Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővéremről megtudtam, hogy...

A nővéremről megtudtam, hogy Pesten hivatásos prosti. Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Több helyen is láttam az interneten hirdetéseit. Ki van takarva az arca, de felismertem... Mindenki azt hiszi a családban, hogy Pesten tanul főiskolán (most már ebben sem vagyok teljesen biztos...). Mégis hogyan kéne kezelnem a helyzetet? Hogyan beszéljek vele?
2010. dec. 13. 22:28
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó: minek is végzel akkor fősulit, ha ilyen jól megy? Mehetnél külföldre k.urvának, jobban megfizetik...
2010. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
81%

A qurvától kérdezném:

Nem félsz, h a kedves kuncsaftjaiddal összetalálkozol mondjuk az utcán, egy társaságban, egy rendezvényen, és megismernek? Vagy attól, hogy a hirdetéseid által felismernek ol. családtagok, oszt.társak, stb? Vagy mondjuk olyan hív fel, akit ismersz? Hogy vittek bele? Barátnőd mondta, h mostantól legyél te is qurva, feladtatok egy hirdetést, és qurva vagy azóta? Tényleg kíváncsi vagyok.

2010. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
60%
15.41 Nyilván azért, mert nem hülye és tudja, hogy örökké nem lehet belőle élni. Utána majd ott lesz a diplomája.
2010. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
60%
Egy bartnőm is igy keres pénzt,eltére jár ő neki egy állandó van,meg pár beeső,és döbbenetes hogy egy este megkeresi amit én egy hónapban kapok...
2010. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
88%

úgy látom itt sokaknak teljesen normális és természetes dolog, hogy egy nő eladja a testét.... igen ez itt Mo.

meg lehet magyarázni, hogy főiskola meg kiadások és stb... de akkor mi van azokkal akik előbb dolgoznak 1-2 évet, hogy összespórolják a pénzt az iskolai költségekre vagy iskola alatt szétdolgozzák magukat? mert nyilván egyszerűbb benyelni egy-két karót. mert a kínai kabátban csak fázni lehet, ezért szétteszem a lábam és hopp már van is kabát. hát bocs, de ezen nincs mit magyarázni.

2010. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
81%
18:32: Tökéletesen igazad van :S
2010. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
61%
Ha heti ötnapban, napi nyolc óra alatt valahol megkeresek 60ezer forintot, akkor az magasról nem elég arra, hogy lakjak, egyek, könyveket vegyek, fénymásoljak, ruhát vegyek magamra. ÉS ez a 60 csak akkor van a kezemben, ha heti öt napban, 8 órát ott vagyok. De akkor mikor megyek egyetemre? Vagy mikor alszok? Egyáltalán az sem biztos, hogy megcsípek egy ilyen frankó 60ezres állást, mert ezért már meg kell törölni szemem szám, más diák csak 300 forintot keres óránként. És nem vigasztal, mikor egy darab közepes árfekvésű könyvem 8ezer forint és évente avul, tehát nem tudom megvenni használtan.
2010. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
76%
De basszus akkor nem járok egyetemre ha nincs miből,és nem a testemmel szerzem meg a pénzt rá...Kettő sokan dolgoznak egyetem mellett mégse utcasarkiak,érdekes nekik hogy megy?Perzse talán nem 170 ezres kabátot kell venni,mert nem az a lényeg,persze nem is létszükséglet,vagy taneszköz a drága kabát.Szóval lényegtelen,én inkább kukáznék,minthogy eladjam magam kilóra...
2010. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
30%

Az te vagy. Más meg nem nyomkodná a mancsát kukába, meg nem lapátolna trágyát mondjuk. Ízlés kérdése. És már bocs, de mi az, hogy ha nincs pénzem nem tanulok. Aha. Akkor rohadjon meg kukutyinban, mert az anyjáék nem tudják finanszírozni, nem géniusz, akit felkarolnak? Azt is lehet mondani, hogy végezd levelezőn és akkor tudsz dolgozni. Hogyne, ha én elmennék levelezőre, akkor tandíjat kéne fizetnem, mert csak fizetős van levelezőn. Annyit, hogy megkeresném az éves tandíjam árát, meg egy kicsit többet, kb ott lennék mint előtte. Hurrá!


Ez meg, hogy miért kell 100ezres kabátot venni? Mert miért ne? Ha már annyit keres? Vagy mondja azt, hogy János, vegye vissza azt a harminc ezret az éjjeli szekrényről, a maradék pont elég a havi kajámra, nem kell több? Ha már megvan neki, azt vesz, amit akar.

2010. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
67%
Ja a puncijával keresi a kábátra tanulásra valót vagy rendes munkával nem mindegy,nekem van munkám,nem trágyáztás de nem a leegszerübb...Egyeterem melett is volt,és nem a testmet árultam nem finanszíaroztak se otthonról,se gazdag pasik, mégis lett két diplomám,csak lekell adni az igényeket,ha nincs rá fedezet...De arra nem lennék bszke hogy szopásért van új kabátom,már bocsi...
2010. dec. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!