Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyen házasságban élni?

Lehet ilyen házasságban élni?

Figyelt kérdés
A kedves mama kicsinált.Felbontogatja a leveleinket, a gyerekemet jobban tudja nevelni,a férjem nem áll ki mellettem, pedig soha nem veszekedtem a kedves anyóssal.Egyszerűen én ezt nem bírom tovább.Most is az a lényeg, hogy a kedves mama szép ajándékot kapjon karácsonyra, inkább a gyerek karácsonyi ajándékára szánt összeget kurtítja meg a férjem.Járt már így valaki?Hogyan sikerült megoldania?Válás vagy nyeljek a gyerekem kedvéért?
2010. dec. 2. 09:01
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Gratulálok a boldog házasságodhoz, de sajna nem az én férjemmel élsz:-)))Amúgy ha az anyós nem rosszindulatú, igazad is van, de ő sajna direkt csinálja, a barátnőinek meséli röhögve, hogy már megint minden úgy van, ahogy ő mondta....Ezt a barátnőitől tudom és saját magam is hallottam. NA itt a vége.Minden jót!
2010. dec. 2. 11:28
 42/48 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem lépsz végre? Ezek szerint hülyének néz.... Na ezt nem hagynám szó nélkül...
2010. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Én áldásomat adnám rá és a mamára.
2010. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Én elválnék... :S
2010. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Így értettem. Vegye feleségül az anyukáját.
2010. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Nem bírnám, ha a párom nem állna ki mellettem. A férjed nem tisztel és nem becsül sokra, ha nem áll a sarkára miattad. Még akkor is, ha az anyjáról van szó. Adj neki ultimátumot. Vagy ti és a családotok a fontos neki, vagy az anyja. Így nem lehet normálisan élni. Vannak ilyen anyáms*gge emberek, nem tudsz velük sokat kezdeni, ha nem jönnek rá maguktól.
2010. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Igen, az anyjával szemben is ki kellene állnia melletted.
2010. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Sajnos igazatok van.
2010. dec. 3. 10:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!