Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megdöbbentő! "Divat" szeretőne...

Megdöbbentő! "Divat" szeretőnek lenni?

Figyelt kérdés

Egy női magazint lapozgatva (JOY) rácsodálkoztam egy cikkre. Olyan nőket mutat be, akik szeretőként vannak jelen egy kapcsolatban. Tehát a férfinél feleség, gyerekek és a plussz egy fő, a fiatal független nő, aki mit sem törődve azzal, hogy valószínűleg tönkretesz egy családot (mindamellett, hogy természetesen mindenhez 2 ember kell), azért ez óriási felelősség és teher! És dühítő!!!

A sok kis fiatal 18-20 éves p*csa (tisztelet a kivételnek, én is csak 21 vagyok...), akik ezt a magazint olvassák, most azt hiszik, hogy ez az új trend? Családokat szétdúlni, felcsípni egy gazdag nős pasit, aki majd sponzorál, elhalmoz ékszerekkel meg minden földi jóval, cserébe csak szexelni kell vele?! Felháborító...

Én megértem, hogy itt ez a fene nagy szabadság, meg azt írunk, amit akarunk, meg sajtótörvény ide vagy oda, de azért ez sok! Kellene azért valami moralitást is belevinni szerintem... Ezeknek a lapoknak azért valljuk be, hogy nevelő értékük, hatásuk is van! Régebben nem voltak benne ilyen szennyek, hova fajul ez a világ?! :(


2011. jan. 24. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk a JOY mindig is egy gagyi volt, úgy is kell kezelni :)
2011. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
100%

hát,nekem soha nem volt az ilyenhez gusztusom! Mélyen megvetem azokat,akik ilyenbe belemennek-legyen az szerető,vagy legyen az a megcsaló,vagy az eltűrő házastárs! Mindegyiket megvetem!!!

Egészségtelen!!! ..... had ne ragozzam tovább!


24 L

2011. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
14%

Szerencsénkre divat.Van hová menekülni néhány prűd nő elől szombat éjszaka.

Nekem is van 19 éves szeretőm a feleségem mellett, és igencsak jót tesz a véremnek.

Az asszony rideg, unalmas az ágyban.

A kiscsajnak tetszik, nekem tetszik, feleségem nemtudja, mindenki boldog.

Régen is így volt ez.

2011. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
83%

Nem divat. A pasik ribancok, a feleségek szerencsétlenek, a fiatal nők meg szeretik az olyat, aki másnak is kell??

Amúgy nem a szerető teszi tönkre a kapcsolatot, hanem a hűtlen házastárs. Mindig a házastársnak nagyobb a felelőssége...ezt nem lehet az "elcsábulásra" fogni.


Én elítélem! Inkább legyen egy egyedülálló szeretőm, vagy senki.

A pénzes férjek nagy része meg jó nagy ribanc, nem valók férjnek. Ez mind a pasik hibája. A férfi dolga komolyan venni a házasságot, tisztelni a családját! Egy komoly érett személyiségű férfi nem "csábulgat", tudja, hogy ez mivel jár.

2011. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
89%
Milyen nevelő érték és hatás?! Könyörgöm, ez csak egy ostoba lap, ostoba cikkekkel. Egy-kétszer én is kézbe vettem annak idején, megállapítottam, hogy szar, és kidobtam. A normális tinik ugyanígy tesznek, vagy legalábbis nem a magazinból akarnak tanulni. Akire meg az ilyen cikkek komoly hatást gyakorolnak...Nos, az előbb utóbb úgyis megtenné azokat a dolgokat, magától, vagy másnak a hatására.
2011. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
15%
Vad sexel, és kielégüléssel az ágyban, azzal jár.:) Mellékhatások nélkül.Csak ügyesen kell.
2011. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:

Ha ennyire nem vagy boldog a feleségeddel, akkor miért nem válasz el? Vagy egyáltalán, minek vetted el?

Ez most oké, megy 3-4-5 évig talán, és utána mi lesz? Magadnak csinálsz csakis bajt!

Nem prűdségből mondom, de mi lenne egyes férfiakkal, ha egyetlen egyszer is tisztességesen viselkednének az életben?! :(

2011. jan. 24. 18:12
 8/71 anonim ***** válasza:
87%

"Szerencsénkre divat.Van hová menekülni néhány prűd nő elől szombat éjszaka.

Nekem is van 19 éves szeretőm a feleségem mellett, és igencsak jót tesz a véremnek.

Az asszony rideg, unalmas az ágyban.

A kiscsajnak tetszik, nekem tetszik, feleségem nemtudja, mindenki boldog.

Régen is így volt ez."


Ribanc pasi: tudod, nem a feleséged a prűd, hanem te vagy egy nulla mint férfi. Tudod, nincs frigid nő, csak rossz férfi. Nagyon igaz ez!

2011. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvasom a JOY-t,nem tudom gagyi e?

ami gagyi,azt is olvassák,és sokan, kacsa ide,kacsa oda, követik a példát. Tehát ha nem is igaz (még) amit írnak, hamarosan az lesz,mert így csinálnak divatot belőle!

2011. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:

Mellékhatások nélkül?? :D Ezt te sem gondolhatod komolyan!

Egyébként meg ha nem olvasnák ezt a lapot, akkor nem létezne, mert nem tudnák eladni! Tehát sok fiatal lány olvassa = rájuk igenis hatással van!

2011. jan. 24. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!