Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vert már meg a férjetek/párotok?

Vert már meg a férjetek/párotok?

Figyelt kérdés
Nők válaszát várom természetesen:) Őszintén! és nem olyan válaszokra vagyok kiváncsi, hogy "ilyen pasival nem állnék le, stb", hanem olyanokra akik valóban átélték ezt a szörnyüséget! (anélkül, hogy az elején tudták volna mire számitsanak)
2011. jan. 13. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
47%
Ha valakihez férjhez mennék,az csakis olyan lenne akit kiismerek annyira,hogy biztonságban érezzem magam mellette.3év alatt egyszer sem fordult elő,de ha megtörténne akkor örülhet ha csak szakítunk...
2011. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
38%
Még nincs párom és nem.
2011. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
16%
engem szokott ütni, ha mérges.De azért én vagyok a hibás,mert felhúzom valamivel.Ő jó ember, csak hirtelen haragú.Szeretem őt.
2011. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
69%
Nem fordult elő. Miért, veled igen?
2011. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
74%
Aznap szarna utoljára.
2011. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2011. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
46%
Mi nagyon fiatalok vagyunk és fiatal házasok szintén. Én már kaptam 2-szer, de meg is érdemeltem. És nem vagyunk cigányok, se olaszok, se nem tudom (mind a ketten diplomások)... Én heves vagyok, hisztis. Az egyik egy kis rángatás volt, a másik, meg karon ütés... :( De én is adtam már neki pofont... Le lehet pontozni bártan... :D
2011. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
97%
Előző kapcsolatomban velem is megtörtént. Én is úgy gondoltam, ő jó ember, csak hirtelen haragú. Aztán miután egyre durvábban elfajult a helyzet, elhagytam, kulturáltan, csendben. Viszonzásul ő tönkretette az életemet. Mert el mertem hagyni..
2011. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
81%
én 4 éve élek párkapcsolatban és soha nem ütött meg. Elfogadhatatlannak és megmagyarázhatatlannak gondolom,ha egy férfi bánt egy nőt. Úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban a férfinek kell hogy sok esetben vezető szerep jusson, de ezt magával az énjével kell,hogy kiharcolja. Ha erre nem képes,akkor nálam biztos,hogy nem lenne esélye. Sok a családon belüli erőszak. Sajnos sok esetben azok nyúlnak az erőfölényük,akikben nincs igazi tartás és egyszerűen primitív lények.
2011. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom megállni, hogy ne az egyik komment fényében írjam meg a válaszomat, annyira kiakasztott a "nem vagyunk cigányok" kezdetű szöveg.

Hát, mi azok volnánk, de soha semmilyen körülmények között se csattant el pofon, hülyeségből szokta mondani az uram, hogy most már kéne egy kiadós verés, de csak a szája jár.

Még szép...

2011. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!