Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővéremről megtudtam, hogy...

A nővéremről megtudtam, hogy Pesten hivatásos prosti. Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Több helyen is láttam az interneten hirdetéseit. Ki van takarva az arca, de felismertem... Mindenki azt hiszi a családban, hogy Pesten tanul főiskolán (most már ebben sem vagyok teljesen biztos...). Mégis hogyan kéne kezelnem a helyzetet? Hogyan beszéljek vele?
2010. dec. 13. 22:28
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Itt Pesten szobatárssal is 25ezer plusz ezen felül a rezsi x része a minimum. De akkor még nem evett, nem vett bérletet, nem vett könyvet, nem fénymásolt, nem vett ruhát, nem vett tusfürdőt és tampont és nem csinált semmit. Diákmunka vagy van, vagy nincs. Arra nem lehet építeni.
2010. dec. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Nekem viszont meggyőződésem, hogy le lehet diplomázni anélkül, hogy az ember eladná magát.. Persze lehet, hogy én vagyok naiv, és minden költségtérítéses diák pénzért k*fél suli mellett. Nem hiszem el, hogy nincs más lehetőség.. csak éppen az nem lenne olyan kényelmes vagy jól fizető.
2010. dec. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ő úgy döntött, hogy a kényelmet és a több lét választja. Más meg keveset keres, és nem alszik sokat. Választás kérdése.
2010. dec. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
sztem kamu mivel nem reagál
2011. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
68%
Nekem több barátnőm is van, akik (protekció nélkül) kimentek hajóra dolgozni, mielőtt elkezdték volna az egyetemet. Ha csak 18-tól 20 éves korig kinn van valaki, még nem veszít az életéből sok időt (ők egy kicsit tovább maradtak és közben persze tanultak, hogy államilag finanszírozott képzésre vegyék fel őket) és úgy meg tudja magát szedni, hogy nincs gond a suli fizetésével, ráadásul világot lehet látni, nyelvet tanulni és tapasztalatokat szerezni. Később pedig az egyetem mellett nyugodtan lehet normális munkát keresni, hogy a megkeresett pénz ne vesszen teljesen kárba, esetleg ha túl sok a költség, egy félévben diákhitelt is fel lehet venni, az még nem fog később annyira oldalba vágni... Jah, és közben azzal kufircol az ember akivel akar és akkor amikor akar, nem a pénz hiánytól függ. Ez is egy hozzáállás, így ne haragudjatok, amiért én például nem értem meg a pénzért szexelő lányokat, hiszen csak előre kellene gondolkodni. Valahogy a barátnőimet bátrabbnak és életképesebbnek tartom, mint a prostituáltakat.
2011. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 ildike87 ***** válasza:
Régi kérdés, de érdekelne kedves kérdező, hogy mi lett a nővéreddel, illetve a 20-as válaszoló is irhat, hogy vele mi lett, abbahagyta-e(akit állitólag a barátnője vitt bele).Várom a válaszokat!
2017. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!