Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A menyem teljesen...

Mit tegyek? A menyem teljesen kifordította önmagából a fiamat.

Figyelt kérdés

Én mindíg is "Alfa-hímnek" neveltem a fiamat, mert tudom, hogy ez egy kemény világ. Járt karatéra, és kick-boxolt is. Erre jött ez a lány mikor 17 volt, és fél év után a fiam kijelenti, hogy abbahagyja, mert a csaj utálja az erőszakot. Most 24 évesek, és megszületett az első unokám. A fiam azóta telljesen kifordult magából. Bent volt a vajúdásnál, szülésnél, miután hazajöttek körülugrálta őket (császáros lett a menyem, mert már nem bírta a gyűrődést).

Most négy hós a gyerek együtt kóstoltatják vele az almát, a fiam pelenkázza, fürdeti, szinte állandóan hurcolja a lányát amikor az fent van, játszik, gügyök.

De könyörgöm, én FÉRFIT neveltem belőle, nem papucsot.

Együtt élünk, a lakás fele a fiamé. A fiam állandóan azt hajtja, hogy így a Lilla, úgy a Kitti (unokám és menyem) alig jár el a haverokkal, mindíg csak a két nő fölött legyeskedik, ráadásul, ha én főzök véletlenül, akkor mondja nekem hogy a Kitti azt nem tesz bele, a Kitti ezt nem így csinálja, mert még együtt is főznek.

A menyem kitalálta, hogy ha a gyerek másfél éves lesz akkor a fiam itthon marad a gyerekkel és ő elmegy dolgozni, mert neki több lehetősége van, mint a fiamnak.

Persze a kisfiam erre is bólogat mint egy autóstacskó.


2011. jan. 17. 00:28
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Na, mi van azóta?
2011. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:
Szerintem sokat kesergett a férje után .és persze sokkal nehezebben nevelte a fiát!! éppen ezért ragaszkodik kicsit jobban a gyermekéhez .mert szinte csak ö és az unoka van neki! picivel finomabban is lehetne véleményt irni.szerintem.Sok ember még ilyen cipöben .nemigen sétált.DE HA MAJD EGYSZER SIKERÜL :AKKOR DUMÁLJON!!!!!!!!!!!
2012. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim válasza:
Ez a legdurvább és legnevetségesebb vita téma volt amit valaha olvastam! egy k*rva nagy vicc!!!!
2012. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Sohasem szégyen, ha valaki minden téren tud gondoskodni magáról.
2012. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Hmm. Hímsoviniszta nő. Érdekes :D Hát most őszinte leszek. A férjed nem véletlenül szagolja alulról az ibolyát. Talán megunta a banánt a lábad között…
2023. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Azóta eltelt egy pár év.Gondolom már annyira megutált a fiad,hogy rád se nyitja az ajtót.Szánalmas...
febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!