Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne viselkednem majd...

Hogyan kéne viselkednem majd vele ha bántott testileg/lelkileg,magamra hagyott és eldobott mint egy szemetet?

Figyelt kérdés
Apámról van szó.Felhívott,úgy hogy azt se tudtam ki hív csak felvettem(nagyanyám megadta a számom neki..)Csakhogy elmondta hogy amint szabad lesz fel fog keresni és "minden olyan lesz mint régen" isten ments.6 éves voltam amikor börtönbe került,most 18 vagyok.Mindössze egyszer láttam ez idő alatt.Elmondtam neki hogy én bizony nem akarom látni(fontos tudni hogy mindig is apa lánya voltam,jobban szerettem őt mint anyát hiába miket tett)Szóval sokat sírtam miatta,mai napig képes vagyok ha szóba kerül.Sajnos olyan vagyok mint ő, így tudom hogy nem fogja megérteni hogy nem akarom látni és fel fog keresni,fogalmam sincs mit kéne tennem,hogy viselkedjek vagy bármi.Mindig is hiányzott,de egyszerűen gyűlölöm amikett tett és amiért eldobott.Ha eddig nem kellettem hát most se
2023. jún. 10. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Ne fogadd a lakásodon.

Nyilvános helyen ülj le vele. Mondd el neki, hogy neked megvan már a saját életed. Sajnálod, hogy így alakult a sorsa, de te nem tudsz rajta segíteni. Neked a saját életedet kell építened.

Ne keressen. Ezt meg kell értenie. Sok sikert kívánsz neki az életéhez.

2023. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, a nyakadba akarja varrni magát, pénzt pumpolni.

Tartsd magadtól távol.

És tényleg ne fogadd a lakásodon. Vsn valakid? Nem tudna veled lakni mostanában?

2023. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Óvatosan, figyelj a jelekre, hátha hátsó szándéka van.
2023. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

Hogykellettél volna neki mikor börtönben volt??? Bíztos nem saját akaratábol ment börtönbe és ahogy kijött egyből te vagy neki az első.

Nem dobott el csak bekelet volnulnia a börtönbe én 19 vagyok. És bíztos nem lökném el nagam mellöl csak azért mert több évig börtönben volt. Ha ennyire fáj neked és síesz utána ha szóba hozzák neked az apukádat akkor csak nem lehet olyan rossz apa. Főleg hofy jobban szeretted őt mint anyádat. Találkozz vele és beszéljétek meg. Te nem tudhatod mi mindenen ment keresztül a börtönbe és csak az erösítette hogy ha ujra szabadlesz akkor láthat téged. Te vagy neki a mindene. Hát nem látod. Épp hogy szabadult már felkereset. Szedd össze magad és álj elé

2023. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
4 egy vagyok vagyis szabadulni fog. Egyedül ez ad neki erőt hogy újra láthat téged. Nem kell hogy beköltöztesd a házadba csak halgasd neg.
2023. jún. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

"6 éves voltam amikor börtönbe került,most 18 vagyok. Mindössze egyszer láttam ez idő alatt."


Ha börtönben volt, akkor nyilván nem rajta múlt, hogy csak egyszer láttad, hanem terajtad. Mert ez úgy van leírva, mintha vádként mondanád róla.

2023. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Igaza van a 6os nak.
2023. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát aztán jó sokat tudtok :D igen tuti nagyon jó "apa" volt.Alkesz volt és vert,ami nem atyai intés volt hanem rendszeres!Mikor megszülettem már akkor eldobott,erre lettem ítélve.És nem csak hogy tönkretett lelkileg de elvette tőlem amire gyerekként a legjobban vágytam,egy testvérre!És de,ő döntése volt minden,a börtön a pia MINDEN.Nyílván csinált dolgokat amiket nem kellett volna,na EZ rohadtul az ő döntése volt.
2023. jún. 11. 00:49
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

Ez semmit nem változtat azon, hogy amíg a börtönben volt (van), addig csak rajtad múlt, hogy találkoztatok-e vagy sem. Ezt tehát apádnak nem, csak saját magadnak róhatod fel.

Egyébként meg csak abból tudtunk kiindulni, amit leírtál. Ha lényeges körülményeket elhallgattál a nyitóban (márpedig így volt, ezeket írtad le a 8-asban), akkor ne várj használható válaszokat.

2023. jún. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Össze vissza beszélsz. Ha börtönben volt, hogy látogatott volna meg. Aztán írod, hogy jobban szeretted mint az anyád, aztán meg hogy ütött-vert, aztán meg, hogy már mikor megszülettél eldobott. Ha így volt, mit szerettél rajta.

Szerintem a fejedben tegyél rendet...

2023. jún. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!