Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A menyem teljesen...

Mit tegyek? A menyem teljesen kifordította önmagából a fiamat.

Figyelt kérdés

Én mindíg is "Alfa-hímnek" neveltem a fiamat, mert tudom, hogy ez egy kemény világ. Járt karatéra, és kick-boxolt is. Erre jött ez a lány mikor 17 volt, és fél év után a fiam kijelenti, hogy abbahagyja, mert a csaj utálja az erőszakot. Most 24 évesek, és megszületett az első unokám. A fiam azóta telljesen kifordult magából. Bent volt a vajúdásnál, szülésnél, miután hazajöttek körülugrálta őket (császáros lett a menyem, mert már nem bírta a gyűrődést).

Most négy hós a gyerek együtt kóstoltatják vele az almát, a fiam pelenkázza, fürdeti, szinte állandóan hurcolja a lányát amikor az fent van, játszik, gügyök.

De könyörgöm, én FÉRFIT neveltem belőle, nem papucsot.

Együtt élünk, a lakás fele a fiamé. A fiam állandóan azt hajtja, hogy így a Lilla, úgy a Kitti (unokám és menyem) alig jár el a haverokkal, mindíg csak a két nő fölött legyeskedik, ráadásul, ha én főzök véletlenül, akkor mondja nekem hogy a Kitti azt nem tesz bele, a Kitti ezt nem így csinálja, mert még együtt is főznek.

A menyem kitalálta, hogy ha a gyerek másfél éves lesz akkor a fiam itthon marad a gyerekkel és ő elmegy dolgozni, mert neki több lehetősége van, mint a fiamnak.

Persze a kisfiam erre is bólogat mint egy autóstacskó.


2011. jan. 17. 00:28
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
94%

Édes Istenem! Ahelyett, hogy boldog lennél, hogy a fiad boldog családi életet él, és BOLDOG a pelenkák meg a büfiztetések között!!! Mi az hogy Alfa-hím? Meg autóstacskó?


Szerintem neked a saját fiad csak egy státusszimbólum. Ha szeretnéd, a fent leírtakat szégyellned kéne, és mélyen magadba szállnod!

2011. jan. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
97%
"császáros lett a menyem, mert már nem bírta a gyűrődést"... süt belőled a gyűlölet a menyed iránt! PSZICHOÓGUST NEKED, DE MIELŐBB!
2011. jan. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
92%
Ha ilyen anyám lenne, mint te, fognám a családomat, és Ausztráliáig meg sem állnék!
2011. jan. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
96%
Súlyos hibát követtél el azzal, hogy nőként, anyaként erőszakkal akartál férfit faragni a fiadból. Ez ugyanis nem sikerül tökéletesen soha, ez az apa feladata lett volna (de akkor sem az erőszak a legjobb út, a küzdősportok sem). Látszólag sikerült, csak közben nem fejlődött érzelmileg rendesen a gyerek, mert lehet, hogy hazament és keménységet kapott tőled, te meg azt vártál tőle. De egy gyerek nem akar keménykedést az anyjával. Minden gyerek a gyengédséget keresi az anyjában, és a fiúkat különösen el lehet torzítani azzal, ha nem kapják meg ezt, mert amúgy is fiú közegben élnek, nincs annyi veleszületett vagy társadalmilag megkapott érzelmességük, mint a lányoknak. Ezt neked kellett volna megadni neki. Nem tudom, hol a fiú apja, nem írtál róla, de most ez már mindegy is. A fiad most rátalált az eddig ki nem élt gyengéd érzelmeire. Kicsit előbb kellett volna, csak lehet, hogy félt őket kimutatni otthon. Most erre mondhatod, hogy nem igaz, te mindig mindent megtettél, mindig mondtad neki, hogy mutassa ki az érzelmeit. Csak ez nem így működik, ha nem érzi rajtad az elfogadást, akkor aztán mondhatsz bármit... Szóval ne neked álljon feljebb.
2011. jan. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen "keménykedős" anyák teszik tönkre a fiaikat. Nekem is ilyen van, nehéz is vele. De te még durvább vagy, tényleg sajnálom a fiad! PSZICHOLÓGUST!!!!

24f

2011. jan. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
96%

Remélem, ez a kérdés csak egy vicc, mert ha valódi, akkor a világ egyik legrosszabb anyósa lehetsz. A fiad felnőtt, most már nem te vagy a legfontosabb nő az életében. Törődj bele, és keress magadnak egy másik férfit, akit a kedved szerint ugráltathatsz.


Az anyám életét egy hasonló nő tette tönkre, mint te. Az anyám soha nem volt elég jó neki. Remélem, a fiad jobb sorsra jut, mint az apám, aki alkoholista lett az anyja állandó szekálása miatt.


10 hós kisfiú anyukája (apuka főz, pelenkáz, fürdet, ölben hordoz, bent volt a vajúdásnál, szülésnél, és FÉRFI!!!)

2011. jan. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
96%
A legszemetebb dolog az egészben, hogy azt hiszed, önmagából fordult ki a fiad, mert akkor volt igazi önmaga, amikor olyannak láttad, amilyennek szeretted volna. Engedd el, nem a tiéd már.
2011. jan. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos az egyedullalo fius anyukak ilyenek, van az ismeroseim kozott is hasonlo.Szomoru dolog ,ha az ember elveszti a parjat, de szerintem a fiad nagyon jo ember es ne akard ,hogy FERFI legyen! Az en parom lenne ilyen , orulnek neki,de o igazi FERFI,aki terhesen akart megcsalni. Jobb lenne,ha ilyen lenne?? Tedd ossze a ket kezedet,hogy igy szereti a csaladjat, erre buszke lehetnel!!!
2011. jan. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
96%
Én azért a menyedet is sajnálom,nem csak a fiadat.Más anya elájulna a gyönyöről ha ilyen családapa lenne a fia.Tudod vannak apukák,akik halálra verik a feleséget,a gyereket,a nagyit.Hulla részegen mocskosan horkolnak az ágyban ruhástól cipőstöl,és a családnak KUSS!!!Az jobb lenne?Akkor ő lenne a f@sza férfi?Ne nevetess már.Ez komoly volt mármint a kérdés??Ugye nem?
2011. jan. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
97%
Mit tegyél? Amit ilyenkor minden normál nagymama tenni szokott, az unokával, az unoka érdekeivel van elfoglalva. MÁR!
2011. jan. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!