Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megdöbbentő! "Divat" szeretőne...

Megdöbbentő! "Divat" szeretőnek lenni?

Figyelt kérdés

Egy női magazint lapozgatva (JOY) rácsodálkoztam egy cikkre. Olyan nőket mutat be, akik szeretőként vannak jelen egy kapcsolatban. Tehát a férfinél feleség, gyerekek és a plussz egy fő, a fiatal független nő, aki mit sem törődve azzal, hogy valószínűleg tönkretesz egy családot (mindamellett, hogy természetesen mindenhez 2 ember kell), azért ez óriási felelősség és teher! És dühítő!!!

A sok kis fiatal 18-20 éves p*csa (tisztelet a kivételnek, én is csak 21 vagyok...), akik ezt a magazint olvassák, most azt hiszik, hogy ez az új trend? Családokat szétdúlni, felcsípni egy gazdag nős pasit, aki majd sponzorál, elhalmoz ékszerekkel meg minden földi jóval, cserébe csak szexelni kell vele?! Felháborító...

Én megértem, hogy itt ez a fene nagy szabadság, meg azt írunk, amit akarunk, meg sajtótörvény ide vagy oda, de azért ez sok! Kellene azért valami moralitást is belevinni szerintem... Ezeknek a lapoknak azért valljuk be, hogy nevelő értékük, hatásuk is van! Régebben nem voltak benne ilyen szennyek, hova fajul ez a világ?! :(


2011. jan. 24. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudjátok mi a jó, és hogy kell fiatalnak maradni.Sex egy 19 körüli csajszival.Semmi lelkifurdalás, csak élvezni az életet.

Aki meg fél ettől, az maradjon otthon.Én részemről magamraültetem bármelyik, jó kiscsajt, ha akarja, és megkocsikáztatom is, meg bármi.Főleg ha a feleségemtől már nem kapok semmit.......

Ítéljetek el, de ő erről nem tud, max sejti, nem érdekli, de lehet jobban él mint bármelyikőtök.Hölgyeim!

Ő is megkapja ami jár neki, meg én is....., mi a rossz ebben.

Mintha ti nem fantáziálnátok hasonlókról, csak sosem mernétek megtenni.Na ,de írjátok le milyen erkölcsösek vagytok......:)

2011. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
41%

Sok álszent, ti nőként mit tettetek, hogy rendben menjen a kapcsolat? Mert nem csak a szerető és a megcsaló a hibás, ha egy kapcsolat jól működik senki nem kacsingat ki belőle ;)

33N és nem, nem vagyok 3. fél senkinek a párkapcsolatában

2011. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
80%

Igen, szerintem is fontos lenne, el kellene érni, hogy a média nagyrészt a valós emberi értékeket közvetítse, és valóban értékes dolgokat mutasson. Legalább 80%-ban, és lennének kis perifériális adók a rétegigényekre.

Nem igaz, hogy a a jó a réteg igény. Az a tömegigény.

És szerintem fontosabb lenne az én jogomat és az ifjúság jogát érvényesíteni(hogy normális képet kapjak-kapjon) ez fontosabb, mint a sajtó joga.

De sajnos egyelőre erősebbek az újságok, a távék stb, mint a közönség. Addig nem marad más, meg kell tanítani a gyermekeinket, hogy nagyon kritikával olvassa - nézze ezeket. Ha a szülő foglalkozik a gyerekével, nagyjából át tudja adni az értékeit - esetleg átmenetileg megtagadja a fiatal, de általában visszatér a szülei értékeihez.

Amit szegény gyerekek - fiatalok olvasnak - látnak, az rémület. Remélem, nem ezek alapján képzelik el a világot. Én a ygermekhülítő rajzfilmeket egyenesen betiltanám: az óvodás agya még olyan mint a szivacs: mindent beszíív, és ez ahamis kép adja a rajzolatát. Nincs humor kisgyerekkorban: mindent igaznak hisz el, és mindent megjegyez, amit egyszer lát. Nagyon kellene vigyázni, pl. a magyar népmesék a világot mutatják be jelképes formában, ez nagyon jó, egy életre elkísér. De bugyuta rajzfilmet, Andersent, aki felnőtteknek írt, nem engednék 12 év alatt,bocsa az offért.

A szerető szingli, (vagy mingli!!)és a szingli sokkal jobb fogyasztó, mint a családos.

2011. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
86%

Így van, 18:25-tel egyetértek!

Én soha sem csaltam még meg férfit, mindig őszinte voltam, és ha kellett szakítottam. De kényelemből nem tartottam két vasat a tűzben, mint a pasik.

Mit szólnátok hozzá fiúk, ha egy nő a gazdag pasit férjnek és a szegény szerelmes férfit meg szeretőnek tartaná? Megtehetné...és néhányan meg is teszik! Na de a nők nagy része mégis inkább lép, ha beleszeret valaki másba.

Persze a pasik könnyen vannak, otthon becsapják az ingyen cslédet, mellette tartanak ingyen guminőt, akit lehet tömicskélni. Hol vannak itt az érzések? a szerelem?

Kérem szépen, ne mondjátok, hogy egyszerre 2 nőbe lennétek szerelmesek? Elárulom, ez lehetetlen, mivel 12 éves kor után már nem szerethetsz 2v. több embert, mert ez nem szerelem, ez azt jelenti, hogy valójában egyik személyt sem szereted és nem is tiszteled, csupán használod őket!

Ilyenkor mondom azt: nem kéne inkább levágni azt a fütyköst és akkor végre EMBERRÉ válnál?


A f@sz az élet megrontója. Ha a vekni irányít az ész megáll.

2011. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:

Igenis van olyan, hogy mindent megtesz a feleség otthon, ennek ellenére a pasi elmesz szerető után nézni! Csak azért, mert Őőőőőőőő a "teremtés koronája" és mert szerinte megteheti (és meg is teheti, ha a nő hagyja...), mert vannak olyan férfiak, akiknek soha nem lesz elég egy nő, mindig ki fogják használni az felkínálkozó alkalmat, akármi is van otthon, akár jól működik a házasságuk, akár nem!

És ez emberfüggő. NEM, én nem fogok kifelé kacsintgatni nőként, ha gondok adódnak, hanem megpróbálom orvosolni, ha nem megy, akkor lehet szakítani, de nem az a megoldás, hogy mással bújok ágyba!

2011. jan. 24. 18:34
 26/71 anonim ***** válasza:
100%

A JOY magazin ilyen szinten nagyon buta tanácsokat tud adni, de abba a magazinba már 2-3 éve is jelent meg egy ilyen cikk, hogy hűű de menő szeretőnek lenni. Sőt mostanában egyre inkább arra buzdítja az olvasóközönséget, hogy komoly kapcsolat helyett inkább keressenek szexpartnert, mert mennyire jó az, amikor egy szenvedélyes óra után egyszerűen felöltözöl és hazamész..

Háát, kinek a pap, kinek a papné, mindenesetre meglehetősen különös nézőpontjuk van.

2011. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi az offért! Én ezért nem veszek "Női, tini stb magazint", nem nézek bulvárvécét, stb. Szeretem azt érezni, hogy nem vagyok birkalelkű. Hogy családom van, gyerekem.

Mikor 11 éves voltam, néha megvettem a bravo-t.

Utána anyukám megtiltotta mert kb négy oldalon keresztül taglalták benne, hogy hogyan is kell szexelni.

Csodálkozunk, mikor 11-12 éves kislányok fekszenek a korházban abortuszra várva?

2011. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
100%

Bocs amúgy 21 vagyok, nem érzem magam vénlánynak.

Én kijelentettem a férjemnek, hogy csak egy, egyetlenegy félrek.rás, akármilyen körülmények közt, akkor vége. Fogom a babát, és láthatja kéthetente. Nem maradok vele, hogy még joban megalázzon.

Mindez 6 éve működik.

2011. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
91%

" Nem tudjátok mi a jó, és hogy kell fiatalnak maradni.Sex egy 19 körüli csajszival.Semmi lelkifurdalás, csak élvezni az életet.

Aki meg fél ettől, az maradjon otthon.Én részemről magamraültetem bármelyik, jó kiscsajt, ha akarja, és megkocsikáztatom is, meg bármi.Főleg ha a feleségemtől már nem kapok semmit......

Ítéljetek el, de ő erről nem tud, max sejti, nem érdekli, de lehet jobban él mint bármelyikőtök.Hölgyeim!

Ő is megkapja ami jár neki, meg én is....., mi a rossz ebben.

Mintha ti nem fantáziálnátok hasonlókról, csak sosem mernétek megtenni.Na ,de írjátok le milyen erkölcsösek vagytok......:)"



Most már kezdek tisztán látni! :D szóval te valami semmire kellő újgazdag stri*ci vagy, akinek van egy olyan felesége, aki a pénzedért ment hozzád,valójában soha sem vonzódott hozzád és te ezt a hidegséget meguntad...hát sajnállak, lehetséges, hogy a feleséged találkozgat a szeretőjével, aki ugyan szegény, de jó az ágyban és vonzódik is hozzá? :D:D

2011. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:
A másik ilyen "csodálatos" rovatukban meg azt taglalták, hogy mennyire jó dolog a baráti szex, amikor nincsenek érzelmek, csak egy fiú és egy lány, akik d*gnak. Gratulálok! :( Erre inteni a jövő nemzedékét...fájdalmas hiányosságok vannak!
2011. jan. 24. 18:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!