Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megdöbbentő! "Divat" szeretőne...

Megdöbbentő! "Divat" szeretőnek lenni?

Figyelt kérdés

Egy női magazint lapozgatva (JOY) rácsodálkoztam egy cikkre. Olyan nőket mutat be, akik szeretőként vannak jelen egy kapcsolatban. Tehát a férfinél feleség, gyerekek és a plussz egy fő, a fiatal független nő, aki mit sem törődve azzal, hogy valószínűleg tönkretesz egy családot (mindamellett, hogy természetesen mindenhez 2 ember kell), azért ez óriási felelősség és teher! És dühítő!!!

A sok kis fiatal 18-20 éves p*csa (tisztelet a kivételnek, én is csak 21 vagyok...), akik ezt a magazint olvassák, most azt hiszik, hogy ez az új trend? Családokat szétdúlni, felcsípni egy gazdag nős pasit, aki majd sponzorál, elhalmoz ékszerekkel meg minden földi jóval, cserébe csak szexelni kell vele?! Felháborító...

Én megértem, hogy itt ez a fene nagy szabadság, meg azt írunk, amit akarunk, meg sajtótörvény ide vagy oda, de azért ez sok! Kellene azért valami moralitást is belevinni szerintem... Ezeknek a lapoknak azért valljuk be, hogy nevelő értékük, hatásuk is van! Régebben nem voltak benne ilyen szennyek, hova fajul ez a világ?! :(


2011. jan. 24. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
84%
19:12 de tudod neki kell a "meleg otthon" az ingyen cseléd. Ő nem szeret dolgozni. Pl. kimosni egy ruhát, vagy elmosogatni...
2011. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
92%
43% tényleg szánalmas vagy. Ez a legjobb szó rád. Miért nem maradsz egyedül inkább?
2011. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
22%

jaaaj a kis aranyosak:)

mindig is mosolyt csaltak az ilyen karakán büszke lányok az arcomra:)

"jaj hát nekem ne mondd, h minden csaj félrelép, én még nem léptem félre, pedig már 23 éves vagyok és volt 2! kemény kapcsolatom:)"


Szerintem eszel majd akkor állj ki, ha legalább 45 leszel!

Ha addig nem lépsz majd soha félre, na majd akkor talán verheted magad..

tudom majd most kiderül, h legalább 40 vagy........

2011. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom ki volt ez, de én momentán kemény 26 éves öregtrotty vagyok.

És van egy gazdag 46 éves férjem és mellette 2 szeretőmmm. Így jó?

2011. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
100%
En pl. abszolut nem tartok ettol, mert nem vagyok olyan hulye, hogyha kiderulne ilyen a ferjemrol, akkor szinjatekot jatszva benne maradjak a kapcsolatban egy eleten keresztul. Olyan ferfi meg foleg nem kellene, aki az "ijedt" szot ly-nal irja. Nem tudom, hogy mitol vagy olyan sokra magaddal, de lehet, hogyha te leszel 40 eves, akkor majd ertelmesebben tudsz hozzaszolni ehhez a temahoz.
2011. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:

Annyi a különbség, hogy mi el tudjuk különíteni az egyik fajta embert a másiktól (kortól és nemtől függetlenül), míg ez az úriember nem! Én elítélem azt a nőt is, aki félremegy ugyanúgy, mint a férfit, aki ezt teszi. És elismerem, tudom, hogy vannak ilyen nők is és azokat szintén elítélem, ugyanúgy, mint a férfiakat, akik ilyet tesznek!

De nem kell általánosítani, hogy "nem nézem a nőket semmibe"...talán a r*banc nőket nem nézed semmibe!!! De akik hűségesek a párjukhoz, azokat miért bántod???

2011. jan. 24. 19:59
 57/71 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező! Nincsenek ribanc nők, csak ribanc pasik! Ezt jegyezd meg. A nők csak pasifalók, nadrágvadászok:D


43% élj úgy, ahogy akarsz. Nekem is juthatna több pasas is, de nekem nem kellenek. Ennyi. Nem maradok ki semmiből.

2011. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és még annyit, hogy nem félek, hogy megcsalnak. Ha megcsalnak - menjen. Akkor annyit ér az egész. De én nem választok csapodár pasit magamnak, én a hűséges férfiakat bírom:D
2011. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 A kérdező kommentje:
Vannak rib@nc nők is! :)
2011. jan. 24. 20:08
 60/71 anonim ***** válasza:
76%
43%-os, megírnád hány éves vagy?
2011. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!