Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővéremről megtudtam, hogy...

A nővéremről megtudtam, hogy Pesten hivatásos prosti. Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Több helyen is láttam az interneten hirdetéseit. Ki van takarva az arca, de felismertem... Mindenki azt hiszi a családban, hogy Pesten tanul főiskolán (most már ebben sem vagyok teljesen biztos...). Mégis hogyan kéne kezelnem a helyzetet? Hogyan beszéljek vele?
2010. dec. 13. 22:28
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld meg óvatosan a tudtára adni ,hogy tudod a kis titkát?Hány évesek vagytok?
2010. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
84%
Mutasd meg neki a hirdetést. Sajnos sok lány kénytelen ezt csinálni, mert máshogy nem tud tanulni. Beszélj vele erről a témáról. De ne fenyegesd a szülőkkel, mert azzal lehet, hogy csak elüldözöd otthonról. Beszélj vele, miért csinálja, ajánld fel a segítséged. Nyilván nem véletlen, hogy ide jutott..
2010. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 Kokas Lajos ***** válasza:
82%
Ha már ezt a "szakmát" választotta, mondd meg neki, hogy tanuljon nyelveket és menjen Dubajba!! Vagy hírdessen társkereső oldalon, hogy csak komoly kapcsolatot keres. Mindkettő kifizetődőbb mint a fővárosban prostinak lenni!!!! Különben meg az ő dolga. Vigyázzon a nemibetegségekkel és keressen anyi pénzt, hogy a gyereke ne 7 éves korában tudja meg egy jótékonysági rendezvényen, hogy mi az a csokoládé!!!!
2010. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem joszántából csinálja, kérdezd meg nem segithetsz e mert lehet hogy kényszeritik, ha azért csinálja hogy ne halljon éhen nem sokat tehetsz, gondolom a szüleid nem támogatják anyagilag.

Amúgy mért bámulsz ilyen hirdetéseket?

2010. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
45%
linkeld be, megnézem.
2010. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
én 17/f ő 20/l. Szülőknek semmiképpen se szeretnék szólni, teljesen kiakadnának. Pénzt kb. fél éve nem kér itthonról, mert azt mondta részmunkaidőben recepciósként dolgozik... Teljesen döbbenten állok az egész előtt.
2010. dec. 13. 22:52
 7/56 A kérdező kommentje:
biztos nem fogok linkelni semmit. egyébként osztálytársam mutatta az oldalt, én meg othhon poénból nézelődtem rajta milyen csajok kínálják magukat. Nem vagyunk gazdagok, de mindig kapott valamennyi pénzt itthonról, ezért sem értem az egészet.
2010. dec. 13. 22:56
 8/56 anonim ***** válasza:
89%
Én megpróbálnék segíteni neki kiszállni belőle. Meg kell tudnia, hogy ez így nem helyes, arról nem is beszélve, hogy simán bajba kerülhet még prostiként. Tiltakozni fog nyilván, mert nem számít rá, hogy tudod, de igenis legyen több eszed, és finoman, de határozottan próbáld meg rábeszélni, hogy hagyjon fel ezzel.
2010. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
71%

" valamennyi pénzt"


Hát valamenyiből nem fog szegény 1 hónapig enni, tankönyvet venni, bérletet....

Tudom nehéz neked de az élet kemény és a semmiért senki nem add az embernek pénzt amiből élhetne

2010. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy kezdenék a mondókámba, hogy "Figyelj, kínos téma, de egy ismerősünk felismert az egyik képen"... És akkor mutasd meg neki a képet .Innentől talán bevallja és lehet róla beszélni.
2010. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!