Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megdöbbentő! "Divat" szeretőne...

Megdöbbentő! "Divat" szeretőnek lenni?

Figyelt kérdés

Egy női magazint lapozgatva (JOY) rácsodálkoztam egy cikkre. Olyan nőket mutat be, akik szeretőként vannak jelen egy kapcsolatban. Tehát a férfinél feleség, gyerekek és a plussz egy fő, a fiatal független nő, aki mit sem törődve azzal, hogy valószínűleg tönkretesz egy családot (mindamellett, hogy természetesen mindenhez 2 ember kell), azért ez óriási felelősség és teher! És dühítő!!!

A sok kis fiatal 18-20 éves p*csa (tisztelet a kivételnek, én is csak 21 vagyok...), akik ezt a magazint olvassák, most azt hiszik, hogy ez az új trend? Családokat szétdúlni, felcsípni egy gazdag nős pasit, aki majd sponzorál, elhalmoz ékszerekkel meg minden földi jóval, cserébe csak szexelni kell vele?! Felháborító...

Én megértem, hogy itt ez a fene nagy szabadság, meg azt írunk, amit akarunk, meg sajtótörvény ide vagy oda, de azért ez sok! Kellene azért valami moralitást is belevinni szerintem... Ezeknek a lapoknak azért valljuk be, hogy nevelő értékük, hatásuk is van! Régebben nem voltak benne ilyen szennyek, hova fajul ez a világ?! :(


2011. jan. 24. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
28%

Jah és ne felejtsetek el lepontozni!

Ugye ez is tipikus női szokás, h majd jól megmutatjátok, h lepontoztatok idegből!;)

2011. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
67%
Áh, nyugi, engem szinte csak a pasik pontozgatnak le idegből, főleg ha valami nagyon frappánsat válaszolok...vajon miért vagyok 68%-os? De nem zavar:D Tetszik ez a szám:D
2011. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
47%

Voltam már mindenféle helyzetben. 17 évesen hulla szerelmes voltam egy nős olasz pasiba, pár évig tartott is a dolog. Nem volt korrekt, tény, de azt tiszteltem benne, hogy az elején elmondta: nem jó a házassága (nem a szex miatt), de a gyerekeitől fél elszakadni, így válni miattam nem fog, csak maga miatt. El is vált, de már jóval azután, hogy szétmentünk (én szakítottam, mert nem láttam közös jövőt benne). A mai napig (10 éves történet) tartjuk a kapcsolatot, örült a férjemnek, meghívott minket magához és ismerem a tortúrát is, amin végigment a válása során. (A feleségnek se volt már jó, de nem akart válni, mert "mit szólnak a templomban a többiek - erősen vallásos volt). Végül elmeorvosi szakvéleménnyel semmissé tették az egyházi esküvőt.


Az ellenpélda a férjem, akit a válása után ismertem meg. 15 évet leélt úgy a volt nejével,hogy évente 1-2 szex, a nő meg is csalta sokszor. Ő mégsem ment félre.

Mivel a válása után ismertem meg, még buzgott a vére, hogy ő csajozni akar... De amikor rájött a hoppáré, akkor elém állt, mondta, hogy ne haragudjak, ő csajozni szeretne, legyen vége, nem akar átvágni. Majd visszajött. Ezt párszor eljátszottuk, de most már a férjem. Nem, nem esett jól, hogy másra vágyott, de becsültem benne, hogy már a gondolati fázisban közölte velem, szakított, és utána fogott bele a csajozásba.

Az esküvő előtt leültünk megbeszélni, hogy bár jelenleg senkire nem vágyunk egymáson kívül, nem garantálhatjuk, hogy ez tíz év múlva is így lesz. Ha valamelyikünknek ingerenciája van, akkor szól a másiknak, a másiknak pedig joga van eldönteni, hogy miként reagál.

Nem tudom, mit tennék, ha egyszer elém állna ezzel, nem volt még ilyen, mióta összeházasodtunk. De tudom, hogy nem tenné meg a hátam mögött, mert ezt már bizonyította.

Másrészt olyan már volt, hogy valamelyikünknek valami nem felelt meg a szexben. A másik szólt, hogy "figyu, nekem jobb lenne úgy ha...". Akkor odafigyeltünk és sikerült orvosolni.

Az pedig ésszerű alapszabály, hogy ha valamelyikünk extrém stresszes állapotban van vagy fizikailag beteg, akkor türelmesen kivárjuk, hogy jobban legyen. Mindkettőnknél padlóra viszi a libidót egy munkahelyi feszültség vagy egy fizikai betegség. (Bár ki szeretne lázasan, taknyosan szexelni...?)

2011. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem van kulonbseg a regi vilag meg a mai kozott, mert regen legalabb nem kerkedtek azzal, hogy szeretojuk volt, ma meg szinte mar ezert dicseretet varnak egyesek. Ez azert nagy kulonbseg, mert milyen peldat mutat ez? Bar aki egy ujsagcikk alapjan azt teszi, amit ott leirtak, nem sok esszel rendelkezhet.


En soha nem ertettem, hogy miert hivjak hazassagnak azt, amiben a 2 fel csalja egymast (mint az uriember altal fentebb leirt peldaban). Aztan ezek az emberek hazamennek jopofizni. Szinhaz az egesz eletuk. Szanalmas.

2011. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
100%

18:55

"Jah és már most közlöm, h nem kell reagálni a kommentemre, legalább már vagy 20 olyan csajt húztam meg, aki kapcsolatban élt, szal nekem fölöslegesen magyaráztok,ismerlek már nagyon jól titeket!:)"


Érdekes, engem még nem húzott meg 20 férfi, csak 2 de az is kapcsolatban:O, ja és egyik sem volt nős!

Had szenteskedjek már! Ha egyszer szent vagyok (szent szűz majdnem:D)


És a többi ideíró nő is szent, hehe:)


ja, persze... akkor mért írják ki a lányok, a szerelem-szex rovatban kérdésnek, hogy "nem számít egy ribancságnak?" Nem vagyok ribanc?"...stb. Sőt, én még soha sem hallottam pasi szájából, h meghúztam 20 csajt nem vagyok ringyó farok?? pedig az, csak ugye a pasik magukat ugyanazért nem ítélik el. Na de a nők igen.

2011. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
52%
Mikor jövünk rá, hogy az ember is állat volt anno? A nőstény utódot nevel a hím meg szórja a magját, hogy minél több legyen. Aztán jött az elmélet, hogy az ember agyat kapott. Ilyet????? No látjátok semmi haszna, maradjunk állatok.
2011. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
100%
az embereknek igényeik is vannak, akkor pedig az ne legyen arra, hogy egy férfi vágyait egy fruska elégítse ki ha előtte volt más...
2011. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
100%

Hát,engem sem húzott meg 20 pasi,NEM FÉRFI! -az egész más jelentéssel bír-

sőt, a kapcsolataim során a jelenlegi párom a 3. akivel lefeküdtem. és SZERETJÜK EGYMÁST!!!

2011. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
21%

Meddő vita.:)

Csak élvezd te is az életet fele annyira mint én, azt kívánom neked.

Csak ne engem akarj meggyőzni, hogy rosszat teszek könyörgöm!:)

Még pár nő az ölembe fog kikötni, és a nagyrészük fiatal, vagy házas is lehet.Nem számít.Az egyedülálló nők nagyrésze olyan is.Nem oknélkül vannak egyedül.

Én meg csak leírtam, hogy milyen vagyok én, mert ilyen is van, de úgylátszik az ellenvélemény itt nem megengedett.

Ha valaki ebből tanúlt, akkor már megérte nekem.Függetlenül, hogy egyetért velem, vagy megutált.

De így is csinálják az emberek, én is csinálom, nők is csinálják, és tessék elfogadni.....

2011. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%
19:07: attol, hogy te allati szinten maradtal, nem jelenti azt, hogy mindenki olyan, mint te. Egyebkent az olyan ferfinak, mint te, minek hazassag? Elhetnel egyedulallokent az eletedet es fuggetlen emberkent annyi novel lehetnel, amennyivel akarsz, de igy? Ne csodalkozz, ha elitelnek. Melysegesen elitellek es szegyelhetned magad. Tenyleg nem szabadna ezzel meg dicsekedni is. Ettol nem macho vagy, hanem szanalmas.
2011. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!