Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyen házasságban élni?

Lehet ilyen házasságban élni?

Figyelt kérdés
A kedves mama kicsinált.Felbontogatja a leveleinket, a gyerekemet jobban tudja nevelni,a férjem nem áll ki mellettem, pedig soha nem veszekedtem a kedves anyóssal.Egyszerűen én ezt nem bírom tovább.Most is az a lényeg, hogy a kedves mama szép ajándékot kapjon karácsonyra, inkább a gyerek karácsonyi ajándékára szánt összeget kurtítja meg a férjem.Járt már így valaki?Hogyan sikerült megoldania?Válás vagy nyeljek a gyerekem kedvéért?
2010. dec. 2. 09:01
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
9:27-es eszem megáll az ötletedtől :S
2010. dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
80%
A férjed tuti ilyen volt akkor is mielőtt hozzá mentél.
2010. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
A gyerek 1 éves! Abba szól bele, hogy a mai elvek szerint etetem, nem ültettem, most nem vezetgetem stb. Ez most miért kell hogy annyira bökje a csőrét, hogy a fiát uszítsa?Nem a discoba engedem el 11 évesen...
2010. dec. 2. 09:31
 24/48 A kérdező kommentje:
Sajna visszaemlékezve nekem is így tűnik ilyen volt, csak a rózsaszín ködtől nem láttam.
2010. dec. 2. 09:32
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

Kerek perec meg kell mondani a férjednek hogy válasszon.Vagy hagyja hogy a gyereketeket TI neveljétek, vagy menjen akkor és anyucival neveljen valakitől gyereket.


Én tényleg nem értelek titeket, nálunk ha a férjem mondta is néha hogy az ő anyja így meg úgy csinálta, ami nekem nem tetszett akkor megmondtam hogy de mi nem úgy csináljuk.

Sőt ha anyós adott tippet akkor is elmondtam, hogy én másképp hallottam/olvastam így csinálom,aztán meglátjuk mi lesz.

2010. dec. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

ma 09:30-nek!Talán ha olvassa a T.kérdező akkor a fejéhez kap és nem teregeti ki a szennyest!Szerinted ez nemcsak arra a családra tartozik hanem az egész világra?

Mivan ha a férje meglátja hogy ide irogat és befeketiti Őket?Én bizti fenéken billenteném!(hacsak nem fikció a kérdés és a kommentek!!)

2010. dec. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
73%

Ideje lenne elvágni a fiacskának azt a rohadt köldökzsinórt. A mama kiválóan tudja rángatni rajta keresztül.

Ha legközelebb ágyba bújna veled a férjed én megkérdezném, hogy a mama javasolta? Megbeszélted az anyáddal, hogyan csináljuk? Esetleg nem akarod meghívni, hogy megnézze, milyen pózban csináljuk? Sőt, néhány tanáccsal segíthetne is...

Én támadnék keményen. Nehogy már az öreglány határozza meg az életeteket...

A bankos leveleket megértem, én vagy kétszázszor szóltam a banknak, hogy megváltozott az állandó lakcímem, még két év után is a szüleim címére mentek a számlaértesítőim. Megoldás, bankszámla megszüntetése és új számla nyitása, ha megoldható. Még a pénzügyeitekbe is beleszól ezáltal gondolom.

2010. dec. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

Bankos levelekről annyit,hogy nem kell kérni számlaértesítőt csak elektronikus formában és akkor emailben kapod.

Én például nem is kapom, csak netbankon nézem meg.

2010. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
85%
Mondd a férjednek, hogy válasszon: felnőttként akar élni veled és a gyerekkel, vagy marad anyuci pici fia, de akkor ne lepődjön meg, amikor beadod a válópert.
2010. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen, de ő nem mondja ki konkrétan, hogy anyám ezt így + úgy csinálja, hanem úgy beszél dolgokról, mintha a saját kútfőjéből pattant volna ki az ötlet.

Egyébként nálunk fordított eset áll fent, gyakran az anyósom pont akkor lát el tanácsokkal, amikor igazán szükség van rá, pl.ő beszélte rá a fiát, hogy el kell, hogy jöjjek terhestáppénzre, mert el fog menni a babám, ha a munkahelyemen maradok, és igaza volt, mármint abban, hogy valóban veszélyeztetett lettem, az orvos rögtön kiírt.

Szerintem egy kicsit nyitottabbnak kéne lenned az anyósod fele, nem csendben tűrni, hanem véleményt formálni felé is, ha kell.

2010. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!