Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam a családomnak...

Elmondtam a családomnak mennyit kerestem és azóta máshogy viselkednek velem, ez gyakori?

Figyelt kérdés

Pár éve vállalkozunk a párommal, közös cégünk van, a szaktudásunkból élünk. Szándékosan sosem beszéltem a pénzről, hogy ki-mennyit keres, pedig szerintem ennek családban nem kellene tabunak lennie. Azonban nemrég volt egy értékesítésünk és 9 nap alatt közel 3 millió Ft nyereség jött be.. Nem 9 napot dolgoztunk érte, a tudásunkat évek alatt rajtuk és a munka ebben mondjuk 3 hét volt, de 9 nap alatt jött be részletekben az összeg. A lényeg, hogy boldog voltam, mert nem tudtam pontosan előre mennyi lesz a bevétel és én hülye, amikor jó volt a hangulat és kérdezték mi ujság nagyon más nem jutott eszembe. Nem akartam mondani, de elmosolyodtam és kiszaladt. És csak néztek, hogy mi van, de akkor még nem szóltak semmit.


Azonban a rá következő hetekben visszahallottam, hogy tesóm a hátam mögött kibeszél apámnak, meg szóba került a karácsonyozás és karácsonyi költekezés és viccesen mondta apám, hogy "majd kérünk kölcsön "Zolitól". stb.


Meg még pár hasonló mapróság, megjegyzés, amik előtte sose voltak. Nem tudom amúgy mit hittek, miért vagyok vállalkozó vagy mennyit kereshetek előtte, de amióta ezt így megtudták án úgy érzem más szemmel néznek rám. Mintha nekem mostantól nem járna tőlük annyi, mitn pl tesómnak, mert én nekem több pénzem van. Amit persze magam termeltem meg.


ma 14:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha rólam gondolnák a szüleim, hogy jól állok annyira anyagilag, hogy nincs semmi szükségem támogatásra, nagyon büszke lennék...


Persze kölcsön adni ezért nem kell.

ma 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Na ezt a pénzéhes családot is kerülném a jövőben.
ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
53%
Az az egyenlőség, ha mindenki ugyanannyit kap kilóra, vagy ha ugyanannyit kap, mint amennyire szüksége van?
ma 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A csomagolt kajáról:

"nekik csomagoltak el rengeteg kaját, hogy legyen mit enni hétköznap" Nem írta kérdező hogy olyan szegények a testvérek hogy nem jut kajára. Mellesleg ez inkább egy gesztus, vagy hogy pl ne kelljen a főzessel bajlódni, időt tölteni. Szerintem bunkoság kihagyni valakit csak mert neki jobban telik.


Másodszor 3 millió nem olyan sok pénz. Az embernek van hitele esetleg amit vissza kel fizetni, vagy éppen ebből jut a konyha felújítására, esetleg visszaforgatja a vállalkozásba. Huss, el is megy.

ma 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Meseld el legkozelebb h abbol a penzbol mennyi mindent kellett kifizetni es igazabol nem sok maradt meg neked/nektek.
ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!