 vagyok...), akik ezt a magazint olvassák, most azt hiszik, hogy ez az új trend? Családokat szétdúlni, felcsípni egy gazdag nős pasit, aki majd sponzorál, elhalmoz ékszerekkel meg minden földi jóval, cserébe csak szexelni kell vele?! Felháborító...

Én megértem, hogy itt ez a fene nagy szabadság, meg azt írunk, amit akarunk, meg sajtótörvény ide vagy oda, de azért ez sok! Kellene azért valami moralitást is belevinni szerintem... Ezeknek a lapoknak azért valljuk be, hogy nevelő értékük, hatásuk is van! Régebben nem voltak benne ilyen szennyek, hova fajul ez a világ?! :(


2011. jan. 24. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
66%

Jó kis provokatív kérdés ez,nem mondom :) Komolyan!Már rég találkoztam ilyennel :D


Az elején írta valaki,hogy "nincs frigid nő,csak rossz férfi",vagy valami ilyesmi.Ez most valami vicc??Hát ki ír ilyet??? :D


Most kapom majd én is a piros kezeket,de azért elmondom: én is voltam szerető (nem azért írom,mert büszke vagyok rá...) és mikor kiderült,a feleség ezt kérdezte a férjtől:

"Ugyan mit akarsz te 35!! évesen?Kinek kellenél már ilyen öregen?"

Egyébként is iszonyat szerelmesek voltunk,de ezzel aztán végleg a karjaim közé lökte!

A nő elvolt kényelmesen a maga kis világában,sz@rt a férjére,a háztartásra,mindenre.Rejtvény,szotyi,tévé-ennyiből álltak a napjai...

(Jöhetnétek most azzal,hogy ez csak a férj szájából hangzott el,lehet hogy nem is igaz,de nem,sok-sok mindenki ugyanezt mondta.)


Na mindegy,lényeg a lényeg:

vannak feleségek,akik szinte küzdenek azért,hogy csalják őket....szerintem.És olyan is sok van,aki tud is arról,hogy csalja a férje,de inkább nem akarja tudomásul venni,MERT TÚL HÜLYE AHHOZ HOGY KIÁLLJON SAJÁT MAGÁÉRT!

(Na az ilyen meg a válás során,utólag ne verje a nyálát!)


Hú,kicsit elkanyarodtam a kérdéstől,bocsi,de ez kikívánkozott belőlem.......

2011. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
22%
19,12-nek a válaszod kissé mellé ment. Nő vagyok. Nem állati szinten maradtam, hanem egyszerűen tudom, hogy mi mozgatja a nőt és férfit. Hiába ágálunk ellene ez génekbe van kódolva. Méghozzá olyan régen, hogy hiába gondolkozó az ember az ösztön elsőbbséggel bír. Mint ahogy eszel, ha éhes vagy. Ezt a témát meg ivarzásnak hívjuk.
2011. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 22:14


El vagy tevedne. Embere valogatja. Engem jobban mozgat egy tabla csoki, mint egy fasz:-P

Az osztonok siman elnyomhatoak. Ha nem igy lenne, minden jo csajt sorozatban megeroszakoltak volna mar az utcan. Vagy nem halnanak ehen az anorexiasok, nem sanyargatnak az embereket magukat dietaval.

Ennyi! Ha te allatnak erzed magad, vonulj be az allatkertbe!

2011. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
100%
Tudod pont azért vagyunk civilizáltak, mert az ösztönök fölé kerekedtünk. Ha beszorul a lábunk, lerágjuk? Vagy körbepisiljük a lakótelepet? Peteéréskor akár 10-20 férfival is közösülünk? Szerintem mindegyik kérdésre nem a válasz.
2011. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
17%

Állatkerti nő vagyok. :P


Te látsz ma civilizáltságot? Én nem. Eredetileg társas lények vagyunk, ma meg még egy normális szót nem hallasz az utcán mert úgy kerülik egymást az emberek.Ha kérdezel valamit, vagy kukák vagy elküldenek a fenébe, hogy hagyd már békén. 500 évvel ez előtt normálisabbak voltak az emberek, mint ma.


Voltaképpen visszatérve az eredeti témába. HA nem ide születsz, hanem közel keletre, akkor nem nagyon ágálnál a többnejűség ellen mert beléd van nevelve, hogy ez a normális.

2011. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:

Hát azért az más... Az egy más kultúra, más vallás, más világ. Én ide születtem, a neveltetésem és egész személyiségem elítéli ezt a magatartást.

Valószínűsítem, hogy ha oda születtem volna, akkor is igyekeznék valahogy kikerülni abból a kultúrkörből...

2011. jan. 25. 22:09
 67/71 anonim ***** válasza:
100%
Azert a tobbnejuseg sem olyan egyszeru, mint mi europaiak gondoljuk. Csak azoknak a ferfiaknak lehet tobb felesege, akik el is tudjak tartani oket. A hutlenseg ott sem megengedett. Nem sok ember teheti meg, h tobb feleseget tartson egyszerre.
2011. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 A kérdező kommentje:
Így van! És már nem is annyira népszerű, mint régebben, mert az iszlám vallásúak körében sem divat már több feleséget tartani, persze vannak még "régimódiak"...
2011. jan. 25. 22:57
 69/71 anonim ***** válasza:
22:14: 19:12-es vagyok. Olvasd el megegyszer, amit irtam. Kiderul belole, hogy nem azzal van a gond, hogy allati osztoneidet kieled, hanem azzal, ha ezt hazasan/parkapcsolatban teszed. Ha fuggetlen vagy, akkor a te dolgod...azert van kulonbseg. A tobbnejuseget meg a Kozel-Keletet behozni a temaba nem hiszem, hogy ide illo, mivel te mindenaron azt akarod bizonyitani, hogy a megcsalas normalis. Normalis egy fenet. Ha fuggetlen vagy, azt csinalsz, amit akarsz. Minek neked csalad ilyen felfogassal, oszinten? Hogy szenvedjenek miattad?
2011. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
80%
Az utolsónak. Ha független vagyok azt csinálok amit akarok?? Fiatal koromba valóban azt csináltam, amit ide "divatnak" írtak. Szerető voltam, de milyen? Hogy a pasi közbe nekem mondja hogy imádja a feleségét és nem válik el. Ilyenkor valóban az marad élvezd az életet és ha tönkremegy a házasság az már nem az én dolgom, hogy a pasas nem tud vigyázni, hogy ki ne derüljön. A páromnak olyan betegsége van hogy az ágyba nem mindig tud teljesíteni. Még ő mondta nekem, hogy tartsak szeretőt, csak ne tudjon róla. (az meg más tészta, hogy én nem élek vele)
2011. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!