Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkednétek vele ezek...

Hogy viselkednétek vele ezek után?

Figyelt kérdés

Szóóóval nekem van egy nővérem, 23 éves. Neki nemrég lett egy új kapcsolata (együtt vannak már kb 5-4 hónapja csak olyankor még nem vált el a pasi) nála 16 évvel idősebb sráccal, elvált és van egy 9 éves gyereke, de most nem ez a lényeg. A volt felesége sokat bántja (lelkileg), a nővéremet is folyton hibáztatja, plusz mindig van mivel piszkálnia a nővérem új párját (a gyerekét használja fel ezzel), s ettől lett feszült. Nos mióta hozzánk jár már minden héten (1 hónapja) 1x-2x, eddig tök normálisan viselkedett. Múlt héten egy vita tört ki anyánál és a nővérem új párja között egy dolog miatt. Elkezdett hisztizni a srác ezen, kiabált meg minden, aztán hibáztatta anyánkat, olyan dolgokat mondott nővéremről ami nem igaz (azt mondta hogy el lett nyomva, közbe egyáltalán nem), miközbe mi normálisan viselkedtünk vele eddig. Anyánkon vezette le a feszültségét.


Azóta szóba se áll a sráccal, nagyon kiakadt rá.

Meg is értem, hisz a mi házunkban kezdett el hisztizni, mi normálisan bántunk vele eddig, és ez gondolom nem is helyes hogy csinált így egy feszkót.


Mit gondoltok erről?

16/L



2021. aug. 10. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem a nővéredet, hogy 23 éves létére miért jön össze egy nála 16 évvel idősebb emberrel (majdnem 40), ráadásul gyereke is van. És hogy még hisztizik is ráadásul nálatok... Anyád helyében megmondtam volna neki, hogy többet ide nem jössz. Hisztizzen a saját anyjának a saját otthonukban 40 évesen.. Az se normális, hogy egy 23 évessel jött össze ennyi idősen.
2021. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Hogy érted hogy a nővéred el lett nyomva?

Miben?

2021. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Kedves egyes:

Проглотите красную звезду.Будь троллем в другом месте.


Kedves kérdező:

Nem jogosan akadt ki és az exén kellett volna levezetnie,de ugyebár a gyerek miatt ezt nem teheti meg, de ettől függetlenül igazságtalan volt. Anyátoknak igaza van.

2021. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Felnőtt ember a nővéred.
2021. aug. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Laylah ***** válasza:
86%

Az a pasi tele van feszültséggel, most vált el, az exneje piszkálja folyton, mellé a mindennapi stressz. Én nem venném magamra, várható volt, hogy elég egy szikra, hogy robbanjon. A kérdés az, hogy utólag hajlandó-e bocsánatot kérni (ha egyáltalán van miért, mert meg lehet győződve arról, hogy az igazat mondta csak). Illetve, a nővéreddel kéne beszélni, hogy miért gondolja a pasija azt, hogy el lett nyomva. Nyilván nem magától találta ki ezt, honnan tudná, mi volt a nővéred gyerekkorában?

Szóval én nem enném olyan forrón a kását. Neki is megvan a maga baja, túl feszült, és sajnos rosszkor robbant ki belőle. Némi empátia szoruljon belétek. A vita tárgyát meg közösen kellene megbeszélni, mert könnyen lehet, hogy csak nővéred sérelmeit mondta ki helyette.

2021. aug. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Korán kezdte a pasas a következő kapcsolatot, mikor még el sem vált. Várni kellett volna, meg nem is értem, mit akar egy 23 évestől. Volt nekem is idősebb pasim, több is, nem volt jó, állandóan a te ezt nem tudhatod meg h.lye vagy volt, meg az elvárások, hogy nála is én végezzem a házimunkát, közben nem laktunk együtt. Na, mindegy, ez nem is tartozik ide, de hogy én nem akarnám a saját házamban látni, ha kritizálja a nevelési elveimet, miközben ő sem épp jólnevelten viselkedik. A minimum, hogy bocsánatot kér, ha menni akar hozzátok.
2021. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Főnyeremény a 23 éves lánynak,egy frusztrált elvált 40-es férfi gyerekkel.
2021. aug. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!