Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagotok...

Van olyan családtagotok akitől undorodtok? Mi miatt?

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Van, de nem vér szerinti családtag, egy rokonom férje.

Egy nagyon csúnya fickó, ami még nem lenne baj, de kívül-belül egyforma, iszik, és nagyon visszataszító dolgokat csinál.

2017. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Anyósom. A párom egyik exét örökbefogadta (ennyierővel fogadta volna be mind a 14-et)és én összekülönböztem a lánykával,anyós emiatt kitagdta a saját fiát,a lányt továbbra is eteti,itatja,ruháztatja,és engedi,hogy ott lakjon,annak ellenére is,hogy egy forintot nem ad haza.

Én a párommal összeköltöztem,és azóta nem beszélünk anyóssal.

2017. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Igen van az egyik nényèm anyai ágról anyám öccsének a felesége igazából ha valami rossz történik velünk örül a bajunknak. Engem nem bír nagyon mert vékony vagyok a lánya meg kövér mindig megjegyzi ,hogy annyit eszek és nem hízok mondom ok😅😅 4,3 voltam mist félévbe 9.-es vagyok unokatesom is ennyi volt ő 7.-es ő okosabb szerinte sokkal miért mindig engem dícsér a mama megjegyezte keresztanyámnak. Nem szeretnék ebbe túlságosan bele menni lényeg ,hogy nem bír minket azt szeretné ,hogy mi hülye tanulatlan balf**ok lennénk.
2017. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Azta 2-es válaszoló! Ez az "örökbefogadósdi" nagyon durva, elég beteg az anyósod, hogy képes volt titeket is kitagadni az ex-menyecskejelöltjéért! Ilyet mèg nem pipáltam! :D
2017. febr. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

De hogy a kérdésre is válaszoljak: a sógorom egy alkoholista f**zkalap, hetente 1x ha fürdik, büdös és lelkileg terrorizálja tesómat, aki meg nem képes ott hagyni ezt a barmot. És közben ott van a gyerekük, aki ezt végighallgatja nap mint nap..

Szerencsére 2 évente 1 napra ha találkozom a sógorral, de nagyon elszomorít, hogy tesóm így tönkrevágja az ő és a gyereke életét, de ha ennyi év után se lép le, nem is fog, reméljük a gyerkőc ha önállósodik több esze lesz, mint a két szülőjének együttvéve, bízom benne, mert elég okos már most...

Na hát így ennyi.


20N

2017. febr. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Van. Drága édesanyámat. Képes volt utcára tenni tél előtt, mert megkértem mondani a véleményemet az új pasijával kapcsolatban. Szerintem nem normális dolog ha egy 29 éves arab gyerekért feláldozza az egész családját. Ő idén tölti a 67-et, meg van győződve arról, hogy a srác szerelmes belé és azért kérte meg a kezét. Nem veszi észre, hogy ez érdekházasság volt, csak hogy a gyerek bejöhessen Európába. Sajnos a legrosszabb helyzetben rakott ki az utcára, pár hónappal előtte volt üzemi balesetem és még szinte ágyhoz voltam kötve.
2017. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó és mi lett veled?
2017. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!