Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A menyem teljesen...

Mit tegyek? A menyem teljesen kifordította önmagából a fiamat.

Figyelt kérdés

Én mindíg is "Alfa-hímnek" neveltem a fiamat, mert tudom, hogy ez egy kemény világ. Járt karatéra, és kick-boxolt is. Erre jött ez a lány mikor 17 volt, és fél év után a fiam kijelenti, hogy abbahagyja, mert a csaj utálja az erőszakot. Most 24 évesek, és megszületett az első unokám. A fiam azóta telljesen kifordult magából. Bent volt a vajúdásnál, szülésnél, miután hazajöttek körülugrálta őket (császáros lett a menyem, mert már nem bírta a gyűrődést).

Most négy hós a gyerek együtt kóstoltatják vele az almát, a fiam pelenkázza, fürdeti, szinte állandóan hurcolja a lányát amikor az fent van, játszik, gügyök.

De könyörgöm, én FÉRFIT neveltem belőle, nem papucsot.

Együtt élünk, a lakás fele a fiamé. A fiam állandóan azt hajtja, hogy így a Lilla, úgy a Kitti (unokám és menyem) alig jár el a haverokkal, mindíg csak a két nő fölött legyeskedik, ráadásul, ha én főzök véletlenül, akkor mondja nekem hogy a Kitti azt nem tesz bele, a Kitti ezt nem így csinálja, mert még együtt is főznek.

A menyem kitalálta, hogy ha a gyerek másfél éves lesz akkor a fiam itthon marad a gyerekkel és ő elmegy dolgozni, mert neki több lehetősége van, mint a fiamnak.

Persze a kisfiam erre is bólogat mint egy autóstacskó.


2011. jan. 17. 00:28
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
18%
Itt sajnos mindenki az anyost szidja vagyis a kerdezot. Itt jonnek ki a generacios kulonbsegek es az h nem egeszseges ket csaladnak egy fedel alatt elni. Mindenkinek mas az eletritmusa, es ha ebbe nem illik bele a mase akkor jonnek elo a kulonbozosegek. Tapasztalatbol tudom a tobb generacios egyuttelesesk nem mukodnek. Nalunk detto ugyanez a helyzet. Tesom kifordult onmagabaol es homlokegyenest mas lett mikor a felesegevel megismerkedett. eloszor anyamat boldogitottak es millio egy vita volt mert a csaj bioritmusa es szokasai nem illett bele anyueba. Mindezzel semmi gond. De a lakas az anyame es a csaj ugy koltozott be h ott anyamnak semmi beleszolasi joga nincs a dolgokba es az ocsem ahelyett h elmagyarazta volna a csajnak h nalunk mi a szokoas inkabb anyam ellen tamadt a sajaty lakasaban. En szerencsere mar reg nem eltem veluk. Utana a sors ugy adta h hozzank koltoztek ocsemek. Nalam pepitaban elojott ugyanaz a vita mint anyameknal. En tiszta lakasban nottem fel, anyam erejen felul dolgozott h eltartson hiszen apu koran meghalt, es munka mellett a lakasunk tip top volt. ez a csaj lusta es koszos, mindaddig nem erdekel mig nem az en hazamban terpeszt es csinalja a nagy semmit en meg galyazom ennyi emberre. Szimpla volt a valasz 7 honap utan kulon utakra kellett mennunk mert en egy ilyen novel nem tudok egyutt elni es nyilvanvalo a sajat hazambol nem en vagyok aki albiba koltozik. elkoltoztek. soha de soha nem vennem vissza magamhoz meg az epitkezesuk ideje alatt sem. Igy tisztes tavolsagban semmi bajom vele ocsem ezt a not szereti vigye, de minden elonyevel es hatranyaval egyutt. es ha kell vmi nem hozzam kell rohangalni hanem o azt vallja feleseg otthon es ne dolgozzon, nekem jo, csak ne en legyek az aki az anyagi felteteleit elotermetse. marpedig ocsem nem keres jol h megengedje h asszonyka otthon maradjon. tehat a sors pikanteriaja dolgozni kell, ugy mint ahogy mas is teszi. es nem pedig elvarni h majd a csaladom mindent keszen elerak.
2011. jan. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
95%
miért, mit kéne csináljon? vernie a feleségét és a gyereket, ahogy a te férjed tette veled? inkább örülnél, hogy boldog és naponta láthatod az unokádat...bár én a helyükben elköltöznék amilyen messze tudnék, mielőtt a hülye anyám v. anyósom tönkretenné az életünket...
2011. jan. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
96%
Vedd észre, hogy a fiad nem neked akar bizonyítani, megfelelni, hanem a menyednek. Valószínűleg mindíg is a te akaratodat erőltetted rá, lehet, hogy ő karatézni sem akart. Csak a te nyomásodra tette. Inkább örülj, hogy ilyen a menyed, hogy ambicionálja a fiadat, a tanulásra.
2011. jan. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon jo fiad van, s legy halas ezert, es orulj annak, hogy megtalalta a boldogsagot es az igazi szeretetet!

Most mar befejezodott a gyermek nevelesi feladatod, s fogadd el azt, hogy Fiad most mar felnott, tehat megvaltozott a kapcsolatotok. Szeresd Ot, de ne kritizald.

Ugy erzem, hogy amit Te leirtal, a Fiad egy igazi ffi, Aki szereti a csaladjat, de nem papucs ferj, mint Te azt megfogalmaztad. Probald meg azt, hogy elfogadod a menyedet, s a lanyodnak tekinted Ot, mivel a Fiadnak az elete resze. Orulj a boldogsaguknak, s Te is legy ennek a reszese ugy, hogy elfogadod Oket igy, s nem kritizalod a szokasukat.

Nekem is hazasok a gyermekeim, de orulok annak, hogy boldogok, s igyekszem nem bele nezni a maganeletukbe, mivel ez az O eletuk, s inkabb elfogadni igyekeztem a vejemet es a menyemet is, es igy jo nagyon jo a kapcsolatom is Veluk.

2011. jan. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj kerdezo, de szegyeld magad! Nem szoktam ilyet irni, de hogy te, felnott ember letedre ilyen begyepesedett, rosszindulatoskodo legyel, az kiakaszto. A fiad boldog - erted? Boldog es az egesz csaladja az. Azt teszi, ami a dolga. Gyereke van es felesege. Teljesen normalisan all a dolgokhoz - sot, ossze tehetne a kezet sok ember, ha ilyen fia, ferje lenne. Mi bajod van? Epp az, hogy nincs problemajuk? Nem ertem, hogy miert lenne a fiad kevesbe ferfi attol, hogy besegit otthon. Az en ferjem katona, nekunk is van gyerekunk es ha ugy kerul, elmegy vele a jatszoterre vagy atpelenkazza. Ezen mi szegyelni valo van? Nem ertem, hogy ez miert nagy dolog...masok ferje ennel meg sokkal tobbet megtesz. Es az, hogy valaki csaszaros, rohadtul nem jelenti, hogy nem birta a gyurodest (en is az voltam, tudom, hogy nem errol szol a dolog). Nem tudom, hogy teged honnan szalasztottak, de embereld mar meg magad es viselkedj ugy, mint egy normalis anya es anyos. A fiad nem papucs, te vagy gonosz ember. Ezen gondolkodj el es szerintem nagyon raerhetsz, ha az a legnagyobb feladatod, hogy alproblemakat krealsz. Aldom az eget, hogy ez en anyosom meg edesanyam nem ilyen...
2011. jan. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
92%

Velem is egyutt elnek a gyermekeim, az unokam most 2 eves mult es a Szuleivel alszik!

Egyszer megjegyeztem, hogy miert, de a Lanyom kozolte, hogy ez Nekik igy megfelel, tehat elfogadtam ezt, mivel nem az En eletem.

2011. jan. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
95%

Szívből remélem, hogy ez egy kamu kérdés. Mert ha nem, akkor te vagy annak az anyósnak az archetípusa, akiről a viccek születnek.


Pelenkázza, fürdeti a lányát. Együtt eszegetnek almát, odahaza van a családdal. Bement a vajúdáshoz, szüléshez. MINDEN NŐ A KÉT KEZÉT ÖSSZETENNÉ egy ilyen férfiért. Egy olyanért, aki valóban "Jóban-rosszban"


Inkább az unokáddal foglalkozz, és azért adj hálát, hogy megáldott vele az ég, hogy megérted az unokádat, hogy ott van veled egy házban. Más nagymama hónapszám nem látja. Összetartó, szerető, boldog család lehetnétek. Te meg teleszarnád a fazekat, és a saját fejedbe nyomnád? Elégedetlenkedj és kellemetlenkedj: majd jól otthagynak a fiatalok, aztán nézhetsz, mit vesztettél.


Lehet, hogy te alfahímnek nevelted a fiadat (ilyesmi egyébként az állatoknál van), de a menyed EMBERT csinált belőle.

2011. jan. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
92%

Na az túlzás hogy, nem marad a fia. Akkor ha valaki szül csak addig az övé, amég felnevelte? Aztán többé nincs?? Lehet hogy ha felnövök majd, megtudom, de addig én azt gondolom hogy egy gyerek, örökké az anyja fia lesz. Csak lesz családja, aami előtérbe kerül.

Amit a kedves kérdezőnek is el kell fogadni. Bizony a fiadnak már van családja, de te akkor is az ÉDES anyja leszel. De nagyon helyes hogy a a fiad ennyire gondoskodó apa. Büszke lehetsz rá. Ő egy igazi férfi, de attól még a tiéd IS

2011. jan. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is kamunak tűnik a kérdés!

SZóval neked az a bajod,hogy a fiad nem veri a feleségét, ahogy téged néha-néha a férjed? Ez most komoly?

De az írásaid alapján, neked az unokád sem jön be annyira, nem csak a menyed. Mintha mindenki rossz lenne, aki a fiad közelében van!

Hát sajnálom a menyedet,hogy veled kell laknia!

2011. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
68%

Kamu a kérdés.

Ha netán mégse (mai kizárt), akkor meg elmész egy pszichológushoz és minden kérdésedre választ kapsz.

2011. jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!