Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vert már meg a férjetek/párotok?

Vert már meg a férjetek/párotok?

Figyelt kérdés
Nők válaszát várom természetesen:) Őszintén! és nem olyan válaszokra vagyok kiváncsi, hogy "ilyen pasival nem állnék le, stb", hanem olyanokra akik valóban átélték ezt a szörnyüséget! (anélkül, hogy az elején tudták volna mire számitsanak)
2011. jan. 13. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2011. jan. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
69%

Nem, még soha nem ütött meg,soha nem is tenné meg, pedig lett volna rá oka. De Ő nem olyan. Én tipikus hisztis p. vagyok. :D

Ő meg inkább kiabál velem és nem szól hozzám. De amúgy mindig igaza van, mert hülyeségekért piszkálom.

2011. jan. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
77%
10 éve vagyok a párommal és sajnos nagyon sokszor megvert.És nem úgy hogy adott egy pofont hanem letepert a földre és ahol ért ütött ököllel volt mikor az udvarról berugdosott a konyhába:(Nem hagytam el mert szerettem még ezek után is és az igazság hogy nem is volt hova mennem.Kb 3 éve volt egy olyan eset hogy pokerezett a gépen és a másfél éves gyerek szólt neki hogy apa?Erre ő ráfigyelt és a játékba meg all-in-oztak de ő ezt nem vette észre és megadta és bukott is.Akkora pofont adott a gyereknek na én meg felugrottam és vissza na amit utána kaptam verést nem kivánom senkinek.Ez így ment tavaly előttig .Rendszeres volt a verés.:(Az volt az utólsó eset amikor jött hogy ő nekem lekavar egyet már le is dobott az ágyra én meg félülésből ahogy bírtam tiszta erőből két lábbal bele a hasába hátra tántorodott neki esett a szekrénynek én felugrottam és elkeztem ütni ahol bírtam ököllel és közbe kiabáltam hogy engem meg a gyereket te még egyszer nem ütöd .Lehetett látni rajta a megdöbbenést.Amugy két ajtós szekrény 105 kiló én meg a kis 60 kilómmal ugráltam ellene,de akkor olyan düh volt bennem hogy nem néztem mit csinálok mit nem csak ütöttem ,vertem rugtam.Na azóta még egy pofont se kaptam.Most ne gyertek avval hogy ilyennek miért szültem.Azért mert ennek ellenére tényleg szerettem mert qrva jó ember csak idegbeteg állat ha rájön az 5 perc.Amugy meg kenyérre lehet kenni.Nekem nagyon nagy szám van én se hagyom az igazam ő sem de sztem akkor sem érdemeltem ilyen veréseket mert adjon egy pofont vagy valami de nem mint a manusokat.Mint írtam 2 éve semmi nincs azóta van egy 6 hónaposunk is és imádja a családját.Nem tudom miért változott meg ennyire .Amugy ilyen volt mikor megismertem.
2011. jan. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
43%
soha.
2011. jan. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
98%

06:49: ez nagyon durva! :O el se tudom képzelni, hogy tudtál mellette maradni ezek ellenére. Remélem, hogy nem csak átmeneti javulást ért el a "visszavágó", és minden rendben lesz veletek később is...


Én egyszer verekedtem össze komolyabban pasival, igaz, nem a párom volt, csak az akart lenni (hát nem lett). Még csak ismerkedős fázisban voltunk, és fent voltunk a lakásán. Voltunk már egymásnál korábban is többször, nem volt semmi különös, filmet néztünk, beszélgettünk, borozgattunk. Aztán akkor úgy érezte, "eljött az idő", bepróbálkozott, én visszautasítottam, erre bedühödött, megszorított és próbált magához húzni, én erre reflexből lecsavartam neki, ő meg vissza. Dulakodtunk egy pár percig, aztán amikor leálltunk "pihenni", kifutottam a lakásból. Nekem eltört az orrom, neki a bordája, meg persze kék-zöld foltok mindenütt... többet inkább nem találkozgattam vele.

2011. jan. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
98%
11 év házasság után a földön rugdosott a kisgyerekeink előtt. Elváltam utána és ez már 10 éve volt, de még most sem hevertem ki teljesen és szerintem a gyerekek sem. Mostani férjem egy angyal, nem tudom elképzelni még a veszekedést sem vele.
2011. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
90%

igen!

Volt egy házasságom 16 évig.Elhidegültünk,elváltunk.A válás alatt ismerkedtünk meg.A felesége elhagyta,a fiát ellene nevelte,a közös házból semmit nem adott.Tette a szépet,nekem nagyon imponált!4 hónap után hozzám költözött.Eleinte fizetéskor nem járt haza,amikor előkerült sírt,hogy elgépezte a pénzt,de segítsek neki,hogy jó ember legyen.Orvos,elvonó.Az első verést akkor adta,amikor a lakásomból kivittem az állomásra,hogy menjen haza az anyjához,nálam ne hőbölögjön.Ültem a kocsiban,becsatolva az öv és hirtelen átrántott az anyósülésre és ráült az arcomra és ütött.Akkor azt hittem ott fogok megfulladni.2 hétig nem láttam.Addigra elfogyott a pénze,jött sírva,hogy ő nem is emlékszik rá,hogy mi történt,én miért haragszom rá.Visszafogadtam.Attól kezdve renszersen vert!Sunyi módon,hogy más ne lássa!Lakótelepen élek,volt,hogy a ház előtt üvöltött éjszaka muszáj volt beengednem.Egyszer betelt a pohár!Jött üvöltött,kihívtam a rendőröket,és áthívtam a testvéremet.A rendőrök azt mondták semmit nem látnak,nyugodtan verje meg a bátyám.Ő nem tette!

Hát nem hiszedel,de újra visszajött!

Egy délután kértem,hogy siessünk haza,mert nem érzem jól magam.A kezdetektől tudtam,hogy babát várok,a teszt még nem mutatta.Pénzt kért,nem adtam!Úgy megvert,hogy a szám felrepedt,a mellem kék-zöld volt.1 héttel később mentem dokihoz,de még akkor is látszott!Könyörögtem,hogy ne üssön,mert terhes vagyok!Védekezni sem védekeztem,csak a hasamat fogtam.

2 hét múlva sírt,"örült",hogy babánk lesz.Megváltozott.

Hittem!Pár nap múlva fizetés,amit természetesen elivott.

A hajamnál fogva rángatott,az akkor 17 éves lányom állt közénk.Hívta a rendőröket!Láttam,amit kapott!

Annak a fiatal rendőrnek a szavai még ma is itt csengnek a füleimben:"Maga,miért egy ilyennel?"

A lányom 2 éves lesz márciusban!

Az apja nem vállalta!

Egyszer keresett,hogy segítsek neki,mert a volt felesége beperelte,hogy nem fizet a gyerek után.

Írtam a volt feleségnek,hogy a kislányom nevében is vigyen mindent.Akkor tudtam meg,hogy szép summát kapott a házból,hogy nem dolgozott csak vitte a pénzt!

Nem pereskedek vele,mert nekem nem éri meg.Nyugodtan alszom,nem veri senki az ablakomat!

A kislányom egy tündér és nem érdemli meg,hogy büntessem egy ilyen "apával".

A kapcsolatunk 2 évig tartott!Előtte én is azt mondtam,ha egy férfi engem egyszer megüt,annak vége,ez nem így lett!Ezek az emberek képesek lerombolni az önbizalmadat,önbecsülésedet.Elhiszed,amit mondanak!

2.5 éve élek egyedül.A nagylányom folyton noszogat,hogy keressek valakit.Félek!Félek,hogy megint egy ilyen jön!

2011. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
86%

Sajnállak Titeket, akiket megvertek és ilyen emberrel hozott össze a soros. :(

Nagyon sok erő kell a "fennmaradáshoz" és ahhoz, hogy ne roppanjatok össze, pláne ahol baba, gyerek is van :(

Én szerencsés vagyok, hogy z én férjem, egy igazi angyal és ha ki is akasztom, akkor sem fajul el a dolog. Nem cigizik, nem iszik, nem jár el sehová.


:(

A nővéremet is verte a férje, de Ő tűrte.

Ma már nem veri, de kapott sokszor és csak olyanért, mert visszaszólt. :(

2011. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
98%

Én fiú vagyok.Nem tudom felfogni,hogy a nők miért tűrnek!!!!!!!!!!!!El kell hagyni az ilyen embereket,a legelső pofon után,azonnal!!!Én soha nem ütöttem meg nőt és nem is fogok!Anyámra egyszer emelt kezet a 105kilós nevelőapám,aki szintén diplomás,(de ő intelligens is),akkorát löktem rajta,hogy átrepült a konyhán.Erre nem vagyok büszke,de ha akkor nem lépek közbe,elfajult volna a dolog.Sokszor viszont pont anyámat kellett leszednem a nevelőapámról,sajnos amikor veszekednek egyikük sem beszámítható.

Egy nő se akarjon már boxzsák lenni!

21/F

2011. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
91%

Nem volt ilyen esetem, leszámítva egy molesztáló részeget, akit orrba vágtam. De nem számítom ide, mert egy idegen volt, nem is ismertem, az utcán szúrt ki magának.


A férjemnek előttem egy agresszív neje volt. 50 kg vasággyal, de a grizzly öntudatával. Sokat veszekedtek, férjemet többször megütötte - mert tudta, hogy bár erősebb, nem merne visszaütni.

Amikor a férjem ezeket először elmesélte, a történetben egyszer elhallgatott és mondta, hogy sok év után olyat tett, ami nagyon rossz dolog volt részéről. Fejben lepörgettem, ahogy intenzívre küldte a volt nejét, de csak nyeltem egyet és kérdeztem, hogy mégis mi történt.

Ekkor közölte, hogy már nem bírta tovább, elszakadt a cérna...és.. hozzávágott egy almát. (??) De nagyon szégyelli, mert hiába pofozta fel a felesége, egy nőt nem szabad bántani... (Ismerem a hölgyet, én kishíján megtettem helyette, amikor rajtam térdelt és tépte a hajamat - mentségemre szóljon, hogy egy súlyban lettünk volna)


Egyszer nekünk is volt egy viharosabb veszekedésünk, amikor dühömben beszóltam valamit - utólag is szégyellem. Akkor annyit láttam, hogy villog a szeme, forog körbe, odalép a kanapéhoz, felkap egy párnát és hozzám vágja. Meglepetten néztem, mert ugye fájdalmat nem tudott okozni, az akciót meg nem értettem.

Utána napokig elnézést kért a viselkedése miatt.

Nem volt rá oka, mert párnával nyugodtan dobálhat, én is tettem már hasonlót.

De azt hiszem, ez lenne a normális, hogy már az agresszió legkisebb jelét is éreznie kell valakinek magán és levonni a következtetést, hogy nem helyes.

Rá lehet csapni az ajtót valakire, lehet vele kiabálni, csúnyákat mondani. A dühöt le lehet vezetni egy párnán (lásd Csak egy kis pánik c. film), bele lehet rúgni a szekrénybe, de embert nem ütünk meg, hacsak nem jogos (!!)önvédelemről van szó. A "beszólt, lekevertem egyet" nem jogos önvédelem. Az "ütött, visszaütöttem" a jogos önvédelem.

2011. jan. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!