Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a rossz,...

Tényleg én vagyok a rossz, amiért nem engedem, hogy a demens anyósom "ideiglenesen" beköltözzön hozzánk?

Figyelt kérdés
Jelenleg albérletben él, erős dohányos, volt már pár kisebb tűz is nála. Nem fogadja el a diagnózist. A tulaj szeptember 30-ig adott neki határidőt a kiköltözésre. Most a párom családja a fejébe vette, hogy mivel úgyis csak mi élünk kertes házban, költözzön hozzánk. Ezt így hét elején nyögték be, hogy hétvégén költözik. Én megmondtam, hogy szó sem lehet róla. Azóta én vagyok az elsőszámú közellenség, amiért ilyen kegyetlen vagyok egy beteg emberrel/ nem tisztelem a csaladot/ rossz ember vagyok...
tegnap 13:35
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
24%

39, ismerek ilyen sz@rral kenegetőt sajnos.

Semmi baja az elméjének, direkt csinálja.

tegnap 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:

41


Demensről volt szó a történetben

tegnap 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
76%
42 átsiklottam felette. Pláne nem költöztetném be gyerekek mellé.
tegnap 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
32%
37-38, én szinte minden kérdést elolvasok itt és válaszolok, ha tudok. Erre a kérdésre nem vár választ a kérdező. Ha igazán tanácsra lenne szüksége, azt kérdezte volna, hogy hova lehet ilyen rövid idő alatt elhelyezni a demens anyósát. De nem ezt kérdezte, hanem hogy most akkor ő rossz-e, mert nem költözhet hozzájuk. Mit segít rajta az, hogy az internet népe szerint ő rossz-e vagy sem? Ha azt mondjuk, hogy rossz, akkor beköltözteti a konyhába? Ez csak ilyen "ugye én nem vagyok rossz, ők a rosszak?" típusú kérdés.
tegnap 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

#44 De miért gondolod, hogy ezt a te dolgod eldönteni? Meg megszabni, hogy ki mit kérdezhet? Vagy megítélni hogy bárki kérdése mennyire valid? Ha nem tetszik a kérdés, akkor jelentsd, majd a moderátorok eldöntik, hogy jogos-e a jelentgetésed vagy sem. Ők eldönthetik, hogy egy kérdésnek helye van-e az oldalon, te viszont nem.


És még mindig nem válaszoltál arra a kérdésre (sem), hogy miért szólsz akkor hozzá? Lépj tovább a következő kérdésre ha szerinted kamu vagy neked nem tetszik a kérdés, aztán meg van oldva a problémád. De itt tobzódni (meg még gondolom rengeteg másik kérdés alatt) és sípolni, hogy kamu! kamu! hát ne haragudj, de valami iszonyatosan bugyuta, gyerekes és szánalmas viselkedés.

tegnap 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
0%

33

Nem volt szar! Többet adott, mint elvett. De aki nem csinálja végig, annak lövése sincs, mit hagy ki.

tegnap 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%

Végignézni valaki önkéntes éhhalálát, neked mit adott??

Te tényleg beteg vagy.

tegnap 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 Misery ***** válasza:
100%
Aha, gondolom ha a demens beteg álmunkban kiírtja az egész családot, azt is kimagyarázod. Ha csak te mész szembe az autópályán, nem gondolod, hogy te vagy a hülye???
tegnap 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
100%
Igazad lehet, tuti azért nem árulták el korábban, mert igy most kész tények elé allitanak, és tuti azzal zsarolnak, hogy igy biztos az utcara kerül. Az sem lepne meg, ha beallitana hozzád a bagázs a mamával együtt. Tarts ki!
tegnap 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:

47

A megelőző évekről beszéltem főleg. De az is sok mindenre megtanított, ahogy elment szegény.

tegnap 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!