Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagotok,...

Van olyan családtagotok, akitől szó szerint undorodtok?

Figyelt kérdés
Nekem például sógornőm ilyen. 27 éves lesz januárban, de még mindig nem fogta fel azt, hogy minden nap fürdeni kellene, és nem másfél hetente egyszer. Hihetetlen büdös, ápolatlan. A fogai rohadnak, a haja tiszta szutyok, emlékszem egyszer megkért január végén, hogy fessem be a haját, és tiszta ragacsos volt neki, és akkor erre mondja, hogy ő szilveszter óta nem mosott hajat. Egy-egy ruha szó szerint három hétig rohad rajta, mire leveti. Ugyanis éjjel-nappal abban van, abban is alszik, nála az teljesen természetes, hogy este befekszik abban a ruhában az ágyba, és reggel kikel belőle, majd elmegy dolgozni. Szó szerint értsétek, hogy három hétig ugyanaz a ruha van rajta, éjjel-nappal. Az ágyneműjét talán évente egyszer cseréli. Hihetetlen büdös, akkor sem mosdik, ha megvan neki. Én annyira undorodom tőle, hogyha nagy ritkán eljön és megkínálom valamivel, akkor utána hypós vízben mosom el a bögrét, poharat, kanalat, a kéztörlőt a fürdőszobában azonnal dobom a szennyesbe, a wc-t azonnal fertőtlenítem le, a székpárnát azonnal mosom ki a segge után, mert a fene se tudja, hogy mióta rohad rajta ugyanaz a bugyi, nadrág. Ráadásul állandóan ölelgetne, én meg inkább húzódok el tőle, mert büdös, mosdatlan, ápolatlan. És nem érti miért nincs pasija. De most mégis melyik férfi akarna egy ilyen nővel összejönni?
2016. szept. 23. 10:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Nagynéném - mert állandóan osztja az észt a semmire, fogalma sincs a dolgaimról, csak pfázik. És ha nem úgy teszek, ahogy ő mondja, akkor semmirekellő vagyok, meg megsértődik. Legtöbbször már fel sem veszem neki a telefont, mert nincs kedvem az aktuális okoskodását hallgatni.
2016. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%

"De most mégis melyik férfi akarna egy ilyen nővel összejönni?"


Ismerek ilyen nőket, férfiakat van igényes párjuk.

2016. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nincs.

De ha lenne, simán megmondanám neki, hogy gond van vele. Ha nincs tisztában az alapvető higiéniai szokásokkal, akkor szívesen elmondom, leírom, megtanítom neki.

Természetesen soha nem hívnám meg magunkhoz és nem is látnám szívesen.

2016. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Annyira undorodom az ápolatlan emberektől :S Én a helyedben finoman de elmondanám, hogy mit gondolok. Nálunk szerencsére nincs ilyen a családban. Anyukám mindig úgy nevelt bennünket, hogy fontos a higiénia és az ápoltság. Anyunak volt egy kollégája, aki néha eljött hozzánk. Na az tényleg büdös volt...a ruha ami rajta volt..sárgás volt már és miután elment mindig jó sokáig kellett szellőztetni. Aztán Anyu elmondta neki, hogy mi itt a probléma..(pedig nem családtag) és aztán picit javult a helyzet.

Emigy megkérdezhetem, hogy mit dolgozik a sógornőd? Milyen munkahelyen tolerálják ezt a megjelenést?

2016. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egy ismerősöm ilyen, nő, nem értem mire jó ez, a ruhája nincs kimosva, de azért lenne rá pénze.Annyira nem ismerem, de már azon vagyok, hogy rákérdezek erre.
2016. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha a sógórnőd ilyen akkor a férjed? Egy nevelést kaptak nem? Kicsit elgondolkoznék, hogy nem-e depressziós vagy más mentális baja van-e.

Amúgy a férjed mit szól hozzá, nem szóltál neki hogy ez így tarthatatlan és látni se bírod?

2016. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
nekem szerencsére nincs ilyen családtagom...
2016. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Mint nő a nővel megpróbálnám helyretenni a dolgokat. Ezek a női beszélgetések higiéniáról, szépítkezésről, etc. Én ugyan férfi vagyok, de ha az én leánytestvéremnek lenne ilyen problémája, a feleségemmel biztosan megpróbálnám megneveltetni, persze a saját hathatós segítő fellépéssel. Előre tájékoztatnám a férjemet, hogy erre készülők, ha netán sértésnek venné a testvére, tudja, hogy nem annak szánod, de az állapot számodra elfogadhatatlan. Férjed ugyanabból az alomból van, neki is jelen kellene lennie talán az első ilyen alkalomnál, hogy támogasson.
2016. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
89%
Anyámtól undorodok,nem azért mert igénytelen,hanem mert gusztustalan.
2016. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%

Sógornőm és a férje. Külvilágnak és a facebooknak élnek. Nyaralás, síelés, drága ruhák, kozmetikumok, fodrász hetente, jó kocsik, palota, gyerekeknek csak magánovi / suli. Sznob barátok, ölelgetős fényképek, 4-en pózolunk egy cuki képen, hiszen szipi szupi család vagyunk.

A 4 fal között meg utálják egymást, veszekednek, sokszor a gyerekek előtt ugranak egymásnak, verekednek össze, utána meg nagy monoklikkal, sántikálva, bevert arccal járkálnak. Volt, hogy családi szülinapi bulin k_rva anyázták egymást, de ezt csak mi tudjuk / látjuk családtagok. Azon meg csodálkoznak, hogy a gyerek bepisil bekakil még 5 évesen is.

2016. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!