Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A menyem teljesen...

Mit tegyek? A menyem teljesen kifordította önmagából a fiamat.

Figyelt kérdés

Én mindíg is "Alfa-hímnek" neveltem a fiamat, mert tudom, hogy ez egy kemény világ. Járt karatéra, és kick-boxolt is. Erre jött ez a lány mikor 17 volt, és fél év után a fiam kijelenti, hogy abbahagyja, mert a csaj utálja az erőszakot. Most 24 évesek, és megszületett az első unokám. A fiam azóta telljesen kifordult magából. Bent volt a vajúdásnál, szülésnél, miután hazajöttek körülugrálta őket (császáros lett a menyem, mert már nem bírta a gyűrődést).

Most négy hós a gyerek együtt kóstoltatják vele az almát, a fiam pelenkázza, fürdeti, szinte állandóan hurcolja a lányát amikor az fent van, játszik, gügyök.

De könyörgöm, én FÉRFIT neveltem belőle, nem papucsot.

Együtt élünk, a lakás fele a fiamé. A fiam állandóan azt hajtja, hogy így a Lilla, úgy a Kitti (unokám és menyem) alig jár el a haverokkal, mindíg csak a két nő fölött legyeskedik, ráadásul, ha én főzök véletlenül, akkor mondja nekem hogy a Kitti azt nem tesz bele, a Kitti ezt nem így csinálja, mert még együtt is főznek.

A menyem kitalálta, hogy ha a gyerek másfél éves lesz akkor a fiam itthon marad a gyerekkel és ő elmegy dolgozni, mert neki több lehetősége van, mint a fiamnak.

Persze a kisfiam erre is bólogat mint egy autóstacskó.


2011. jan. 17. 00:28
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
93%
A fiad felnött családos ember tesék elengedni.
2011. jan. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
97%
hat az anyosvicceket sem veletlenul talaltak ki az biztos...
2011. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
46%

Ha a fiad így boldog, akkor ne szólj bele. Elvégre a boldogsága előbbrevaló.

Ha azonban nem, akkor lehet, hogy beszélni kéne a fejével.

2011. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Én elengedtem, de rossz nézni ahogy papucskodik. Régen nagy hangja volt, most meg szinte suttog, mert Kittike nem szereti, ha hangzavar van.
2011. jan. 17. 00:36
 5/56 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem mi a francot zavar téged hogy a fiad ennyire ragaszkodik a családjához. Miért nem törődsz a saját férjeddel inkább? Csak nem lelépett? Nem csodálkoznék...

Más anya örülne a fia boldogságának. Tudod, manapság hála az égnek, egyre kevesebb a soviniszta férfi. Nincs olyan hogy női munka. Miért ne főzhetne? Képzeld nálunk is párom főz, hivatásos katona, nem egy puhány alak... Nehogy már az legyen a szégyen hogy pelenkázza, meg fürdeti a SAJÁT LÁNYÁT. Az lenne a szégyen ha nem tenné.

Ha meg a nő jobban keres, miért ne mehetne a férfi gyesre? Van eszük! Több pénzük lesz, jobban meg tudják alapozni a jövőjüket, és ha van egy kis eszük, úgy otthagynad téged a lakásodban egyedül, hogy csak pisloghatsz.

Szerintem fogdd vissza magad, és fogadd el hogy a fiad egy önálló személyiség, nem pedig egy gép, ami úgy működik ahogy te "programozod". Az is lejön a mondókádból hogy féltékeny vagy a fiad párjára, hogy jobban ízlik az ő főztje, többet foglalkozik velük, róluk beszél, stb. Tudod, ez beteges. Nevettséges vagy...

2011. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem orulj neki,hogy boldogok egyutt es ne piszkald oket, felnott emberek elnek ,ahogy akarnak!!!! es ahogy jo nekik!!!!!!!! Nem akarlak megbantani,tenyleg! Fogadd el oket ilyennek :)
2011. jan. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
a férjem meghalt. Egyedül neveltem a fiamat.
2011. jan. 17. 00:38
 8/56 anonim ***** válasza:
98%
Bocs de a gyerek nem a párod az életben ő a gyereked és már saját családja van. Elhiszem hogy ilyesztő a magány de nem szabad így hisztizni.
2011. jan. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meg a fiad a TÖKÉLETES és eszményi FÉRFI. A férfi attól nem lesz férfi, hogy karatézik, erőszakos és agresszív. Ahogy attól sem lesz valaki férfi, hogy nem érdekli a családja.


Amennyiben meg a menyed többet keresne mint a fiad, és ő jól elvan a gyerekkel, szereti is, érthető a döntésük.


Most komolyan az a bajod, hogy a fiad szereti a feleségét? Szánalmas..

2011. jan. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
94%
Akkor itt van a kutya elásva. Nincs senkid a fiadon kívül, és féltékeny vagy a menyedre. Ez egyszerre szomorú és szánalmas. Keress fel egy pszichológust. Nem bántásból mondom.
2011. jan. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!