Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nek tek is van olyan hogyha...

Nek tek is van olyan hogyha valamelyik szülőtökre gondoltak vagy családtagokra akkor elkap egy undor hogy hogy viselkedtek vagy viselkednek?

Figyelt kérdés

Lehet rokon, lehet családtag, lehet szülő akármi akihez van közöd.

Pl. eszedbe jut valami hogy mással vagy veled szemben hogy viselkedtek és visszaéltek dolgokkal, vagy hogy mennyire idióták és nagyon haragszol rájuk?


júl. 2. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Van igen ilyen rokon, de undor nem kap el.
júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Van
júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Apám. De annak néha a halálát kívánom. A viselkedése miatt. Nagy fasz tud lenni néha. Amúgy elvált anyámtól és csak én vagyok olyan hülye hogy tartom apámmal a kapcsolatot.
júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Hogyne lenne... sot meg baratnak hitt volt ismeros is van, aki a csaladi vagyonunkat akarta megszerezni.
júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
A testvérem gyűjtögető. A háza már önmagában gyomorforgató, semmit sem dob ki 11 éve, mióta beköltözött. Eleinte rendszerezett, már csak halmokban áll a lom, de a szemét is. Többször könyörögtek a szomszédok neki, hogy legalább az udvart tegye rendbe, de neki volt pofája rám hivatkozni, hogy nekem gyűjt és én nem engedem kidobálni a lomjait. Volt szomszéd, aki ezután engem fenyegetett meg.
júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Pont ezért nem gondolok rájuk!


Nem vagyok mazochista. :D

júl. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Hasonló gondom van, mint az ötödik válaszolónak, így nem is látogatom, ritkán beszélgetünk telefonon.

A többi problémás családtaggal meg nem tartom a kapcsolatot és nem gondolok rájuk.

júl. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

#5

A szomszéd se lehet valami értelmes, ha ezt a magyarázatot elhiszi. Szerintem nincs ember, aki hagyná a saját portáját ilyen állapotban más kedvéért, ha őt zavarja. Esetleg önkormányzatnál érdemes megkérdezni, hogy mit lehet ellene tenni. Jelezni kell, hogy elszaporodtak a patkányok a környéken a kialakult állapotok miatt. Ilyenkor előfordulhat hogy az önkormányzat segít egy konténerrel. Hogy kiszámlázzák e, azt nem tudom. Két településnyire tőlünk a főúton van egy hasonló porta. A fodrászom lakik a közelben, ő mesélte, hogy náluk így oldották meg. Hozzáteszem időről időre új kupacok alakulnak ki, majd eltűnnek. Valószínűleg időnként elviteti a hivatal a többi lakó miatt. A ház tulajdonosát meg rendszeresen látom, hogy kiskocsival tolja hazafelé a mások által kilomtalanított kacatokat. Mondjuk ott szerintem a környékbeli lakosság is hibás. Szerintem simán kihasználják, hogy szerencsétlen mindent hazahurcol, aztán egyszerűbb, mint elvitetni a rossz hűtőt meg egyéb hulladékot.

júl. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
8, ez egy betegség. Sajnos sok település nem engedheti meg magának, hogy ilyesmit csináljon, illetve magánporta lévén joga sincs elvitetni a kacatokat.
júl. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Ez a gyűjtögetőszenvedély betegség!

A beteg fájdalmat él át, amikor elveszik a cuccait amiket gyűjtött, pszichológus kell!

Amúgy nem gondolok senkire gyűlölettel, örülök, hogy letudtam őket és hogy megtanultam a leckém!

júl. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!