Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne viselkednem majd...

Hogyan kéne viselkednem majd vele ha bántott testileg/lelkileg,magamra hagyott és eldobott mint egy szemetet?

Figyelt kérdés
Apámról van szó.Felhívott,úgy hogy azt se tudtam ki hív csak felvettem(nagyanyám megadta a számom neki..)Csakhogy elmondta hogy amint szabad lesz fel fog keresni és "minden olyan lesz mint régen" isten ments.6 éves voltam amikor börtönbe került,most 18 vagyok.Mindössze egyszer láttam ez idő alatt.Elmondtam neki hogy én bizony nem akarom látni(fontos tudni hogy mindig is apa lánya voltam,jobban szerettem őt mint anyát hiába miket tett)Szóval sokat sírtam miatta,mai napig képes vagyok ha szóba kerül.Sajnos olyan vagyok mint ő, így tudom hogy nem fogja megérteni hogy nem akarom látni és fel fog keresni,fogalmam sincs mit kéne tennem,hogy viselkedjek vagy bármi.Mindig is hiányzott,de egyszerűen gyűlölöm amikett tett és amiért eldobott.Ha eddig nem kellettem hát most se
2023. jún. 10. 23:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Azt írod elvette a legnagyobb vágyad egy testvért.

Megölte a testvéred vagy mi?

Olyan össze vissza írsz, hogy borzalom

2023. jún. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

11-es, nem összevissza ír, hanem ez csak a szóköz nélküli újabb agymenése.


Néha előkerül, szerintem más profilról, kiír 4-5 botrányos kérdést, aztán vagy bannolják, vagy eltűnik.

2023. jún. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%
Plusz mostanában volt 2-3 kérdés, ahol tanácsot kért a kamasz, hogy mit tegyen, mert apja elhagyta, de találkozni akar vele, de az egyik szülője börtönben volt, ez azoknak az egybegyúrása.
2023. jún. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

Hát aztán jó sokat tudtok :D igen tuti nagyon jó "apa" volt.Alkesz volt és vert,ami nem atyai intés volt hanem rendszeres!Mikor megszülettem már akkor eldobott,erre lettem ítélve.És nem csak hogy tönkretett lelkileg de elvette tőlem amire gyerekként a legjobban vágytam,egy testvérre!És de,ő döntése volt minden,a börtön a pia MINDEN.Nyílván csinált dolgokat amiket nem kellett volna,na EZ rohadtul az ő döntése volt.



De irod én apa lánya tipus vagyok apámat szerettem a leg jobban még anyámnál is jobban. De eldobot nem látogatott úristen fejezdmár be. Neked kellet volna meglátogatnod őt. Ő börtönben volt hogy látogasson meg téged. Szerintem az agyadba rakj rendet. És ne üsd egyik szavaddal a másikat. Alkesz volt még te is lehetsz az. Ha ütöt gyermek korodban akkor hogy szerethetted akkor őt jobban mint anyukádat? ??? Mert nem értem. Nyilván rohadtul fogsz te is olyan döntéseket hozni amiről majd rohadtul te döntésed lessz mivel mindenki követ el hibákat. Nincs tökéletes ember

2023. jún. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!