Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a 14 éves lányotok terhes...

Ha a 14 éves lányotok terhes lenne és rátok bízná a döntést, hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 19:57
 81/101 anonim ***** válasza:
50%

Még túl fiatal a babához. Valószínűleg abortusz, bár, megfontolnám az örökbeadást, de akkor egyszerre 2 embernek lenne rossz: a leányanyának, hogy el kellett válnia a gyerektől és a gyereknek, mert olyan érzete volna, hogy őt eldobta az anyja magától.

Ha gondolkodnának az emberek, mielőtt csinálnak v.mit, (pl. szexelés gumi, f.g.t. nékül), akkor nem kéne olyan sok abortuszt elvégezni.

2011. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/101 anonim ***** válasza:
56%

Hogy én mit tennék a helyedben? Hát én SAJÁT MAGAMAT okolnám a legjobban!!!

Mondd már meg, mielőtt még itt fröcsögsz, hogy a 14 éves GYEREKED vetesse el a GYEREKÉT, hogy az ördögbe történhetett ez meg?! Minden nő volt 14 éves, a többségünknek mégsem jutott eszébe 14 évesen felcsináltatni magát... Még csak le se feküdni ennyi idősen senkivel... De TE meg kérdező, mondd már meg, hogy mégis milyen anyának tartod magad? Hogy ennyit nem voltál képes elmagyarázni a lányodnak, hogy ha már mindenképp le akar feküdni valakivel, legalább védekezzenek? Nem kell itt felháborodni, meg oltogatni, akik válaszolnak a kérdésedre, magadban kellene megkeresni a hibát, neked sem lett volna szabad gyereket szülnöd, mert te is tönkretetted az ő életét, pont úgy, ahogy most a kicsi lányod teszi az övével, akárhogy is dönt, itt NINCS HELYES DÖNTÉS!!!

2011. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/101 napietus ***** válasza:
79%

először is úgy nevelném a lányomat, ahogy anyám nevelt engem, tehát hogy ne feküdjek össze 14 évesen senkivel. hamár megtörtént a baj, én nem hagynám, hogy megtartsa. testileg sem érett még az anyaságra, akár komoly baja is lehet. a többiről meg nem is beszélve...nem, semmiképpen nem javasolnám, hogy tartsa meg.


29/N

2011. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/101 anonim ***** válasza:
50%

Én csak egy-két kérdést szeretnék feltenni azok számára,akik vetettek már el gyermeket.

Kicsit sem furdal a kíváncsiság,ha ma élne,hogy nézne ki?Melyek lennének azok a tulajdonságai,amelyek szinte ugyanazok,mint a tied?

Hogy tudtok anélkül elmenni egy nyüzsgő játszótér mellett,hallva a sok gyermeki nevetést és mosolyt az arcokon,hogy ne markolna a szívetekbe a fájdalom és a bűntudat?

Ha most,ebben a pillanatban ott állna előtted,a szemébe tudnál nézni?

Tudnál neki elfogadható magyarázatot adni arra,hogy miért fosztottad meg az életétől?

És azt hiszem,még rengeteg hasonló kérdést tehetnék fel,de nem,mert csak az időmet pazarlom.

Amúgy meg tudósok már bebizonyították,hogy a magzat tolja magát hátrább,mikor éppen kaparják ki a helyéről,ugyanis ÉL,és ugyanúgy érzi a fájdalmat,ahogy most te éreznéd,ha valaki vagdosna szét.

És igaz,ez idő után elfelejti az ember,hogy mit is tett...de a seb,amit magadnak okoztál,nagyon nehezen gyógyul be,vagy soha.

2011. jan. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/101 anonim ***** válasza:
7%
www.valsagterhesseg.hu
2011. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/101 anonim ***** válasza:
58%
Abortuszra küldeném és jópárszor leköpködném magam, amiért a lányom ideáig jutott. De mivel NEVELEM a gyerekem, ezért nem fog.
2011. jan. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/101 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen fiatalon abortusz mindenképpen.
2011. jan. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/101 anonim ***** válasza:
54%
Nem lenne terhes, mert normálisan nevelném, nem tudom mit tennék, igazából ha teherbe esik, ennyi idősen megérdemelné, hogy kihordja, majd mivel maga is gyerek örökbeadja, nem kötelezném az abortuszra mert az nagyon komoly dolog,tönkre teheti őt teljesen,viszont nevelni nem tudja, mivel annyira felnőtt sincs, hogy döntsön,és neki tanulnia kell, meg leérettségizni, nem babázni,támogatom a döntésében, ha minden kötél szakad, akkor felnevelném helyette, de mondtam már, tennék arról, hogy ne fordulhasson elő, hogy 14 éves kislányként szexuális életet él
2011. jan. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/101 anonim ***** válasza:
77%
Ha még arra sem képes, hogy meghozzon önállóan egy döntést, akkor arra sem alkalmas (még), hogy egy gyerekről gondoskodjon. Így marad az abortusz.
2011. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/101 anonim ***** válasza:
76%

14 éves lány, az még kislány, ő nem tudja h mit jelent az h gyereke van és h a nap 24 órájában ott van vele, és ha megunja akkor is ott lesz


Nekem múltkor 3 napot késett, tabi mellett megijedtem de 21 évesen azt mondom h nem kell még gyerek.

14 éves lánynak se kell még kisbaba

2011. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!