Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővéremről megtudtam, hogy...

A nővéremről megtudtam, hogy Pesten hivatásos prosti. Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Több helyen is láttam az interneten hirdetéseit. Ki van takarva az arca, de felismertem... Mindenki azt hiszi a családban, hogy Pesten tanul főiskolán (most már ebben sem vagyok teljesen biztos...). Mégis hogyan kéne kezelnem a helyzetet? Hogyan beszéljek vele?
2010. dec. 13. 22:28
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
ird már meg mi volt
2010. dec. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 Kokas Lajos ***** válasza:

Kedves Szüfrazset! (21.03) Bizonnyal végtelenül büszke lenne rád Emmeline Pankhurst, de szerintem némileg túlzol.

A fránya férfi megrohadhatna zsebében a rengeteg "zsével", ha nem lenne olyan erkölcstelen nőszemély aki azt elfogadná tőle, olyan tevékenységért cserébe amit szerelemből kéne tennie. A férfi kénytelen megalázkodni, feladni vadász-hím ösztöneit, hogy megkaphassa a testi örömöket azért, hogy egy feleséggel járó anyagi és lelki kifosztást is bevállalna! :)

Tovább is szaporíthatnám az álltalam is badarságnak tartott lózungokat, ahogy Te tetted, de ennek nincs értelme. Ez csak két emberen múlik és egyik sem tisztességtelenebb, vagy erkölcstelenebb a másiknál!!!

Végezetül mélységesen felháborít, hogy munkának nevezed az anyaságot, amiért fizetséget kellene kapniuk a nőknek!!!!!

2010. dec. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%

Lajoskám, 21. 03-nak pedig igaza van.

Az anyaság meg - persze,szentség stb. stb. de a felmagasztalásból nem, fog a gyerek enni,és cipője sem lesz. A társadalomnak igenis jobban meg kellene becsülnie a nők MUNKÁJÁT (szültél már, hogy ilyen könnyűnek tartod??? gondoztál, neveltél már gyereket?), amit a következő generációért végeznek. Nyilván optimális lenne a férfival együtt, de van egy biológiai része, ami női MUNKA marad.

És szüfrazsettnek írjuk, és nekünk ez nem sértés, hanem bók, köszönjük szépen. ;)

2010. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Te se lehetsz különb, ha megtaláltad több helyen a hirdetését.
2010. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
75%

Azért ne védjük már azokat, akik a 170ezres kabát miatt fekszenek le bárkivel.

Azt hiszem, minden nő kapható arra, hogy pénzért széttegye a lábát, csak az ok nem mindegy. Egy olyan szélsőséges esetben, ha pl egy családtagom vagy valaki, akit szeretek, életmentő műtétre vár, és pár nap alatt össze kellene szednem egy nagyobb összeget.. hát akkor BÁRMIT megtennék, hogy segítsek rajta. De az, aki azért csinálja, hogy a szórakozására, luxus ruháira legyen pénze, az szégyent hoz a női társadalomra.

Ha valaki mindenképpen tanulni akar, van egyéb lehetőség fizetni a tandíjat: diákhitel. Sok barátom/barátnőm veszi igénybe, nekik eszükbe sem jutott AZT az utat választani.. Nem hinném, hogy nagyobb szégyen hitelt felvenni, mint pénzért kef*lni. Persze azt egyszer vissza kell fizetni, no meg sok embernek bántja a büszkeségét, hogy kölcsönből kell élnie. A kérdés az, hogy mit erősebb az egyén lelkében: a büszkeség, vagy az erkölcs.

2010. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

KAMU kérdés.

Amúgy kedves kérdező: hogy a pitsába ismerted fel kitakart fejjel, meztelenül a tesódat???? és hogy tévedtél egészen véletlenül arra az oldalra? akár fel is hívhattad volna a megadott számon. Nem?

2010. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Azért az a havi negyvenezer forint télen a lakhatására meg a rezsijére sem elég. Diákhitel.
2010. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

Akkor a sok ingyenélő, 10 évig egyetemre/fősulira járó menjen el szépen dolgozni.

Tisztelet a kivételnek.

2010. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

Hát saját albérletben nem is. Viszont koleszban vagy lakótársakkal.. Egyébként, ha jól sejtem költségtérítéses diákról van szó, tehát havi 50e. + szociális támogatás, mert önfenntartó, + esetleg ösztöndíj, mert tanul.. Szerintem sokan munka mellett kevesebből élnek.

Én mikor egyetemre jelentkeztem, tisztában voltam vele, hogy egyedül kell finanszíroznom, és hogy nem azalatt a pár él alatt fogom végigutazni a világot szórakozásból..

2010. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
aki ktg.téritéses az ne kap ösztöndijat sajnos és sokan ezt csinálják ez már bevett szokás
2010. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!