Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megdöbbentő! "Divat" szeretőne...

Megdöbbentő! "Divat" szeretőnek lenni?

Figyelt kérdés

Egy női magazint lapozgatva (JOY) rácsodálkoztam egy cikkre. Olyan nőket mutat be, akik szeretőként vannak jelen egy kapcsolatban. Tehát a férfinél feleség, gyerekek és a plussz egy fő, a fiatal független nő, aki mit sem törődve azzal, hogy valószínűleg tönkretesz egy családot (mindamellett, hogy természetesen mindenhez 2 ember kell), azért ez óriási felelősség és teher! És dühítő!!!

A sok kis fiatal 18-20 éves p*csa (tisztelet a kivételnek, én is csak 21 vagyok...), akik ezt a magazint olvassák, most azt hiszik, hogy ez az új trend? Családokat szétdúlni, felcsípni egy gazdag nős pasit, aki majd sponzorál, elhalmoz ékszerekkel meg minden földi jóval, cserébe csak szexelni kell vele?! Felháborító...

Én megértem, hogy itt ez a fene nagy szabadság, meg azt írunk, amit akarunk, meg sajtótörvény ide vagy oda, de azért ez sok! Kellene azért valami moralitást is belevinni szerintem... Ezeknek a lapoknak azért valljuk be, hogy nevelő értékük, hatásuk is van! Régebben nem voltak benne ilyen szennyek, hova fajul ez a világ?! :(


2011. jan. 24. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
100%

A bőr leégne a pofámról, ha egy nős pasi őgyelegne körülöttem, és ő sem tenné zsebre azt, amit kapna tőlem - nem vagyok finomkodó típus.

Nem álszent vagyok, de vannak határok, amiket betartok a saját érdekemben és mások érdekében. Ezek közé tartozik az is, hogy "házinyúlra nem lövök".


Gondolkodni kéne, és nem rögtön jelzőket ragasztani azokra (pl. vénlány, szűzk*rva, stb.), akik szerint a megcsalás meg a szeretőtartás nem menő. Köszi!

2011. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
11%

Csak kicsit ment mellé 18.40-es,de hatásos volt.Majdnem meggyőztél.:)

Nem bírod elviselni, hogy van aki másképp áll az élethez, és élvezni is tudja mondjuk a sexet is.:)

2011. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
92%
bocs,de miért kell ahoz megcsalni azt,akit elvileg szeretsz, hogy jó legyen a szex? NEKÜNK JÓ A SZEX,ÉS NEM CSALJUK EGYMÁST!
2011. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező és többi csaj!

Nem kell félni a pasiktól. Le kell fektetni a szabályokat. Egy félredu*gás és röppentyű! Ilyen egyszerű. Nem kell elkényeztetni a pasikat, szépen meg kell húzni a határokat, otthon közösen végezni a háztartási munkát, közös programokat tervezni, mindig megbeszélni a problémákat és ennyi. ha egy pasi elfoglalja magát nem jut eszébe a félrelépés, ha sunyizik, úgy is röpülni fog. Nincs ezzel baj, ha meg akar csalni, menjen, CSAK SZÓLJON. Én egy rossz szó nélkül elengedem. Ennyi tisztelet megjár nekem is, hogy ne csapjanak be hónapokig, évekig. Nem?

2011. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
28%
Ki hogy.Én így, te úgy.
2011. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
100%
NÁLUNK SPECKÓ AZ VAN,HOGY A PÁROM MÁR ATTÓL FELIZGUL,HA BUGYIBAN MEGLÁT... ÉS ÉLVEZZÜK A SZEXET!!!!!
2011. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%

"Csak kicsit ment mellé 18.40-es,de hatásos volt.Majdnem meggyőztél.:)

Nem bírod elviselni, hogy van aki másképp áll az élethez, és élvezni is tudja mondjuk a sexet is.:)"


:DD Hallod, te valami furcsa egy perverz alak lehetsz:D neked csak akkor élvezetes a szex, ha azzal a tudattal szexelsz, hogy "na most jól becsaptam az asszonyt megint! hehe"

2011. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
36%

Na igen, ezért nem nézem semmibe a nőket:)

Szánalmasak, amilyen képmutatók, ahogy csinálják a fejüket, pedig, aki kicsit is ismeri a nőket, h milyenek valójában, tudja, h semmivel nem különbek a férfiaknál.


Annyi, h mi legalább felvállaljuk a dolgot,nem terjesztjük itt az igét, h mi vagyunk a szent lelkek! Férfi szájából hányszor hallottam már, h igen f*asz voltam, de nő szájából, h jaj hát ribanc voltam még sose.

Csak a 43% által használt mondatok, h "jaj véletlen volt" meg "nem akartam" meg a jó öreg "elhanyagolva éreztem magam" meg sorolhatnám.



Vannak még ilyen bohócok, mint a 28/f azaz félnótás akinek mindent be lehet adni, de hál istennek ennél már kicsit távolabb látok.


Jah és már most közlöm, h nem kell reagálni a kommentemre, legalább már vagy 20 olyan csajt húztam meg, aki kapcsolatban élt, szal nekem fölöslegesen magyaráztok,ismerlek már nagyon jól titeket!:)

2011. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
84%
Jah. Ezzel az erővel gumibabát is használhatna. Az nem tégláskodik, és leereszthető, szó szerint el lehet rejteni.
2011. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
89%

A Joy-ról annyit, hogy a 2008-as októberi számában arról volt szó, hogy a nők mesélnek a szeretőikről! A végén állítólag kiderült egy felmérés szerint (?) hogy a nők 55%-a, és a férfiak 49%-a már legalább egyszer félrelépett a párkapcsolatában.

Tehát a Joy szerint a nők a kacsingatósabbak:D:D

Tehát a nőket arra biztatja, hogy kacsingassanak ki a kapcsolatukból!

2011. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!