Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a 14 éves lányotok terhes...

Ha a 14 éves lányotok terhes lenne és rátok bízná a döntést, hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 19:57
 71/101 feketelovas ***** válasza:
57%
Nem fortyogok, csak nem értem, ha tudod, hogy mit akarsz, minek kérdezel?
2010. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/101 anonim ***** válasza:
47%

Hat, kerdezo!

Remelem nem lesz gyermeked!

Ha lesz is, remelem nem leany...

Ha meg leany, a JoIsten ovja meg attol, hogy 18 eves kora elott szexualis eletet eljen!


Kepzeld el, van egy baratnom, 14 evesen lett allapotos az elso gyermekevel, es azt tudom mondani, minden elismeresem eze a leanye, mivel egy fantasztikus anya! MINDENT megad a gyermekenek, felelosseggel es elkotelezettseggel van iranta. Az akkori parja elhagyta, de talalt maganak masik part, aki elfogadta, sot, tiszteli benne azt, hogy nem megfutamodott, hanem elvallalta a felelosseget!

A leany most 20 eves, 3 hete szulte a 3. kislanyat, egy okos, intelligens, ertelmes leany, csaladcentrikus, am ugyanakkor iskolat vegez es baratnoi is vannak!!!

Hulyeseg ez, hogy "elbaxa a fiatalsagat".

Egy anya legyen anyja a gyermekenek akkor is, amikor az bajba kerul, s nem "elrancigalja a hajanal fogva, ha akarja, ha nem, abortusza lesz!", hanem szepen uljenek le beszelgetni, es ha megvan ra a megfelelo allapot ne a "konnyebb" utat valassza!


Minden tiszteletem eze a leanye! Es minden anyae es gyermeke, akik merik vallani ezt a nagy feladatot. Az anyae, mert anyja maradt a gyermekenek, a gyermeke, mert kepes felelosseget vallalni felelotlen tetteiert.


Ez az "elbaxxa a fiatalsagat"... dehogyis! Ez egy hulyeseg! Gyermek mellett is lehet szorakozni(s nem diszkozni, meg ejszakazni... kirandulni, koncertekre jarni, szinhaz, mozi stb stb. - ertelmes szorakozas)


S igen! Az abortusz gyilkossag!

2010. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/101 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a barátnőd élete.
2010. dec. 29. 15:04
 74/101 anonim ***** válasza:
84%

20 évesen 3 gyerek?Ha kiszámolom egy percet nem dolgozott 14 éves kora óta,csak szült.Mozi,színház,kirándulás? Amit egy 14 éves 8 általánossal 1 gyerek mellett keres(ne) abból ezekre nem telik.Hogy más fizeti? Úgy igen.Gratulálok,hogy talált egy pasit,aki eltartja.Úgy én is szülnék 8 gyereket,hogy egy petákomba nem kerül,mert a család és állambácsi összeadják rá a pénzt.

Minden tisztelet?Na ne!Minden tiszteletem azoké a nőké,akik egyedül nevelnek 3 gyereket és inkább vállalnak több műszakot vagy mellékállást,hogy a gyereküknek minden meglegyen.Azokat lehet tisztelni,mert önerőből,néha erőn felül is teljesítenek és amit vállaltak,azért harcolnak is.De aki csak szül,aztán tartja a markát,hogy más segítsen,azt nincs miért tisztelni.

2010. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/101 anonim ***** válasza:
89%
Azért 14 évesen tuti nem ő kereste meg a pelenkára valót.20évesen 1 napot sem dolgozott,így miért is felelősségteljes ember?? JA!Hogy az állam pénzéből éldegél amit olyan embereknek a pénzéből vonják le akik dolgoznak??NA ennyit erről!
2010. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/101 anonim ***** válasza:
51%

Tegnap 14:38-asnál a pont. Kérdező, ha nem érdekel, minek írtad ki a kérdést?

Lehet lepontozni...

2010. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/101 anonim ***** válasza:
27%

tegnap 13:27


12. hétig lehet elvetetni egy gyereket,és annak már minden testrésze van,idegei is és fájdalmat is érez


[link]


...az eutanázi fogalmának meg nézz utána

2010. dec. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 A kérdező kommentje:
Mindenkit felfelé pontozok választól függetlenül. A kérdést meg azért tettem fel, mert kíváncsi voltam valamire, ezért gondoltam felteszem a kérdést. Amúgy, ha melletted voksolnék biztos nem kérdeznéd meg, hogy minek tettem fel a választ. Egyébként sem tiltja a szabályzat, hogy elméleti kérdést fel lehessen tenni. Úgyhogy ezt beszoptad.
2010. dec. 30. 13:39
 79/101 anonim ***** válasza:
55%

Beszoptam, ez jó. Ugyan mit? :)

Az egy valaki, aki itt komolyan beszopott valamit, az a baba... Ő ugyanis vagy meggyilkolódik, vagy nagyon szokatlan körülmények között nő fel.

Az elébb azért bátorkodtam felemelni a szavam, hogy kérdezel valamit, és mindenkit elküldesz a ..., ha nem azt mondja, hogy AbortuszraDeIzibe. (Vagy tök mindegy, ha a TartsaMeg!-et mondanád, az is ugyanez lenne, ebből a szempontból. Lehet, hogy pont én nem szólnék, de szólna más, és jogos lenne, bólogatnék hozzá itt a monitor előtt.)


Ha már elmélet: az is érdekes kérdés (akár ki is írhatná valaki), hogy mitől ember az ember? Ha a génkészletétől: az összes Down szindrómás ember pl. máris nem ember. Ha a végtagjaitól, a rokik maradnak hoppon. Ha az értelmétől, sok rendőr, biztonőr stb. kiesik, viszont a egyes delfin- és majomfajok némely példányai "emberré válnak"...


Az is érdekes, hogy az abortuszellenes válaszok issszonyatos módon lepontozódnak, még az értelmes érvelések is. Tegye fel a kezét (és hagyja is úgy), aki nem érti, hogy mi a különbség a gyakorikerdesek.hu szavazógombjai és a facebook lájk!-ja között.

2010. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ, hogy milyen a lányom.


De szerintem arra voksolnék, hogy tartsa meg! Hisz' - lehet, hogy maradi vagyok: - az emberi élet a fogantatás pillanatától védve kell hogy legyen!

Természetesen maximális segítséget nyújtanék neki a kislány/fiú felneveléséhez.

2011. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!