Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyen házasságban élni?

Lehet ilyen házasságban élni?

Figyelt kérdés
A kedves mama kicsinált.Felbontogatja a leveleinket, a gyerekemet jobban tudja nevelni,a férjem nem áll ki mellettem, pedig soha nem veszekedtem a kedves anyóssal.Egyszerűen én ezt nem bírom tovább.Most is az a lényeg, hogy a kedves mama szép ajándékot kapjon karácsonyra, inkább a gyerek karácsonyi ajándékára szánt összeget kurtítja meg a férjem.Járt már így valaki?Hogyan sikerült megoldania?Válás vagy nyeljek a gyerekem kedvéért?
2010. dec. 2. 09:01
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
A férjemmel már beszéltem erről, azt mondta ez van, fogadjam el.
2010. dec. 2. 09:02
 2/48 anonim ***** válasza:
92%

Ebbe nem szabad tanácsot kérni, ebben csak az számít Te hogy érzel, te mit akarsz!

Csak a gyerek miatt hülyeség együtt maradi

Csak a mama miatt hülyeség elválni

Mi lenne ha elköltöznétek, nem egészséges együtt lakni több generációnak

2010. dec. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt. 200 km-ről irányít a mama.
2010. dec. 2. 09:07
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
200km-ről hogyan bontogatja fel a leveleiteket???
2010. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
A postás miért hozzá viszi a leveleidet?!
2010. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

hű, nem semmi az öreglány, 200 km távolságból dróton rángatni a fiát... komolyan le a kalappal :)


Mégis hogy csinálja? telefon? hát mindig mondd hogy jaj anyuka ne haragudjon kifut a tej. és nem beszélgetsz vele. És minek őt mindenbe beavatni. Szerintem én elkezdenék hazudozni, vagy kikerülöm a dolgokat. A leveleket meg hogy bontja fel? vagy lehet hogy én nem értem. Most éppen nálatok van? akkor meg addig bírd ki amíg elmegy.

2010. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Messziről, hogyan bontogatja a leveleket? Egyébként, neked kell határozottan kijelenteni (meghúzni a határokat) a mamának, hogy ebbe és abba nem engedsz beleszólást. A másik, meg a férjednek is érdemes egyértelműen megmondani, hogy veszekedni nem akarsz, de van amibe nem engedsz többé beleszólni az anyjának. Ám ha úgy érzed, hogy a házasságod sem jó a gyerekért vétek együtt maradni.
2010. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
200km távolságból nem nagyon lehet gyereket nevelni, pláne nem levelet bontogatni...Max ha az ő címére megy a levél-ezt meg nem nehéz megoldani, címváltoztatást kell bejelenteni a hivataloknál...
2010. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
80%

Igy van, te miért ne taktikáznál a házasságod kedvéért???

Költözzetek el! Onnantól mamát ritkábban látjátok, sőt neked be se kell engedned, ha a párod nincs otthon (később nézel kitágult szemekkel, miért mondja a kedves mama, hogy nem engedtem be? Nem is járt itt!)

A párod majd megy hozzá, ha belefér az idejébe, te ne menj, ha akarja, vigye a gyereket, te addig kapcsolódj ki.

A pároddal te is közölheted, hogy ez van. Tetszik, nem tetszik. Ő mehet, te nem mész. Ne veszekedj vele ezen.

Ő se kényszerithet téged, ahogy te se őt, hát ő is vegye tudomásul. Közbe te veszel egy jó habfürdőt, olvasol, cukrászdázol és kipihenten várod őket vissza.

Azt kell elérned, hogy ő minél kevesebbet legyen nálatok, amikor te is otthon vagy. Pároddal meg közlöd, hogy ne is meséljen a kedves mamáról, nem is akasz tudni róla, ez van, tetszik, nem tetszik.

Használd ki, hogy ő se akar válni a mama kedvéért, ne csak te légy, akinek tűrnie kell!!!

Akár meg is beszélheted a pároddal, hogy rendben, te nem szólsz mostantól semmiért, de akkor hallani se szeretnél a mamáról. Gondoskodjon róla ő, hogy akkor jöjjön, mikor te nem vagy otthon, akár szóljon előtte, hogy elmehess otthonról. Csak ő megy mostantól hozzá, amikor csak akar, ha neki ott jobb, menjen bátran. Viheti a gyereket is, semmi gond. Hozzátok mostantól akkor jöjjön, amikor te is itthon vagy, ha TE meghivod. Mert ez a te házad is, nem csak az övé. Ha meg ott van, nyugodtan éreztesd vele, hogy nem kivánatos személy, ne ugráld körül, ne kináld semmivel, mosogass, teregess, intézd a dolgodat, ő meg csináljon, amit csak akar. Ha felbontja a leveleket, csapj a kezére bátran.

2010. dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

Bocs, közbe irtad a 200 km-t.

Akkor egy kis magyarázatra várunk...

2010. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!