Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagotok,...

Van olyan családtagotok, akitől szó szerint undorodtok?

Figyelt kérdés
Nekem például sógornőm ilyen. 27 éves lesz januárban, de még mindig nem fogta fel azt, hogy minden nap fürdeni kellene, és nem másfél hetente egyszer. Hihetetlen büdös, ápolatlan. A fogai rohadnak, a haja tiszta szutyok, emlékszem egyszer megkért január végén, hogy fessem be a haját, és tiszta ragacsos volt neki, és akkor erre mondja, hogy ő szilveszter óta nem mosott hajat. Egy-egy ruha szó szerint három hétig rohad rajta, mire leveti. Ugyanis éjjel-nappal abban van, abban is alszik, nála az teljesen természetes, hogy este befekszik abban a ruhában az ágyba, és reggel kikel belőle, majd elmegy dolgozni. Szó szerint értsétek, hogy három hétig ugyanaz a ruha van rajta, éjjel-nappal. Az ágyneműjét talán évente egyszer cseréli. Hihetetlen büdös, akkor sem mosdik, ha megvan neki. Én annyira undorodom tőle, hogyha nagy ritkán eljön és megkínálom valamivel, akkor utána hypós vízben mosom el a bögrét, poharat, kanalat, a kéztörlőt a fürdőszobában azonnal dobom a szennyesbe, a wc-t azonnal fertőtlenítem le, a székpárnát azonnal mosom ki a segge után, mert a fene se tudja, hogy mióta rohad rajta ugyanaz a bugyi, nadrág. Ráadásul állandóan ölelgetne, én meg inkább húzódok el tőle, mert büdös, mosdatlan, ápolatlan. És nem érti miért nincs pasija. De most mégis melyik férfi akarna egy ilyen nővel összejönni?
2016. szept. 23. 10:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
39%
Vam,
2016. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
45%
Hogy lehet abban a ruhában dolgozni menni,amiben alszik? És hogy lehet befeküdni abban a ruhában az ágyban,amiben az utcán volt?? Nagyon durva:)
2016. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
23%

Teljesen mindegy miért undort érezzünk egy-egy család tag iránt, a lényeg az, hogy nem igen szokott elmúlni. Mert ez az érzés bennünk van! Nekünk kell változni! Ez nagy és kemény munka. De bevallom, anyám férjét mindig is utáltam, és ha kapcsolatba kerülők vele, akkor nagyon fegyelmezem magam, nehogy összeveszünk, és legtöbbször a veszekedés lesz a vége. Így hát elkerülőm, nem találkozom vele.

Nem helyes, de nekem így kényelmes.

2016. okt. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom. Isten pénze sem elég,és inkább szétszedi a családot,csak,hogy pénzhez jusson,mintsem,összetartaná. Senki lelke,szíve,érzései nem számítanak,csak a q..va pénz!
2016. okt. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Sogorom. Fuu a hideg kiraz tole. Egy mentalisan bomlott, segitseget nem elfogado, perverz alatt, ami nem is baj, csak mindig megosztja velunk a meleg szexualis elmenyeit, es mivel fuggo, meg Szenteste is lelepett mert szexelni akart. Nem vagyunk homofobok, csak a reszletesseg nem erdekel. Ehh...raadasul koszos, budos, zsakszamra all a szemet a lakasaban, az ablakokon nem lehet kilatni a kosztol, egy budos szivacson alszik a foldon, koszosak a ruhai, a feneke folyamtosan kint van, mert 1 nadragja amibe 2x belefer. De! Nalam 1x omlott ki egy pohar tej, es a kanapera is ment. (Nincs etkezoasztalunk, kicsi a lakasunk), es nekiallt hisztizni, hogy azt ki kene fertotleniteni...
2016. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hala az égnek nincs
2016. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
80%
Én az anyámtól és az apai ági nagymamámtól undorodom. Anya allandoan osztja az észt, mindenért kiakad, mindenért lecsesz engem, szívja a véremet. Mamámtól meg azért, mert le sem szar, apámat sem, apa tesója vele lakik, de hozzá sem szól, fel sem hív senkit a szulinapjan. egyszer volt olyan, hogy át hívott engem magához karácsonykor (apa kérte meg, csak azért, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz), erre adott nekem egy ocsmány szatyorban egy tábla lejárt csokit és legyek vele boldog.
2016. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm ilyen igénytelen.

Konkrétan egy kis lyukban él,ahol csoda hogy rá nem dől a fal.Igazából az otthona külön bioszisztéma... Patkányok,élősködők közt lakik.Képes büdösen eljönni dolgozni...Egy-két hétig nyugodt szívvel elhord egy ruhát.Iszonyú BÜDÖS szokott lenni,dezodor,parfüm,esetleges kád számára ismeretlen.Haja zsíros,korpás!!!Fodrász szint úgy ismeretlen számára.Szerintem az már ocsmány mikor valaki hajában valami brutális nagy korpa darabok vannak,és lassan csöpöga hajáról a zsír.Eléskődők(!!)kel van tele a bőre.

Az igazat megvallva megtehetné azt hogy tiszta ruhákban járna,vehetne magának dozodort,parfümöt,tudna fürdeni,jó házban élhetne,lehetne igényes.Mert megtehetné!De neki így jobban tetszenek a dolgok.De csodálkozik hogy nincs párja,nincs ember aki megmaradna mellette.

2017. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!