Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a 14 éves lányotok terhes...

Ha a 14 éves lányotok terhes lenne és rátok bízná a döntést, hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 19:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/101 anonim ***** válasza:
67%
aki lepontoz az minden bizonnyal 14 évesen már faxt szop!
2010. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/101 anonim ***** válasza:
52%

Fugg attol, hogy mennyire erett. Persze ez az erettseg relativ...

Nem tavolodnek el tole. Ha o egy olyan tipusu leany, aki 14 evesen kepes felelosseget vallalni, azt tanacsolnam neki, hogy tartsa meg, s termeszetesen teljes mertekben mellette allnek, es segitenek neki...

Ha felelotlen, szeleburdi... nem tudom... megiscsak az unokamrol lenne szo... s megiscsak a gyermekem fiatalsagarol... Am ha szexelni volt esze 14 evesen.......


En 14 evesen(szerenyseget felreteve) eleg erett voltam. Kepes lettem volna akkor is nevelni egy gyermeket. Minden ember mas.


Nehez kerdes...

2010. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/101 anonim ***** válasza:
70%

Ne foglalkozzatok a lepontozással, nem azért válaszolunk, hogy a %-unk menjen feljebb, hanem azért, hogy megosszuk a véleményünket.

Én abortusz párti vagyok, akárki akármit mond, nem tudna senki eltántorítani mellőle, alapból sem szeretem a gyerekeket, az abortuszos videók is inkább érdekesek számomra, mintsem elrettentőek. Szóval semmi hegyibeszéd nem hat meg. :) A gyerekem életét sem tenném tönkre a szüléssel, lesz még rá később lehetősége, baleset bárkinél előfordulhat. Sok nő lett fogamzásgátlóval és óvszerrel is terhes. :)

2010. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/101 anonim ***** válasza:
57%

Visszapasszolnám a döntést neki. És nagyon nem könnyű, de van olyan eset (és talán elég sok olyan eset van), amikor igenis vállalható egy baba 14 évesen is. (Mindenesetre mellette állnék, bárhogy dönt, bár alapvetően életpárti vagyok. Ez ugye értelemszerűen azt jelenti, hogy ha nem öleti meg, minden segítséget (anyagit is, fizikálist is) megkapna tőlem a gyerek neveléséhez, amit csak kér, és amit csak adni tudok.)


Egy középkori vallásos

2010. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/101 anonim ***** válasza:
46%
volnál szíves reagálni, vagy csak provokálni akartál meg lepontozni? jelentem a kérdést azért!
2010. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/101 anonim ***** válasza:
69%
Ha életpárti vagy, akkor abortuszpárti! ez nem kérdés! szülni mindenki tud, de nevelni már alig...
2010. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/101 anonim ***** válasza:
68%
Itt nincs olyan hogy megöleti!
2010. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/101 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként elsősorban önzésből és hálából vagyok életpárti. Aki jobban ismer, tudja, miért nagy szó, hogy a szüleim nem voltak abortuszpártiak... (Jelzem, mindannyian, akik itt beszélgetünk, ezt azért tehetjük meg, mert a mi viszonylatunkban életpárti szüleink vannak.)
2010. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/101 anonim ***** válasza:
79%
Nem örrömel de abortuszt tanácsolnék, a babának lenne a legrosszabb ha megszületne 14 évesen a lány nem nöne fel csak úgy az anyasághoz, ha a nagymama kényszerből nevelné abba se lenne sok köszönet, árvaházról meg nem is beszélve, örökbefogadás se olyan mint a tv-ben.
2010. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/101 anonim ***** válasza:
45%
Sverdans, miért, a magzat nem él?
2010. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!