Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vert már meg a férjetek/párotok?

Vert már meg a férjetek/párotok?

Figyelt kérdés
Nők válaszát várom természetesen:) Őszintén! és nem olyan válaszokra vagyok kiváncsi, hogy "ilyen pasival nem állnék le, stb", hanem olyanokra akik valóban átélték ezt a szörnyüséget! (anélkül, hogy az elején tudták volna mire számitsanak)
2011. jan. 13. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
71%

Semmi különös,végülis az asszony verve jó,ugyse tudja megvédeni magát a gyenge nő,üssük Őt,mert mást nem merünk.

Egyébként igen,van aki megérdemli,de az én párom mindíg azt mondja,nem tudnám,úgy felidegesíteni,hogy megüssön mert:

1 nem kezd gengébbekkel

2 nem üt meg nőt

3 szeret

4 ha idáig fajul a helyzet akkor inkább elhagy

Én is így látom jónak.

2011. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 Fish1 ***** válasza:
94%
Volt. De igazából ezzel saját magát minősíti egy ilyen ember, hogy annyi intelligencia nem szorult belé, hogy szavakkal elintézzen egy nézeteltérést. Otthagytam, többre tartom magam annál, hogy bárki is megalázzon ilyen módon.
2011. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
64%
Nem, soha nem ütött meg. Szó nélkül visszaütnék, nem vagyok én anyámasszonykatonája.
2011. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
90%

A minap hallottam egy nagyon frappáns megfogalmazást a témáról:

"A primitív embernek az első és az utolsó eszköze az erőszak."

Hát, van benne valami.

Szerintem sincs az a helyzet, az az állapot, hogy egy férfi megüthessen egy nőt, de ez visszájára is igaz.

2011. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
83%

Soha eszébe sem jutott,ahogy nekem sem megütni őt.

Úgylátszik,igaz az a mondás,hogy a diploma csak egy papírt jelent,de nem feltétlen műveltséget és intelligenciát!

2011. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
84%
Mi 10 éve vagyunk házasok. Soha még csak azt sem mondtuk egymásnak, hogy hülye, és nem is ütöttük meg egymást, és el sem tudom képzelni, hogy a férjem 1x is megüssön. Nem mondom, hogy nem veszekszünk, de nem bántjuk egymsát.
2011. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
85%
Nem, és nem is tenné meg. Van benne min. ennyi emberség!
2011. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
37%

Én nő vagyok, de azért úgy gondolom igenis van egy olyan szituáció amikor megérdemelt a megütés. Először is azt kell tudni, hogy a világ legnyugodtabb emberét is fel lehet idegesíteni.

Teszem azt vegyünk egy durva szituációt, az egyik fél gyászol, mert elhunyt a szerette, a másik vigyorogva közli, hogy nem baj, ideje volt, ő is utálta.

Komolyan nem érzitek úgy, hogy egy ilyen esetben ha a vigyorgó fél most mindegy, hogy férfi vagy nő nem érdemelne meg egy pofont? Nem mondom, hogy ez a megoldás helyes, gyűlölöm az erőszak formáját és soha életemben nem ütöttem meg senkit, nem is tenném, pusztán megértem, hogy néha megtörténik akkor is, ha az ember egyébként példaértékű.

2011. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Vagyunk annyira értelmesek, hogy ennek még csak a lehetőségét se adjuk meg. De sajnos, nem mindenkinél van ez így; láttam már ellenkező példát akaratlanul, és én szégyeltem magam, hogy tehetetlen vagyok...de az is lehet, hogy dühös is voltam, hogy ilyen a XX. században még megeshet másokkal.
2011. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
93%

Így van, a visszájára is igaz.

Anyám ideggyenge és agresszív. Sokszor megütötte apámat, belerúgott teljes erőből. Apám pedig csak állt, próbálta leállítani, de nem ütött vissza, mert úgy nevelték, hogy nőt nem szabad megütni. A vége az lett, hogy apám egész teste tele volt véraláfutásokkal.


Na ebben az esetben én biztos visszapofoztam volna a feleségemet.

Azóta már szerencsére elváltak.


És azt sem kell elfelejteni, hogy nem minden nő 160 centis, 50 kilós és törékeny testalkatú. Egy nagyobb darab hölgyben elég sok erő van.

2011. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!