Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővéremről megtudtam, hogy...

A nővéremről megtudtam, hogy Pesten hivatásos prosti. Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Több helyen is láttam az interneten hirdetéseit. Ki van takarva az arca, de felismertem... Mindenki azt hiszi a családban, hogy Pesten tanul főiskolán (most már ebben sem vagyok teljesen biztos...). Mégis hogyan kéne kezelnem a helyzetet? Hogyan beszéljek vele?
2010. dec. 13. 22:28
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
77%

Jaj ez mi küldtünk valamennyi pénzt. Hát nekem is küldtek, annyit hogy éhen épp ne halljak, de tőlük aztán járhattam volna egy cipőben, egy nadrágban, egy pulóverben bérlet nélkül két évig, mert "még most adtunk". Persze menjél dolgozni. Diákmunkára nem lehet alapozni, 300forintért óránként? Ráadásul vagy van vagy nincs? Abból nekem nem lesz befizetve a villanyom rendszeresen, meg nem lesz mindennap meleg ebédem biztosítva. Arról nem beszélve, hogy lehet Pesten belül akár másfél órát is bkvzhat a munkáért és vissza. Ha ő rendbe tudja tenni magában, akkor neked semmi közöd hozzá. Maradhat nyugodtan otthon, nem kell utazgatnia, vagy ha mégis akkor nem 300 forintért óránként és finanszírozhatja azt belőle, amit kell.


Akárhogy is erkölcscsőszködünk, a nővéred nem hülye. Tudja milyen adottságai vannak, tudja, hogy fizetnek neki egy szexért, nem is rosszul, és kihasználja. Ő szolgáltat és pénzt kap érte. Ennyi.

2010. dec. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%

Ja ez a "kapok otthonról valamennyi pénzt" dolog vicces. Elvileg én is kapok apukámtól, csak néha elsején utalja, néhy huszadikán. És nem érti, hogy nem bírok kijönni belőle.

Mondjuk szerencsés vagyok, mert én találtam rugalmas munkaidőben munkát elég jó órabérrel, de így is iszonyú nehéz, néha irigylem azt, aki egy óra alatt megkeres 10-20 ezret... én azért egy csomót kell dolgozzak...

2010. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
94%

Öhm, szóval az előző hozzászólók talán arra akarnak rámutatni, mennyire hülye, aki kevés pénzért dolgozik, mikor akár szét is tehetné a lábát?

Kedves kérdező, én is biztos nagyon fennakadnék, ha ilyesmit tudnék meg a húgomról. Szerintem beszélj vele erről, ha mást nem is érsz el, legalább megtudja, hogy bízhat benned és őszinte lehet veled. A kérdés az, hogy ő tényleg főiskola mellett keresi a pénzét a tandíjra, vagy pedig otthagyta a tanulást és ebből él? Ha szükségből csinálja, az nem jó, és nem is tudom hogyan tudnál rajta segíteni. Nyilván nem tudod fizetni helyette a tandíjat.. Ha pedig rájött, hogy ez a "szakma" sokkal jövedelmezőbb, mintha tanulna, akkor bele kell nyugodnod.. Adottság kérdése, hogy valaki képes-e ilyen munkát végezni. Én pl nem tudnék, de aki igen, annak könnyen lehet, hogy jobb élete lesz mint egy magamfajtának.

Egyébként sok főiskolás lány csinálja ezt mellékesen, a volt főnököm legalábbis szinte minden nap felkereste egyiket-másikat.. Ők úgy emlékszem egy tizest kaptak alkalmanként. Abból azért már meg lehet élni..

De én akkor is megpróbálnám rávenni a testvérem, hogy szálljon ki.

2010. dec. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
68%

Mesélek egy kicsit. Apuci pénzes egyetemista fiacskája vagyok, így mondhatom, hogy teljes rálátásom van a dologra.

Először is, ha valaki költségtérítéses szakon van, akkor valószínűleg dolgozni kényszerül, mert nem tudnak neki a szülők fedezni mindent, főleg ha vidéki, mert akkor a tandíj mellett ott vannak a mindennapi költségek is.

Ehhez viszont dolgozni kell, viszont a túl sok munka a tanulmányi átlag rovására megy.

Egyre több fiatal lány jön rá, hogy heti néhány menettel tudja magának biztosítani az anyagi javakat és nem is vesz el túl sok időt.

Van csoporttársam akiről tudom, hogy pr*sti, illetve ismerek p*stikat akikről tudom, hogy főállásban egyetemisták.

Teljesen normális emberek, sőt néha meglepően intelligensek.

A piszkos anyagiakról annyit, hogy egy igényes pr*sti órabére 25.000-nél kezdődik és a határ a csillagos ég...

Szóval beszélj vele, ha nem hosszútávon tervez, csak bérkiegészítés, akkor szerintem nem olyan nagy probléma.

2010. dec. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
58%
mondjuk azért kíváncsi lennék, hogy ha esetleg a ti testvéretekről, esetleg szülőtökről vagy jelenlegi/leendőbeli párotokról derülne ki ilyen, akkor is emellett a "nem nagy probléma" meg "csak bérkiegészítés" "egész intelligensek" vélemények mellett állnátok-e :D
2010. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 tetris ***** válasza:
92%
Mi lesz, ha apád is nézegetni kezdi ezeket az oldalakat, és véletlenül felfedezi a lányát?
2010. dec. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

Nem sikerült még elérnem nővéremet sehogysem, mert nem veszi fel a telefonját. Már azon is gondolkoztam, hogy küldök neki egy nem túl kedves sms-t, hogy megtudtam, micsoda egy f.szszopó k.rva. De ezzel tényleg csak megijeszteném sztem, mindenképpen akarok vele beszélni személyesen, mert tudni akarom, hogy mikor és miért kezdte el ezt az egészet. Most elvileg vizsgaidőszaka van (???), de jövőhéten mindenképpen lesz lehetőségem beszélni vele az ünnepek miatt.


A valamennyi pénzt azért írtam mert nem én adtam neki, hanem a szüleink és ezért nem tudom pontosan mennyit kapott, de fizették az albérletét rezsivel együtt (barátnőjével lakott/lakik(?) + emellé még kapott vmennyit, nem tudom mennyit pontosan mégegyszer mondom. Állami szakra vették fel, szóval tandíj nem volt. Tehát szó nincs arról, hogy nem kapott elég pénzt, csak hát mindig krva nagy igényei voltak (lehet emiatt csinálja, már bármit el tudok képzelni igazából).


Az ironikus az egészben, hogy vmikor régebben szóba jött suliban, hogy mivel lehet sok pénzt keresni, amire én kapásból mondtam, hogy jó nőnek kell lenni és akkor nem lesznek megélhetési gondok soha az életben... Vhogy most nem tűnik olyan viccesnek.


Vki írta, hogy szolgáltatást nyújt, és ezért pénzt kap és sajnos be kell ismernem ,hogyha vmi vadidegen csajról lenne szó, 100%osan egyetértenék ezzel, én is mnodanám, hogy nem gáz mert csak fizetéskiegészítés stb,, de amikor a saját nővéredet látod vmi kamu neves adatlappal, hogy natúr franciát vállal, meg popsiba mérettől függően akkor úgy érzed hogy vmi KRVA NAGY GÁZ van.

2010. dec. 14. 16:30
 18/56 anonim ***** válasza:
55%
Valamiből neki is meg kell élnie..:S Neki sincs ingyen a víz, fűtés és az étel. A bérletről, tankönyvekről és jegyzetekről nem is beszélve..
2010. dec. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó: azért elég sok fiú is jár főiskolára pl., és biztos vagyok benne, hogy van jobb megoldás, mint ilyen módszerekhez folyamodni.
2010. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
46%
fősulis vagyok én is mellékesként ezt teszem. és hidd el nem élvezem de kell a pénz. most vagyunk fiatalok ne legyen egy jó cuccom? rengeteg a ktg. nem érzem ettől rosszabbnak magam. a növéred sem az. vsz. a fősuli utan abbahagyja engem barátnöm vitt bele aki már végzett és jó melója van felhagyott ezzel. 170 ért vettem egy kabátot és rohadt jó érzés hogy nem a kinaiban valami gagyit amiben fázom. MOndjuk én nem hirdetek 1szer hirdettem és abbol jött össze 3 állandó meg egy 4. aki hol előbukkan hol eltünik de jól elvagyok, ne izgulj ettől nem rosszabb a növéred csak kell neki a pénz. majd ird meg a fejleményeket. de ne támadj rá elég szar érzés lesz neki hogy tudod.
2010. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!