Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagotok,...

Van olyan családtagotok, akitől szó szerint undorodtok?

Figyelt kérdés
Nekem például sógornőm ilyen. 27 éves lesz januárban, de még mindig nem fogta fel azt, hogy minden nap fürdeni kellene, és nem másfél hetente egyszer. Hihetetlen büdös, ápolatlan. A fogai rohadnak, a haja tiszta szutyok, emlékszem egyszer megkért január végén, hogy fessem be a haját, és tiszta ragacsos volt neki, és akkor erre mondja, hogy ő szilveszter óta nem mosott hajat. Egy-egy ruha szó szerint három hétig rohad rajta, mire leveti. Ugyanis éjjel-nappal abban van, abban is alszik, nála az teljesen természetes, hogy este befekszik abban a ruhában az ágyba, és reggel kikel belőle, majd elmegy dolgozni. Szó szerint értsétek, hogy három hétig ugyanaz a ruha van rajta, éjjel-nappal. Az ágyneműjét talán évente egyszer cseréli. Hihetetlen büdös, akkor sem mosdik, ha megvan neki. Én annyira undorodom tőle, hogyha nagy ritkán eljön és megkínálom valamivel, akkor utána hypós vízben mosom el a bögrét, poharat, kanalat, a kéztörlőt a fürdőszobában azonnal dobom a szennyesbe, a wc-t azonnal fertőtlenítem le, a székpárnát azonnal mosom ki a segge után, mert a fene se tudja, hogy mióta rohad rajta ugyanaz a bugyi, nadrág. Ráadásul állandóan ölelgetne, én meg inkább húzódok el tőle, mert büdös, mosdatlan, ápolatlan. És nem érti miért nincs pasija. De most mégis melyik férfi akarna egy ilyen nővel összejönni?
2016. szept. 23. 10:15
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
100%

Van, unokatesóm, hasonlóan igénytelen, csak ő még állatokat is tart a lakásában. Nem szívesen hívom át hozzánk, mert utána nekem is mindent fertőtleníteni kell. Közben pedig tudom, hogy jó srác,nagyon sajnálom hogy a szülei nem taníttták meg ezekre az alapvető dolgokra. (elhanyagolták mert alkoholisták voltak)

Én hiába próbálom terelgetni, ha neki nincs igénye a tisztaságra, felnőttként már nem lehet átnevelni.

Egyedül van ő is. Egyébként én nem hiszem, hogy egy ilyen embernek igényes társa lehet. Ha valaki megfürdik minden nap, tiszta ruhát vesz, az a párjától is elvárja. Vagy mégis hogy bújik oda hozzá? Csakis akkor, ha ő is hasonlóan igénytelen és nem zavarja, hogy a párja-akivel ágyba bújik- bűzlik.

2016. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
A nagybátyám, aki korábban molesztált, na tőle nagyon. Ja, és apukámtól is az igénytelensége miatt.
2016. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nagyanyám. Kívülről-belülről undorodtam tőle, mert igénytelen is volt (állott szagú, gombás körmű, büdös, szájszagú, loncsos hajú), de belülről még ezerszer durvább... gonosz, aljas, gúnyolódó, kétszínű, tahó.
2016. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
A családunkban szerencsère nincs ilyen, de az albèrlőink igen. A nőt már rengetegszer hazaküldtèk a munkahelyèről mert olyan büdös, hogy nem tudnak mellette megmaradni a kollègái. 1 èv után szólt, hogy nem tud lezuhanyozni mert kicsi neki. A wc olyan, inkább le sem írom. Undorító, gusztustalan ember mind a kettő. A pasas nem is dolgozik, csak a tv-t bámulja egèsz nap.
2016. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
100%
Szerintem sokan vagyunk így, hogy undorodunk egy rokonunktól.én az egyik nagybátyámtól undorodok mert pedofil köcsög.az ilyen embert akasztófára raknám.senki sem ilyen a családban csak ő ilyen szerencsétlen.
2016. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

#14 Miért nem rakod ki őket?


Én anyámtól és a testvéreimtől undorodok.


Nekem ők nem a családom.


Anyám annak idején 2 liter borért eladott a faluban.... Akkor elszöktem 17 voltam.

Apai nagymamám gondomat viselte 20 éves koromig. Azóta egyedűl boldogulok.Épp költözni készülök külföldre, mert nem tudok itt élni. Anyám az az alkoholista k.... megtudta, hogy hol élek és heti szinten zaklat, csenget,stb. Sajnos a számomat is tudja és ott is hivogat. Költözzek haza, nincs pénze, stb.

Biztos,hogy nem.

Kaptam egy lehetőséget külföldön és meg is ragadom.

2016. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Az anyám. Egyrészt mert állandóan pöcegödör szagú a lehelete, van több lyukas foga is, de hiába mondjuk neki, hogy menjen már el fogorvoshoz, nem hajlandó..Szerinte nincs semmi baja, igaz, hogy minden nap panaszkodik nekünk, hogy fáj a foga, meg alig tud miatta enni is, de orvoshoz már nem menne el vele.

Ráadásul folyton tele van kelésekkel meg sebekkel, mert a szó szoros értelmében levakarja a bőrét, meg a nem létező pattanásokat nyomkodja a karján. Erre is mondtuk már neki, hogy menjen el akkor egy bőrgyógyászhoz, de persze ahhoz is lusta.. És állandóan vakarózik és véresre kaparja magát, aztán az ágynemű is tiszta vérfoltos lesz utána.

Ráadásul simán megeszi a penészes sajtokat, felvágottakat, mert szerinte egy kis penésztől még nem lesz romlott, csak le kell vágni róla a penészes részt. Meg ha kidobnánk a romlott tejet, joghurtot, ő mindig ránk szól, hogy majd ő megeszi meg megissza azokat is. És ezután még csodálkozik, miért megy állandóan a hasa..

2016. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
74%
#16-os, Folyamatban van, de sajnos ez itt nem megy egyik napról a másikra. December 31-ig kaptak haladèkot az ügyvèdtől. Remèlem, utána eltűnnek innen vègre.
2016. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%

#18 Sajnállak,mert tudom milyen durva helyzet ez. Az exemnek voltak ilyen bérlői....

Még a csaptelepek is elvitték.

Ráadásul az ember azt hinné, hogy más származásuak,de nem. Párszor voltam fent az exemmel. A kis szoba szinte plafonig ért műanyag üvegekkel meg pizzás dobozokkal és papírszeméttel...

Erre volt pénzük,de fizetni a költségeket nem.

2016. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
17-es, de durva, de apud sem bír vele?
2016. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!