Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megdöbbentő! "Divat" szeretőne...

Megdöbbentő! "Divat" szeretőnek lenni?

Figyelt kérdés

Egy női magazint lapozgatva (JOY) rácsodálkoztam egy cikkre. Olyan nőket mutat be, akik szeretőként vannak jelen egy kapcsolatban. Tehát a férfinél feleség, gyerekek és a plussz egy fő, a fiatal független nő, aki mit sem törődve azzal, hogy valószínűleg tönkretesz egy családot (mindamellett, hogy természetesen mindenhez 2 ember kell), azért ez óriási felelősség és teher! És dühítő!!!

A sok kis fiatal 18-20 éves p*csa (tisztelet a kivételnek, én is csak 21 vagyok...), akik ezt a magazint olvassák, most azt hiszik, hogy ez az új trend? Családokat szétdúlni, felcsípni egy gazdag nős pasit, aki majd sponzorál, elhalmoz ékszerekkel meg minden földi jóval, cserébe csak szexelni kell vele?! Felháborító...

Én megértem, hogy itt ez a fene nagy szabadság, meg azt írunk, amit akarunk, meg sajtótörvény ide vagy oda, de azért ez sok! Kellene azért valami moralitást is belevinni szerintem... Ezeknek a lapoknak azért valljuk be, hogy nevelő értékük, hatásuk is van! Régebben nem voltak benne ilyen szennyek, hova fajul ez a világ?! :(


2011. jan. 24. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
31%
:D persze nincs frigid nő 20 év alatt.
2011. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
16%
Úgy kellene produkciózni az ágyban, nem csak hátradőlni.Akkor talán az ember nem tartana szeretőt az ilyen dolgokra.Akár 18-19-20 éveset.
2011. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
52%

"Ribanc pasi: tudod, nem a feleséged a prűd, hanem te vagy egy nulla mint férfi. Tudod, nincs frigid nő, csak rossz férfi. Nagyon igaz ez!"


Én tisztességes vagyok,de azért titeket nőket sem kell félteni.

Íme ha egy férfi szeretőt tart jól kiosztjátok,de ha egy nő rakja szét a lábát mindenkinek, ő csak "nyitott","fiatal még","hibázott", és a többi enyhébb jelző.Szerintem ez a legnagyobb képmutatás.

2011. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
91%

pénzt ilyenért nem adok hülyegyerek korom óta,de torrentről letölthetőek,néha belenézek mosolyogni azon hogy miket irnak...


háát...ha azt követi valaki,akkor...



undorító...

ha annyira nem működik egy házasság,váljon el és kész,utána azt szed fel akit akar

a lánykák meg...szembe is köpném magam ha nős gyerekes emberrel kezdenék

23/N

2011. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
86%

"Én tisztességes vagyok,de azért titeket nőket sem kell félteni.

Íme ha egy férfi szeretőt tart jól kiosztjátok,de ha egy nő rakja szét a lábát mindenkinek, ő csak "nyitott","fiatal még","hibázott", és a többi enyhébb jelző.Szerintem ez a legnagyobb képmutatás."



a nőket sem kell félteni, van ilyen is, olyan is, hál' Istennek, én is tisztességes vagyok:)

Egyszer lehet hibázni, de sorozatban nem!

2011. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
100%

már leírták az érem két oldalát... de úgy érzem meg kell erősítenem azt a vonalat, amelyik a "nevelő célzattal" foglalkozik. sjanos sokan azt hiszik úgy kell tenni, úgy kell öltözni, ahogyan az újságban meg a lökött sorozatokban látják. MIért ott nem látják?

igen aki normális az nem nézi nem olvassa, vagy tojik rá, de igen sokan vannak, akik "bedőlnek". a kérdezőnek igaza van.

2011. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:

Na persze! És ha már gondok vannak az ágyban, akkor még csak el sem kell rajta gondolkodni, hogy talán meg is lehetne azokat oldani?! Áááá nehogy!!! Inkább félrek*rni valami alig nagykorú kis diszkóhercegnővel, az aztán a férfimunka! Nem hogy inkább leülnétek megbeszélni otthon a házastársatokkal, aki mos-főz-takarít rád, hogy "szívem, ezt meg azt másképp kellene, vagy többször vagy valami"!

Amúgy meg lehet nézni bármilyen statisztikát, hogy azok között, akik hűtlenek egy házasságban hány százalék a nő és hány férfi!!! Magas fölénnyel férfiak! De attól függetlenül a nőket is elítéljük, akik szeretőt tartanak, mindig van más megoldás!

2011. jan. 24. 18:22
 18/71 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint is undorító, főképp mióta házas vagyok.

Van egy történetem is, másodkézből.

Mikor 18 voltam egy barátnőm is belebonyolódott egy ilyen kapcsolatba: Jól kereső férj, fenenagy szabadsággal. Ő úgy érezte ezzel semmi gond. Három évig voltak együtt. Húsz éves volt a csaj, mikor az asszonyka nem tűrte tovább és kidobta hites urát a lakásból. Ekkor összebútoroztak. A változatos szeretőből élettárs lett, és a pasi megint nekiállt kikacsintgatni. Rám is rámmászott, nekiállt udvarolgatni, virágot vett a szülinapomra, és ellenszolgáltatást várt. Mert ő ezt szokta meg a barátnőmtől. Egy kis kedvesség és utána szex. Már baráti moralitásból is elzavartam a jófenébe, és "jelentettem" a barátnőmnek. Az említett hölgy nyomdafestéket nemtűrően reagált rá, szidott mint a bokrot, hogy én irigykedem, mert az én élettársam fel sem ér az ő szuper pasijához. Persze a pasi tagadott, de egy másik hölgyel rajtakapta őket. Akkor jött aranyoskodni, de nem feledem amiket a fejemhez vágott. Néha összefutunk az utcán, egy Szia, Hogy vaggyal le is rendezzük a mondandókat.

Erre mondjátok, hogy nincs karma.

2011. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
75%

"Úgy kellene produkciózni az ágyban, nem csak hátradőlni.Akkor talán az ember nem tartana szeretőt az ilyen dolgokra.Akár 18-19-20 éveset."


:DDDD ez kamu, ugye? Elmondom neked, hogy a 18-19-20 éves lánykákban több gátlás van, mint egy érett 30 évesben. A kislánykák még azt sem merik bevallani, h maszturbálnak:)

2011. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
91%

MICSODA??? ha a nő teszi szét a lábát,akkor ribanc,k-va, ha a pasi húz akit lehet,akkor az meg "nőcsábász"


Nem vagyunk prűdek,csak TISZTESSÉGESEK!!!

ha SZERETEK valakit,akkor ha valami nem is tökéletes,se nézek más fele! EZT HÍVJÁK TISZTESSÉGNEK!

HA NEM SZERETED,HAGYD EL!!! DE NE CSALD,MERT AZ GANÉ EGY DOLOG!- EZ MINDEN NEMRE VONATKOZIK!!


Felháborító,hogy vannak e féle gusztustalan emberek! Hím..... Nem írom tovább.

2011. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!