Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vert már meg a férjetek/párotok?

Vert már meg a férjetek/párotok?

Figyelt kérdés
Nők válaszát várom természetesen:) Őszintén! és nem olyan válaszokra vagyok kiváncsi, hogy "ilyen pasival nem állnék le, stb", hanem olyanokra akik valóban átélték ezt a szörnyüséget! (anélkül, hogy az elején tudták volna mire számitsanak)
2011. jan. 13. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:

A második 01-13 21:53-as vagyok.

Ma 11:01. Ezt a választ nekem szántad?

2011. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
87%
Engem apám vert elég sokszor. A férjemmel 16 évig voltunk házasok, és amikor veszekedtünk, mindig behúztam a nyakam. Ő meg mindig mondta hogy nem az apám, soha nem fog megütni ne féljek. Tényleg soha nem ütött meg, pedig úgy tudott ordítani mint a fába szorult féreg. De ütni soha. Egy idő után már nem húztam be a nyakam. Jó érzés volt ezt elhagyni. Mégis válás lett a vége, de ez már más történet. A mostani párommal öt éve vagyok, soha nem féltem tőle, de nem is bántana soha. 36/nő
2011. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
77%

Én azt gondolom, hogy egy indulatos, agresszív természetű ember, aki számára elfogadott, hogy kezet emel a másikra, mindig fog találni okot arra, hogy "megérdemelje" a verést a társa, viszont egy normális értékrendű ember eleve nem él olyannal, aki úgy viselkedik, hogy "megérdemelné a verést".


Szándékosan nem írtam nemet...

2011. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
96%

Engem szerencsére sose ütött meg pasi, nem is hagynám.Elég az,hogy apám verte régen anyukámat nagyon nagyon durván.Most az egyik barátnőmet is én kisérgettem a kórházba röntgeneztetni mert nagyon veri a pasija.20évesen...

Én őszintén nem értem az ilyet.Hogy lehet szeretni azt aki agyon ver.Egy férfi dolga az,hogy védelmezze a nőt,a párját szerintem.Hogy vigyázzon rá,nem pedig az,hogy agyon verje.Hol értékeli magát egy nő aki ezt hagyja és hol a tisztelet a kapcsolatba?!

A barátomról tudom,hogy soha nem ütne meg,pedig simán metudna én vagyok kemény 163cm,44kg ő meg 191cm,katona.

De ha esetleg mégis megtörténne,rögtön otthagynám pedig nagyon szerettem.Nem szülnék gyereket egy ilyen féfinak,onnantól nem tisztelném,megszünne nekem mint férfi akinek a karjába biztonságba érzem magam és nőnek.Eltünne a büszkeségem,hogy nő vagyok,ha hagynám.

Röviden ennyi.De sajnos vannak áldozattipusok,őket pedig az ilyenek megtalálják...

2011. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
38%

01-21, 13:10-es vagyok

Nem szándékozom a privát kutatásban részt venni. Erre a kérdésre sem válaszoltam volna, ha nem látom ezeket a válaszokat:

1.

Mi nagyon fiatalok vagyunk és fiatal házasok szintén. Én már kaptam 2-szer, de meg is érdemeltem. És nem vagyunk cigányok, se olaszok, se nem tudom (mind a ketten diplomások)... Én heves vagyok, hisztis. Az egyik egy kis rángatás volt, a másik, meg karon ütés... :( De én is adtam már neki pofont... Le lehet pontozni bártan... :D



Szerinted ez a válasz hasznos.


Ez a válasz 41%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-13 21:10


2.

engem szokott ütni, ha mérges.De azért én vagyok a hibás,mert felhúzom valamivel.Ő jó ember, csak hirtelen haragú.Szeretem őt.



Hasznos volt számodra ez a válasz?



Ez a válasz 17%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 47%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-13 21:08


3.

Én nő vagyok, de azért úgy gondolom igenis van egy olyan szituáció amikor megérdemelt a megütés. Először is azt kell tudni, hogy a világ legnyugodtabb emberét is fel lehet idegesíteni.

Teszem azt vegyünk egy durva szituációt, az egyik fél gyászol, mert elhunyt a szerette, a másik vigyorogva közli, hogy nem baj, ideje volt, ő is utálta.

Komolyan nem érzitek úgy, hogy egy ilyen esetben ha a vigyorgó fél most mindegy, hogy férfi vagy nő nem érdemelne meg egy pofont? Nem mondom, hogy ez a megoldás helyes, gyűlölöm az erőszak formáját és soha életemben nem ütöttem meg senkit, nem is tenném, pusztán megértem, hogy néha megtörténik akkor is, ha az ember egyébként példaértékű.



Szerinted ez a válasz nem hasznos.


Ez a válasz 25%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-13 21:31


Tehát nem vagyok bántalmazott feleség, édesanyám volt az, így semmiféle felmérésben/kutatásban nem kívánok részt venni. Az eseményekről édesanyám sem beszél, azért írtam, hogy én is a már elhunyt nagymamámtól hallottam csak részleteket. Apánk előttünk csak ritkán emelte fel a hangját, attól még a fagyott volt a hangulat.

2011. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
2%
Egy nőnek egy pofon jó időben sosem árt!
2011. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
12%

Úgy látom itt a válaszok alapján, hogy az egész világ,

csak pofozkodó férfiakból,

és ártatlan kis jótündérke feleségekből áll, akik kettőig sem tudnak számolni...


Még soha senki sem hallott agresszív követelődző, pénzéhes nőkről, vagy olyanokról, akik napról napra, tovább feszítik a húrt a párjuknál.


Ha a férfi rajta kapja az asszonyt otthon egy pasival, akkor is "üljünk le és beszéljük meg"....

Ha ismét, vagy sokadszorra is megtörténik, akkor is "mindig a férfi a hibás" c. mese következik.


No meg a női börtönök is tök feleslegesen épültek fel, mert konganak az ürességtől?!!


Hölgyeim! Nem kellene egy kicsit magukba is nézni időnként???????

2011. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:

Nem vert meg, de kétszer kicsit megrángatott. :)

Jogos volt, iszonyat hisztiztem!

2011. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
20%
A nők nagy többsége kiprovokálja, hogy megverjék! Nem tudnak viselkedni, feszítik a húrt, aztán meg nyavalyognak, ha kapnak 1-2 nyakast!
2011. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Mi 8 éve vagyunk együtt, de nem fordult elő ilyesmi. Még odáig sem jutottunk, hogy ordítozott volna velem. Ő egyszerűen nem ilyen. Viszont pontosan tudom, hogy milyen egy ilyen kapcsolatban élni, mivel a szüleim folyton verekedtek gyerekkoromban. Gondolom nem kell elmondanom, hogy a végén ki húzta mindig a rövidebbet... Mondjuk anyám ment neki állandóan részegen apámnak.
2011. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!