Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyen házasságban élni?

Lehet ilyen házasságban élni?

Figyelt kérdés
A kedves mama kicsinált.Felbontogatja a leveleinket, a gyerekemet jobban tudja nevelni,a férjem nem áll ki mellettem, pedig soha nem veszekedtem a kedves anyóssal.Egyszerűen én ezt nem bírom tovább.Most is az a lényeg, hogy a kedves mama szép ajándékot kapjon karácsonyra, inkább a gyerek karácsonyi ajándékára szánt összeget kurtítja meg a férjem.Járt már így valaki?Hogyan sikerült megoldania?Válás vagy nyeljek a gyerekem kedvéért?
2010. dec. 2. 09:01
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
45%

Na !!Ilyenkor lenne jó ha a kérdezőt is lehetne pontozni!!Mert ennél a kérdésnél valami nem kerek!!!

Magyarul hülyére vesz bennünket!

2010. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Már mindenhová bejelentettem,csak az a hülye bank mindig rossz helyre küldi a számlaértesítőt!!!200 km-ről úgy neveli ő a gyerekem, hogy a fiának duruzsol, aki feltétlen jónak látja amit az anyja mond, és úgy kell csinálnom, mert ha nem, akkor jön a duma, hogy az ő anyja már csak tudja, hiszen őt is felnevelte...Az enyém is nevelt kettőt, mégse akarja jobban tudni.
2010. dec. 2. 09:20
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
A hülye bank írásban rögzíti a címváltoztatást, onnantól reklamálhatsz, ha nem a megadott címre mennek...
2010. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Nyugi nem verlek át titeket, csak azt hiszem nem voltam egyértelmű...
2010. dec. 2. 09:22
 15/48 A kérdező kommentje:
Jó igaz, már szóltam a banknak kétszer.De ha csak véletlenül megy oda, akkor sincs joga felbontani, nem?
2010. dec. 2. 09:24
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kedves mama ilyen messze lakik akkor nem igazán lehet képben hogy mi megy nálatok, hogy neveled az unokáját.

De tök mindegy neked kell tuidnod hogy mit akarsz. Lehet hogy neked a férjeddel van inkább bajod és nem az ország másik felén lakó anyóssal?

2010. dec. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
68%
El kell válni,de előtte jól teregesd ki a szennyest és mond el mindenkinek azt ami csak a Te családodra tartozik!!Meglátod minden mennyivel más lessz!Se rosszindulatu anyós,se egy nehéz fölfogású férj csak a nagy-nagy SZABADSÁG!!Tettre fel!!Irány az ügyvéd!!
2010. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés, "lehet-e" így élni, hanem hogy AKARSZ-E. Nagy különbség. Egy biztos, a férjed megváltozni nem fog.
2010. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a férjednek nem tetszik ahogy neveled a ygereket és úgy próbál meggyőzni hogy azt mondja az anyukája is azt mondta, hogy ez vagy az nem jó
2010. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

Ja, az a bajom a férjemmel, hogy minden szar amit csinálok, mert az ő anyja megmondta, hogy az úgy nem jó....Na mindegy, aki megértette a gondom és próbált tanácsot adni köszönöm!

Igaz, a férjemmel van bajom, mert még mindig az anyja irányítja 30 évesen is.

2010. dec. 2. 09:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!